Treba mi savjet...?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#16 Post Postao/la alyssa_27 »

IM_ex je napisao/la:Ma kupices ko da gledam ... i trebas, kad ti se toliko dopala i kad si mozes priustiti. Jakna je wow (samo, jel muzhica strah, ha? [Happy.gif] ) ... mislim, trebas zimsku jaknu, pa, ono, da ne na*ebes :lol: (ne se ljutis [icon_flower.gif] )

Kad vec bude tvoja, ako sta i nije kako treba, progutaj,nabaci ju koji put da si udovoljis, a onda se i sama stavi u ulogu prodavacice! Neka je sa srecom! [icon_flower.gif]

kao da me znas u dusu [wink.gif] strah muzhica? ma jok, moj muzhic je dobar, on mi je prvi reko da kupim al ja u ovom slucaju volim savjet sviju :P :P
hvaja ti Im_ex [icon_flower.gif]
slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#18 Post Postao/la alyssa_27 »

[oha.gif] vi mene izbudaliste sad :roll: :?
slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: treba mi savjet...?

#19 Post Postao/la im_ex »

alyssa_27 je napisao/la:[oha.gif] vi mene izbudaliste sad :roll: :?
morala si racunati na to ... ah, sreca pa je o jakni rijec :lol:
znas ono: 100 glava a 200 si*a


[laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#20 Post Postao/la alyssa_27 »

:lol: :lol: im_ex simpa si majke mi [laugh.gif]
slika

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#22 Post Postao/la alyssa_27 »

Mic_Sokoli je napisao/la:
To je osveta za sve Muskarce koje vi zene izbudalite........

...hocu li ovo kupit-kupi.........stoji li mi-stoji...........mozda je bolje broj manje.......a druga boja ........ma i sta ce mi ...........a i skupo je (neka je)..........razmislicu........a sta ti kazes ................ :lol: :lol:
ma ja nisam medju njima, ja ne budalim muza, nego ovo je prvi put da sam zaledila bas na ovoj jakni :?
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: treba mi savjet...?

#23 Post Postao/la beca »

Mic_Sokoli je napisao/la:
alyssa_27 je napisao/la:[oha.gif] vi mene izbudaliste sad :roll: :?

[laugh.gif]

To je osveta za sve Muskarce koje vi zene izbudalite........

...hocu li ovo kupit-kupi.........stoji li mi-stoji...........mozda je bolje broj manje.......a druga boja ........ma i sta ce mi ...........a i skupo je (neka je)..........razmislicu........a sta ti kazes ................ :lol: :lol:
[To funny.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: treba mi savjet...?

#24 Post Postao/la ra-ja »

alyssa_27 je napisao/la:ovako, tema je za neke mozda glupa ali bit cu kratka i jasna, treba mi savjet dali da kupim jednu jaknu ili ne..jaknu gledam par mjeseci ali sam nesigurna..a zima ide i treba mi zimska jakna..izpametila sam sviju oko sebe zbog nje ako i vas izbudalim nemoj te mi zamjeriti.
jakna kosta ca.300eura inace je skuplja, a prodaje mi je jedna preko interneta za 300,i moram joj odogovoriti dali hocu ili ne do sutra [huh.gif] u jednu ruku zelim jaknu a u drugu ne, posto kupila bi je neisprobanu, i to me koci..iako je skupa, velicina mi odgovara ali neznam kad je neisprobana...nadam se da neko ima neki savjet za mene, bila bi zahvalna a ako nekome neodgavara ovo sto sam napisala nemoj te mi zamjeriti, molim vas [icon_flower.gif]
Ps. stavicu dvije slike kako izgleda...i nemoj te mi reci da zenu pitam da je probam posto to neide, duga prica.. [smile.gif]
hvala unaprijed [icon_flower.gif] [icon_help.gif]
Nemam nekakvo iskustvo s kupovanjem robe preko interneta ..jer mi se nije nikada nista tako svidjelo da bih pozeljela kupiti.Osim toga ja sam veoma prakticna i veoma cijenim dinar.Zasto to kazem ?nebih mogla dati bilo koju svotu novca za stvar , da je nemogu u njoj uzivati tj nositi je.ili ako je nemogu vratiti da mi slucajno neodgovara....

