Trenutak istine

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Trenutak istine

#1 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

Psiholozi mogu do mile volje pričati da je iznimno štetan jer obezvrjeđuje ljudski život, iskustvo i dostojanstvo, a televizijski znalci upozoravati da je to emisija koju u Americi nitko ne bi dopustio na nacionalnoj, nego samo na kabelskoj televiziji - “Trenutak istine” od četvrtka ponovno ide na Novoj(A biće i na Srbijanskom Pinku) s voditeljicom Jasnom Nanut. U prvoj epizodi upoznat ćemo trgovkinju iz Otočca Draganu Majetić (26), koja će otkriti da nema vrlina, a previše troši na muškarce i kocku, te osječkog vojnika Antuna Jurešića, kojeg uzdržavaju bivša supruga i tetka. Programerka iz Zagreba uvest će neupućene u svijet seksualnih pomagala, a 27-godišnji mesar poznat po agresivnosti priznat će bračnu nevjeru. Što i iz kakvih čaša zapravo pijemo, otkrit će 23-godišnji konobar iz Šestanovca, koji je izazvao šok i nevjericu publike, a još više svoje pratnje, otkrivši tko ga u obitelji seksualno privlači.
Najveće zvijezde prošle godine bili su prvi natjecatelj u showu Samoborac Miro Noršić, koji je ostao bez djevojke nakon što je rekao da ga seksualno ne zadovoljava, kamiondžija Tomislav “spavao-sam-sa-150-žena” Toljan i Josip Kasmiler, koji je u emisiji zaprosio šogoricu. Nedavno su se i vjenčali.
Dražen Trogrlić otkrio je da ga je očuh zlostavljao, a priznavši da bi spavao sa šefom ako bi mu to pomoglo u karijeri, osvojio je 100.000 kuna. Iako se igra do 500.000 kuna(oko 70 000 EURA), bio je to najveći uspjeh u prvoj sezoni, no ove ćemo jeseni čuti i pitanja za više iznose. Najdalje je došao 40-godišnji poduzetnik iz Rijeke koji će naciji otkriti kako naziva svoj spolni organ, je li vjeran supruzi te bi li koga mogao prisiliti na seks.



Å ta mislite o ovome showu?
Ja sam licno pogledao nekoliko epizoda i zgrozio sam se :S :| :?
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Trenutak istine

#2 Post Postao/la nella26 »

Gledala sam par epizoda ovog shoua ma svaka čast svakome ko se usudi pristati na ono jer stvarno ne prezaju od najintimnijih pitanja, pa čak i onih "da li si pomislio", meni je ok ko voli neka gleda ko ne nek ne gleda ali interesantno.

Ali sam gledala kada je neki momak se prijavio bio je u zatvoru zbog silovanja svoje djevojke i to je odgulio par godina, prijavio se iz razloga da dokaže da je nije silovao i zadnje pitanje je bilo da li je to uradio, odgovorio je "ne" i bila je istina [eusa_wall.gif]

A vala se i svega možeš naslušati, prijavio se čiko koji je ženu varao sve vrijeme otkako su u braku, žena se onesvijestila u studiju [eusa_wall.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Trenutak istine

#4 Post Postao/la mrki62 »

Gledao sam al ne redovno , jer mi se to čini bezveze u današnje vrijeme - iznošenje umazanog/prljavog veša u javnost.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Trenutak istine

#5 Post Postao/la ra-ja »

Nisam gledala jer mi nije dostupno..ali kako vidim ljudi osvajaju nagrade...

Pa mislim nesto ,kako su ljudi pohlepni za novac..toliko nisko pasti..izlaganjem takvih gadnih stvari...prodali bi i dusu djavolu ako treba....Bljak.... :!:

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Trenutak istine

#6 Post Postao/la andro »

" Game show " koji je izmisljen da bi se povecala gledanost jedne televizije u kojoj ucesnici toliko budu umrtvljeni sa jednolicnim pitanjima u kojima iznesu skoro sav svoj prljavi ili nemoralni dio zivota i tada dobiju dvosmisleno pitanje koje jednostavno ucesnika dovedu u situaciju da ni sam nije siguran u odgovor i tu obicno padaju. Moj licni sud je da bez obzira sto niko nije natjeran da se prijavi da bi se trebalo zabraniti takva vrsta emisija jer poligraf lazi nije mjerodavan cak ni na sudu .

evo nekoliko linkova za one koji to nisu imali prilike gledati pa neka prosude sami :arrow: :arrow: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=M8NFWvyD3aQ
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Trenutak istine

#8 Post Postao/la beca »

od svega toga sam samo gledala reklamu, i čini mi se bezveze, ali pravo....kakve sve reality šou programe neće izmisliti!

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Trenutak istine

#11 Post Postao/la nella26 »

jao katastrofe [To funny.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Trenutak istine

#12 Post Postao/la paparaci »

to je bilo i ovdje u njemackoj. hahahahahaa. emisija je strava :lol:

sta ljudi za pare sve rade [eusa_wall.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Trenutak istine

#15 Post Postao/la beca »

kristalina je napisao/la: Gledala sam par emisija ... možda svega 2 - 3 ... onako usput ... I zgrozila se ... Ono što ja mogu zaključiti jest da emisija ugošćuje ljude sa dna društvene ljestvice . U protivnom emisija ne bi postojala . Prosjećan ( normalan ) čovjek ne čini takve grozote ... ni sebi ni svojim voljenima . Ovo je i tipičan primjer što je čovjek koji je u financijskom bankrotu spreman učiniti ( za sitan novac ) .
Ne bih rekla da emisija kao takva obezvrijeđuje ljudski život i ljudsko dostojanstvo . Mislim da si ga svak svojim ponašanjem ( kakva vđamo u emisiji ) obezvrijeđuje a nikako emislija jer ... čovjek ima izbor ; doći u emisiju ili ne ! Nitko ga ne prisiljava .

slažem se u potpunosti [evojele9.gif]

Odgovori