Molitva prije seksa, da li vam se to cini malo ironicno....

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#46 Post Postao/la basista »

Jos samo da dodam da je Rijaset bacio fetvu na ovakve cudake sto se bave vjerskim (islamskim) praznovjerjem.. Eto.. scena je njihova..bas me zanima ... [eusa_think.gif]

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#47 Post Postao/la beba80 »

IM_ex je napisao/la:
beba80 je napisao/la:knjiga dova se zove hisnul muslim-zastita svakog muslimana,a dova prije spolnog odnosa
glasi:
Nisam trazila tu dovu vec dovu koju si pomenuo kao zastitu od ograjsanja pri ulasku na necista mjesta.
imas dovu pri ulasku i izlasku ulazak u ime Alaha,Alahu moj,prizivam te protiv zla muških i zenskih šejtana. a po izlasku za oprost Te molim

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#48 Post Postao/la im_ex »

Sto za oprost?
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#49 Post Postao/la mrki62 »

Ma da je redovnog sexa a molitve mogu sačekati na neka bolja vremena :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#52 Post Postao/la andro »

SEX JE SEX BIO I OSTAO KO VOLI NEK IZVOLI KO NE VOLI NJEGOV PROBLEM NEKA IGRA KLIKERA , NI JEDNO NI DRUGO NIJE NAUKA VEC ZADOVOLJSTVO , NEGO IPAK IDITE VI RELIGIJU GURAJTE U POLITIKU A JA CU GURATI I BEZ POLITIKE I RELIGIJE ,
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#53 Post Postao/la beca »

beba80 je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:
beba80 je napisao/la: Ograjsati mozes samo ako se ne pomolis.Covjek kad ulazi u toalet il kupatilo il bilo gdje na prljavo mjesto ima dova da se zastiti od prokletog.
ti se molis prije?

a mjesto na kojem to radiš je prljavo???


de mi objasni, razumjela sam da je vezano za bismillu, ali kakve to veze ima sa seksom....Bože me oprosti, naumpadne li kome bismilla u tim trenucima...doduše, trebali bismo ponoviti uvod, ne radi se o novotariji u islamu, napokon, ale, već u katoličanstvu
vjeruj kako sam saznao da al na svom jeziku ne na arapskom jer da bih naucio sve dove na araskom znao bih i arapski jezik.Prljavo je mjesto znase gdje gdje se vrsi nužde baca smece itd.Prilikom izucavanja euzu i bismile i dove da nas Alah zastiti mi molimo da ostrani sejtana od nas jer u slucaju da se zacne djete ono je bez upucivanja dove podlozno i samom sejtanu te moze isti zavladati njim razumijes.A novotarija u krscanstvu jeste al uzeta iz kurana jer danas krscani mnogo vise se posvecuju gospodaru doduse na svoj nacin kako im je neko prenio a taj neko sto je iskrivio gospodarevu rijec i stvorio trojstvo i tako mnogo stosta on ce odgovarati za one ljude koji ne dokuce istinu a vladaju se onako kako im je napisano
misliš da vjerski poglavari to čine prije seksa, vođenja ljubavi, nazovi kako hoćeš...ispade sada da blatim vlastitu vjeru, ali meni nikako, ali nikako ne ide u glavu, niti jedno sa drugim, da se Bog, Allah, šejtani, meleci i sl. spominju prije tog čina...smijem li se usuditi pa reći, da onda taj odnos i nije na razini...nismo li i sami ponekad "šejtani" u krevetu, ne znam, ja to tako gledam, ako bih mislila na vjeru, šarte, imanske i islamske, ili sl. prije tog čina, mislim da bi on bio nikakav...kontaš....

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#54 Post Postao/la beba80 »

Bit je u tome sto sve vise ljudi gubi spoznaju upravo to da su meleki i sejtani takodje oko njega ti ne moras radi mene da izustis bismilu da te Alah zastiti jer to djete akobogda kad se rodi nije moje al ja pokusavam da nekima pomognem da sutra od djeteta koje se rodi izgrade od pocetka do smrti covjeka pod zastitom da ono bude naklonjeno roditelju vjeri a ne drogi alkoholu i ostalom sejtanskom putu a bez bismile vjeruj put mu je otvoren.molim te da me svatis jer svi vi ovdje na catu ste moja braca i sestre a ja cu bit pitan jesam li rekao ono sto sam znao.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#55 Post Postao/la beca »

beba80 je napisao/la:Bit je u tome sto sve vise ljudi gubi spoznaju upravo to da su meleki i sejtani takodje oko njega ti ne moras radi mene da izustis bismilu da te Alah zastiti jer to djete akobogda kad se rodi nije moje al ja pokusavam da nekima pomognem da sutra od djeteta koje se rodi izgrade od pocetka do smrti covjeka pod zastitom da ono bude naklonjeno roditelju vjeri a ne drogi alkoholu i ostalom sejtanskom putu a bez bismile vjeruj put mu je otvoren.molim te da me svatis jer svi vi ovdje na catu ste moja braca i sestre a ja cu bit pitan jesam li rekao ono sto sam znao.

