Mahaluse

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Mahaluše

#16 Post Postao/la nella26 »

Ra-Ja je napisao/la: Znam @LAFF-e da si ti otvorio ovu temu ...kada si bio u nellinom izdanju....
[To funny.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Mahaluše

#17 Post Postao/la ra-ja »

nella26 je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la: Znam @LAFF-e da si ti otvorio ovu temu ...kada si bio u nellinom izdanju....
[To funny.gif]
Nisi se klebarila..kada sam otrila da se LAFF pojavljuje u tvom izdanju..nego si bila razocarana.sto sam to otkrila.... [eusa_think.gif] a sta je sad u pitanju @nella... :!:

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Mahaluše

#18 Post Postao/la nella26 »

Ra-Ja je napisao/la:
nella26 je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la: Znam @LAFF-e da si ti otvorio ovu temu ...kada si bio u nellinom izdanju....
[To funny.gif]
Nisi se klebarila..kada sam otrila da se LAFF pojavljuje u tvom izdanju..nego si bila razocarana.sto sam to otkrila.... [eusa_think.gif] a sta je sad u pitanju @nella... :!:
Kad si to otkrila, Ra-ja reci ti meni kad ti se ovo počelo dešavati :lol:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Mahaluše

#19 Post Postao/la beca »

ne mogu vjerovati :lol:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Mahaluše

#21 Post Postao/la ra-ja »

Druzenje ili kontaktiranje sa osobama koje poznajete ,neznaci da je to mahalusa..

Mahalusa je zena koja hode skafe na kafu i prenosi vijesti ono sto je cula na tim pojedinacnim sjelima.Da li je ona sve sto je cula svatila,to je pitanje?.Eh da bi ispala interesantna ona to prepricava ,ujedno traca te zene sa tog kahvenisanja...

Sta je ustvari kontakt i kako mozete kontaktirati sa osobom ako je nemozete i nesmijete nista pitati... :?:

Pa i ova tema je samo jedna trac tema nista drugo... :!:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: Mahaluše

#22 Post Postao/la becanka »

popiju mozak

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Mahaluše

#23 Post Postao/la ra-ja »

Mahalusa je osoba koja bez vaseg prisustva okolo prica neistinu ili svoju reziju o vasem zivotu...
Mahalusa moze biti i vasa prijateljica kojoj se vi kao povjerljivoj osobi, kroz traznju savjeta od iste ili ispovjedili se da olaksate sebi..i zamolite je da nesiri dalje,a ona samo sto izadje van zna o tome pola grada ... :!:
Odavno mi niko nedolazi , pa sa takvim nisam opterecena... :!:

MAHALUSOM NEMOZETE NAZVATI OSOBU koja zna o vama nesto 100% tacno i u razgovoru doskoci na vase podvrgnute provokacije upotrebi to sto zna..u drustvu i vasem prisustvu...
Nemozes .povrediti -reci da je ovo ono ili da je kuja...a za to nemas niti dokaze niti pravo...A u stvari sebe deklerises tu....i Kada uzvratis tacnu informaciju ,,bjezis sa scene,,ulazis s drugim nickom da bi se revazirao/la.... :(

Gledam emisiju na TV takmicenje u raznim disciplinama..Taj covjek koji vodi emisiju pobjedjuje skoro svakog svog protivnika. On prije svega upozna svoje rivale u dusu prije samog takmicenja..I o svakom ima neku specijalnost koju upotrebi
toku emisije kroz salu i igru...
Tako da svog protivnika dekoncentrise,jer se tad protivnik pita otkud to on zna,ako je vec istina ,a jest jer je dobro provjereno..
I on nije mahalusa, ako je to upotrebio na indirektan nacin, u borbi s rivalom...! [smile.gif]

Taj njegov rival se uopte neljuti nego parlamentarno prihvata svoj poraz... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Mahaluše

#24 Post Postao/la ra-ja »

Ma ne ..treba ih samo zaobici... :!:

Odgovori