Ja nemam nikakvo iskustvo ,ali moj prijateljica je kupila na isti nacin, kao ti sto zelis, i kada je stigla posiljka ,veoma se razocarala.To uopste nije bila jakna onakva kakvu je ona zamisljala ...Poklonila je nekome ...!

p.s Ako ti se dopada..ako mozes dati novac za nju,ako mozes rizikovati, onda bez pitanja bilo cije savjeta .Kupi je obavezno....to ces sama odluciti ... :!:

Kada je tako markirana, tako dobra i nova je ...pitam se zasto je neko uopste kupio , i zasto je uopste prodaje... :?:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: treba mi savjet...?

#25 Post Postao/la ra-ja »

AKO JE IPAK KUPIS NOSI JE SA SRECOM........ [smile.gif]
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 30 Okt 2009 09:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#26 Post Postao/la alyssa_27 »

Ra-Ja je napisao/la:
Nemam nekakvo iskustvo s kupovanjem robe preko interneta ..jer mi se nije nikada nista tako svidjelo da bih pozeljela kupiti.Osim toga ja sam veoma prakticna i veoma cijenim dinar.Zasto to kazem ?nebih mogla dati bilo koju svotu novca za stvar , da je nemogu u njoj uzivati tj nositi je.ili ako je nemogu vratiti da mi slucajno neodgovara....

Ja nemam nikakvo iskustvo ,ali moj prijateljica je kupila na isti nacin, kao ti sto zelis, i kada je stigla posiljka ,veoma se razocarala.To uopste nije bila jakna onakva kakvu je ona zamisljala ...Poklonila je nekome ...!

p.s Ako ti se dopada..ako mozes dati novac za nju,ako mozes rizikovati, onda bez pitanja bilo cije savjeta .Kupi je obavezno....to ces sama odluciti ... :!:

Kada je tako markirana, tako dobra i nova je ...pitam se zasto je neko uopste kupio , i zasto je uopste prodaje... :?:
meni se jeste dosta stvari svidjelo na intrenetu, ponesto sam i kupila ali neke male stvarcice..ova sto prodaje jaknu, je jedna veoma ozbiljna cura i mislim da se nebi razocarala, ona ima vec jednu takvu jakinu ali posto ima dvije prodaje drugu, posto ju je dobila bila na poklon i nema smisla da ime dvije iste..
ja sam pitala za savjet zato sto mi se htjelo, ali ipak hvala ti.
jaknu danas kupujem pa kud puklo da puklo, mislim da se necu razocarati [icon_chuckel.gif]

jos jednom hvala ti [thumbup.gif]
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: treba mi savjet...?

#27 Post Postao/la beca »

ma kupi, ako ti se toliko sviđa

samo se i ti uslikaj u njoj pa nam stavi sliku :lol:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: treba mi savjet...?

#28 Post Postao/la ra-ja »

Sjetila sam se..zar ta jakna nije trebala biti kupljena juce... :?:

Ako nije ,prolongiraj par dana da jos razmislis, pa ako odlucis i bude jos cekala tebe kao kupca.....onda je stvarno kupi, jer ti je sudzena... [smile.gif]

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: treba mi savjet...?

#29 Post Postao/la alyssa_27 »

Ra-Ja je napisao/la:Sjetila sam se..zar ta jakna nije trebala biti kupljena juce... :?:

Ako nije ,prolongiraj par dana da jos razmislis, pa ako odlucis i bude jos cekala tebe kao kupca.....onda je stvarno kupi, jer ti je sudzena... [smile.gif]

juce,istina je da, ali sam malo vise sebi vremena kupila [wink.gif] [icon_chuckel.gif]

hvala svima [be mine!.gif]
slika

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: treba mi savjet...?

#30 Post Postao/la string »

primjetio sam da kad iskljucim kompjuter nestane slike na monitoru..sve crno bude :( sta da radim?
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Odgovori