sve to stoji sto ti kazes, ja to razumijem, u svemu...ali ne i u tim trenucima, ne znam, mozda cu drugacije razmisljati kad odlucim imati bebu, ali meni Bog i seks u jednoj minuti, ne idu skupa nikako....ne znam kako da se vise izrazim, znam da zvuci jako glupo

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#56 Post Postao/la beba80 »

beca_jovi je napisao/la:
beba80 je napisao/la:Bit je u tome sto sve vise ljudi gubi spoznaju upravo to da su meleki i sejtani takodje oko njega ti ne moras radi mene da izustis bismilu da te Alah zastiti jer to djete akobogda kad se rodi nije moje al ja pokusavam da nekima pomognem da sutra od djeteta koje se rodi izgrade od pocetka do smrti covjeka pod zastitom da ono bude naklonjeno roditelju vjeri a ne drogi alkoholu i ostalom sejtanskom putu a bez bismile vjeruj put mu je otvoren.molim te da me svatis jer svi vi ovdje na catu ste moja braca i sestre a ja cu bit pitan jesam li rekao ono sto sam znao.

sve to stoji sto ti kazes, ja to razumijem, u svemu...ali ne i u tim trenucima, ne znam, mozda cu drugacije razmisljati kad odlucim imati bebu, ali meni Bog i seks u jednoj minuti, ne idu skupa nikako....ne znam kako da se vise izrazim, znam da zvuci jako glupo
OK bitno je da ti pocnes da razmisljaš a nacces ti sama odgovor na to ako se budes interesovala .

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#57 Post Postao/la mrki62 »

Tema se nalazi napodforumu

» Bol-Chat zabava » i to pod Ostale teme


Možemo se mi ovdje zayebavati do onemoglosti , stvar je o molitiv prije ono u ono :lol: imal koja da joj se radi ono u ono a da se ne treba moliti [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#58 Post Postao/la grga »

Pa kad ostariš vjerovatno se prije sexa pomoliš Bogu da ti se digne! [smile.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#59 Post Postao/la beca »

GRGA je napisao/la:Pa kad ostariš vjerovatno se prije sexa pomoliš Bogu da ti se digne! [smile.gif]
[To funny.gif]

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Molitva prije seksa, da li vam se to čini malo ironično....

#60 Post Postao/la basista »

Za mene je vjerodostojno samo ono sto cujem i izgovaram na svom maternjem jeziku.. Logicno.. jer rijeci bilo kojeg drugog jezika,moram u glavi prevoditi na svoj jezik da bi ih dozivio (razumio) ..
Dakle,na svom jeziku..to tako najbolje zvuci pa kako god.
Da nije tako,mali narodi bi davno prihvatili velike jezike i na planeti bo postojalo ..mozda nekih dvadesetak jezika samo..
Rijeci stranih jezika,ma kako se one nama svidjale,ulaze u nas mozak i "na titlovanje" pa tek onda mogu krenuti prema srcu,,da bi nesto osjetili. Ne stoji tvrdnja da se jedna vjera,moze u svom pravom smislu,interpretirati samo na jednom jeziku.
A sto se ovih mumincica tice,vec sam rekao..ali posto oni znaju samo arapski,nisu me razumjeli pa da ponovim.. a proucicu dovu,da me ovaj put razumiju..hahaha
Helem.. Niti jedna dova i niti jedan hadis,nisu bozija uputa muslimanima.
Ako neko zeli,neka prakticira ali opet i ovo da ponovim..Nemate pravo da to namecete drugima..jer to je samo vas izbor i sa kuranom,nema nikakve veze.
Dosli ste ovdje da izigravate vjernike i kojekakve dobre samaricane a i sami ste te stvari doznali prije par dana mozda..pa trk na forum..da se pohvalite.
Ona dova za necista mjesta od sinoc,meni djeluje kao da ju je napisala neka baba gatara.. Vjerovatno zbog toga i postoji uputa Rijaseta sta treba a sta ne treba koristiti u vjeri..
A na takve stvari,prije godinu dana..bacena je fetva.
Cuj to! dova za ulazak i dova za oprost..Mene to najvise podsjeca na neznabosce iz predislamske Meke koji su iz sujevjerja ulazili katkad,u rodjenu kucu,unatraske i zvizducuci,,da otjeraju zle sile. A fino vam i to napisah,da neki materijal na arapskom jeziku,sadrzi i elemente njihovog nacionalnog sujevjerja. Eto to ste vi!!! Ako sam bezboznik,bar sam bosanski bezboznik a vi se bavite i dalje sa arapskim vradzbinama.. > ooo Manituuu!

Odgovori