Treba mi savjet...?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Treba mi savjet...?

#1 Post Postao/la alyssa_27 »

ovako, tema je za neke mozda glupa ali bit cu kratka i jasna, treba mi savjet dali da kupim jednu jaknu ili ne..jaknu gledam par mjeseci ali sam nesigurna..a zima ide i treba mi zimska jakna..izpametila sam sviju oko sebe zbog nje ako i vas izbudalim nemoj te mi zamjeriti.
jakna kosta ca.300eura inace je skuplja, a prodaje mi je jedna preko interneta za 300,i moram joj odogovoriti dali hocu ili ne do sutra [huh.gif] u jednu ruku zelim jaknu a u drugu ne, posto kupila bi je neisprobanu, i to me koci..iako je skupa, velicina mi odgovara ali neznam kad je neisprobana...nadam se da neko ima neki savjet za mene, bila bi zahvalna a ako nekome neodgavara ovo sto sam napisala nemoj te mi zamjeriti, molim vas [icon_flower.gif]
Ps. stavicu dvije slike kako izgleda...i nemoj te mi reci da zenu pitam da je probam posto to neide, duga prica.. [smile.gif]
hvala unaprijed [icon_flower.gif] [icon_help.gif]
Privitak/ci
Ehjw6018%20Ed%20Hardy%20Black%20F[1].jpg
Ehjw6018%20Ed%20Hardy%20Black%20E[1].jpg
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: treba mi savjet...?

#2 Post Postao/la srebrni »

ed hardy kako vidim...ako imas mogucnosti i svidja ti se kupi je....zivo je prekratak da ne bi uzivali u njemu..

jakna je divna
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#3 Post Postao/la alyssa_27 »

hvala ti srebrni [evojele9.gif]
jeste ed hardy je, i ta marka mi se jako svidja, nije da sam markirana ali tu marku bi voljela imati, samo je jako skupa onda je bolje otici u inostranstvo i kupiti fejk za manje para, jer danas toliko fejk ima da niko nemoze vidt jel fejk il nije..ALI ova jakna nije fejk [icon_chuckel.gif] jos jedanput HVALA [smile.gif]
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: treba mi savjet...?

#4 Post Postao/la srebrni »

alyssa_27 je napisao/la:hvala ti srebrni [evojele9.gif]
jeste ed hardy je, i ta marka mi se jako svidja, nije da sam markirana ali tu marku bi voljela imati, samo je jako skupa onda je bolje otici u inostranstvo i kupiti fejk za manje para, jer danas toliko fejk ima da niko nemoze vidt jel fejk il nije..ALI ova jakna nije fejk [icon_chuckel.gif] jos jedanput HVALA [smile.gif]
ma i napolju ces tesko naci kopiju....takve jakne mislim nikako....vjeruj mi

skoro da sam ubijedjen :)...jer sam sam trazio ed hardy stvari i....slabo..


vec ....cjenkaj se malo...nije zgorega heheh....mozda upali..
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: treba mi savjet...?

#5 Post Postao/la Emmi »

alyssa_27 je napisao/la:ovako, tema je za neke mozda glupa ali bit cu kratka i jasna, treba mi savjet dali da kupim jednu jaknu ili ne..jaknu gledam par mjeseci ali sam nesigurna..a zima ide i treba mi zimska jakna..izpametila sam sviju oko sebe zbog nje ako i vas izbudalim nemoj te mi zamjeriti.
jakna kosta ca.300eura inace je skuplja, a prodaje mi je jedna preko interneta za 300,i moram joj odogovoriti dali hocu ili ne do sutra [huh.gif] u jednu ruku zelim jaknu a u drugu ne, posto kupila bi je neisprobanu, i to me koci..iako je skupa, velicina mi odgovara ali neznam kad je neisprobana...nadam se da neko ima neki savjet za mene, bila bi zahvalna a ako nekome neodgavara ovo sto sam napisala nemoj te mi zamjeriti, molim vas [icon_flower.gif]
Ps. stavicu dvije slike kako izgleda...i nemoj te mi reci da zenu pitam da je probam posto to neide, duga prica.. [smile.gif]
hvala unaprijed [icon_flower.gif] [icon_help.gif]


jakna je klasa!!!!!!Kupi!!!!!!!!!!!
slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#6 Post Postao/la alyssa_27 »

srebrni je napisao/la:
ma i napolju ces tesko naci kopiju....takve jakne mislim nikako....vjeruj mi

skoro da sam ubijedjen :)...jer sam sam trazio ed hardy stvari i....slabo..


vec ....cjenkaj se malo...nije zgorega heheh....mozda upali..
mhm...ja u hrvackoj nasla hejbet na ljeto kopija, majica,potkusulja itd...
bas ova sto mi je prodaje kaze da samo 2 osobe u norveskoj citavoj imaju takvu jaknu,i da nece zadugo god. izaci iz mode..
neznam dali ce mi pomoci da se cjenkam, posto je jakna nov novcata a ona je prodaje za 100eura manje nego sto inace kosta.. [eusa_think.gif]

hvala lile [icon_flower.gif]
slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: treba mi savjet...?

