Naopaki vakat

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Naopaki vakat

#1 Post Postao/la beca »

Jesam li možda u krivu ako kažem, da je danas "moderno" da se cure zabavljaju sa starijom "gospodom", nebitno, oženjenim ili ne, dakle sa osobama koje bi im mogle biti očevi, ponekad i dede...

Da li je običnom puku možda vodilja ono što se dešava u show biznisu, a tamo je mnogo primjera za ovu temu...ona 26, on 62...osim cifri u broju godina, ništa im se drugo ne slaže...ona prelijepa, vitka, mlada, zgodna, a on...kad ga vidiš spreman si za saljevanje strave...

Hebo njih...šta se dešava među nama???

Hoće li možda neko biti iskren pa reći ili napisati iskustvo sa ovim...

Ne treba biti puno pametan pa shvatiti svrhu takvih veza...nek mi neko nađe jedan takav par, tih godina, a da je ona bogata on siromašan... [oha.gif]

Nekako sam tužna kad shvatim da je svakim danom manje i manje onih pravih mladelačkih ljubavi, romantike, poštovanja...ono...ginem i gineš za nas...

Mislim da je vrijeme neuhvatljivo i NAŽALOST, NIKAD ALI NIKAD, više neće biti isto kao nekad...i prije je bivalo svašta, ali mislim da je nekako 80 ih godina romantika i ljubav dosegla vrhunac, kad su parovi umirali jedni za drugo, pa mnogi načini dokaza ljubavi, pa aman...sve gori....

Ispravite me ako griješim....nekad je pojam ljepote, ženstvenosti i idealne djevojke bila što jest jedt lijepa i atraktivna djevojka, ali sa velikom dozom pristojnosti, kulture i nečim što je danas totalno izgubilo vrijednost...danas je to djevojka koja ima iza sebe sponzora, ispred sebe gomilu onih koji bale za njom, a u glavi PTICU, jer ona zna samo gdje je najbolji solarij, kozmetički salon, i zna hrpu ljudi koji haraju gradom, i u čijem je društvu, dok ne dođe nova generacija onakvih kao što je ona...

nekako bih žalila te cure, ali opet ne mogu...u jednu ruku, pametne, što muškarcu uzmu sve što mogu, i neka kad im to dozvole, a u drugu ruku jadne...malo je reći jadne...

i onda poludim na izjavu muškarca, gdje su FINE cure....naravno da su rijetkost, jer su muškarci dozvolili sami sebi sve ovo...ne može se život podijeliti na dva perioda pa u jednom harati i imati atraktivne cure, a u drugom, da je kako da te iste odjednom postanu nevine....

i zaista sam tužna zbog činjenice, da samo može doći gore vrijeme, nikako bolje...
doći će dan kad se neće znati ni ko pije ni ko plaća, ni ko je homo, ni ko je hetero, ni ko s kim živi, ni ko je čija žena, ni muž, ni dijete...žalosno, ali istinito...

kako odgojiti vlastitu djecu u ovom izopačenom svijetu....

tema je u početku trebala biti koncizna i konkretna, ali vođena osjećajima, ode naširoko i u mnoge životne sfere...nema veze, svi smo svjesni šta joj je svrha...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Naopaki vakat

#2 Post Postao/la nella26 »

I moglo bi se na ovoj temi pisati toliko toga, činjenica je da je sve otišlo kuda nije trebalo i samo može biti gore.
Prvo vezano za te sponzoruše ma treba poštovati one koje znaju to biti jer ni to ne može svako, skidam kapu onoj koja dobije sve što joj stvarno treba da nađe levata koji će joj kupiti stan, auto naći joj dobar posao i obezbijediti je za cijeli život.
A ove nazovi sponzoruše što se daju za gusti od jagode ili eventualno majicu sa pijace su više nego jadne. Ali se ovdje radi daj da se vidi kako ona večeras pije viski, kako bale nad njom, nema veze što im je sto godina i što im smrtovnica viri iz džepa ali da se vidi da je ona u centru pažnje večeras.
Da me ko pogrešno ne shvati ne opravdavam ni jedne ni druge.

A to što su muškarci danas kakvi jesu, pa t su sve žene krive, ali stoji to da bi hebo muhu u letu a oženio bi poštenu.

I sve je ovo dobro šta nas sve čeka, samo veliki je problem upravo kako sutra odgojiti dijete i ukazati mu na vrijednosti u životu ali prave vrijednosti jer puno toga sija a ustvari je s_anje.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Naopaki vakat

#3 Post Postao/la string »

Ne iznenadjuje me uopste sto je ovakva situacija po tom pitanju.Na koga se sve ugledaju i kako sazrijevaju logicno da ce i njihova djeca biti takva....i sve se vrti u tom zacaranom krugu...DALEKO IM KUCA ...............I NOVCANIK [Happy.gif] .......i jos nesto jako bezobrazno :oops: Za takve nema mjesta u mom zivotu...
Pa gdje ce biti normalne slusajuci ovo :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=L5pqWUi0fhY
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Naopaki vakat

#4 Post Postao/la mrki62 »

Hm , šta reći na sve to [muzikafo1.gif]
Ja sam slučajno slušao razgovor jednih žena,..... tamo cca od 30 - 40 godina , pričale su u vezi svoje proživljene mladosti .
Svaka je pominjala neka muška imena i to u smislu ; eh , da mi je bila ova pamet , prije nego što sam se udala , prvo bi se dobro iz*ebala sa ,.......... pa onda slijede imena :lol:
Eto , žene i o tome govore a što se tiče teme ,........... pa možda su ove mlađe prije sazrjele i sad rade ono u ono sa raznim tipovima a kad se udaju , onda se smire i postanu kobiva ozbiljne [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Naopaki vakat

#9 Post Postao/la beca »

MINJA je napisao/la:Pitao moj sin svecenika,zasto vozi novi BMW.On je cuo da su svecenici skromni,da bi trebeli imati puno manje od svojih župljana.Umjesto da mu je dao odgovor,adekvatan za njegov uzrast,on na to pitanje odgovara ironicno na nedjeljnoj misi pred 200 vjernika"":danas je normalno da mlada na vjencanje dodje u vjencanici u devetom mjesecu trudnoce,....za vas je to normalno!!!!-e pa kakav narod ,takvi i svecenici :!: :!: :!: [wow.gif] [eusa_think.gif]

ako ništa, iskren je....jao ljudine :lol: :lol: :lol:

Odgovori