#7 Post Postao/la srebrni »

alyssa_27 je napisao/la:
srebrni je napisao/la:
ma i napolju ces tesko naci kopiju....takve jakne mislim nikako....vjeruj mi

skoro da sam ubijedjen :)...jer sam sam trazio ed hardy stvari i....slabo..


vec ....cjenkaj se malo...nije zgorega heheh....mozda upali..
mhm...ja u hrvackoj nasla hejbet na ljeto kopija, majica,potkusulja itd...
bas ova sto mi je prodaje kaze da samo 2 osobe u norveskoj citavoj imaju takvu jaknu,i da nece zadugo god. izaci iz mode..
neznam dali ce mi pomoci da se cjenkam, posto je jakna nov novcata a ona je prodaje za 100eura manje nego sto inace kosta.. [eusa_think.gif]

hvala lile [icon_flower.gif]
cjenkanje ti mozda nece pomoci al nece ni odmoci......za 300€ je sigurno tvoja...a ako bude manje jos bolje
gledao sam aukcije u njemackoj...originali...jakni slicni tvojoj...tvoju nisam nasao...kostaju od 280 do 350€

mislim da je jakna unikatna stvarno...
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#8 Post Postao/la alyssa_27 »

srebrni je napisao/la:
cjenkanje ti mozda nece pomoci al nece ni odmoci......za 300€ je sigurno tvoja...a ako bude manje jos bolje
gledao sam aukcije u njemackoj...originali...jakni slicni tvojoj...tvoju nisam nasao...kostaju od 280 do 350€

mislim da je jakna unikatna stvarno...

[eusa_think.gif] budem probala.... [wink.gif]
svidja mi se nacin tvog razmisljanja [Happy.gif] meni nije skupa uopste posto znam koliko inace kosta, ali jest mi skupa ako je kupim i dobijem je, a ono duga mi previse, rukavi vjese i to...hm [icon_ballbounce.gif] nisam za kupovanje stvari koje su neisprobane pogotovu za te pare..ALI hvaja za savjete, prije sam bila 60% da cu je kupit a sada sam 85% [smile.gif] vidjecemo....
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: treba mi savjet...?

#9 Post Postao/la beca »

ja bih ti preporučila da je NE KUPIŠ....

jbg, marka jeste i sve to stoji, ali mi žene, kada kupimo nešto, zanimljivo nam je samo nekoliko dana i to je to, a jakna je preskupa da bi se pokajala nakon mjesec dana...a i čim si ti tražila savjet od nas znači da ni sama nisi sigurna u izbor....da ti se svidjela ono baš, ti bi nju već kupila [icon_flower.gif]

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#10 Post Postao/la alyssa_27 »

beca [evojele9.gif] hvala ti za savjet [smile.gif] mislim da mi ta jakna nebi dosadila brzo jer je unikat, valjat ce mi par zima [icon_chuckel.gif]
mislim da cu je pupit [Happy.gif]
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: treba mi savjet...?

#11 Post Postao/la beca »

alyssa_27 je napisao/la:beca [evojele9.gif] hvala ti za savjet [smile.gif] mislim da mi ta jakna nebi dosadila brzo jer je unikat, valjat ce mi par zima [icon_chuckel.gif]
mislim da cu je pupit [Happy.gif]

kako god [smileykissblushhq3.gif]

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#14 Post Postao/la alyssa_27 »

vidovita_dzemila je napisao/la:možeš pitati tu ženu koliko je visoka i teška tj je li približno tvojoj visini i težini i nek je onda ona obuče, uslika se u njoj i pošalje ti

jest da će je raspakovati ali barem ćeš znati da ti odgovara [Happy.gif]

[thumbup.gif] [eusa_clap.gif] ni da se sjetim ehh [evojele9.gif]
slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: treba mi savjet...?

#15 Post Postao/la im_ex »

Ma kupices ko da gledam ... i trebas, kad ti se toliko dopala i kad si mozes priustiti. Jakna je wow (samo, jel muzhica strah, ha? [Happy.gif] ) ... mislim, trebas zimsku jaknu, pa, ono, da ne na*ebes :lol: (ne se ljutis [icon_flower.gif] )

Kad vec bude tvoja, ako sta i nije kako treba, progutaj,nabaci ju koji put da si udovoljis, a onda se i sama stavi u ulogu prodavacice! Neka je sa srecom! [icon_flower.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori