IM_ex

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#46 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:Hahahaha, ma ja se nikad ne trudim , one mene vode , zar ne vidiš da ja jedem a ona ne slika
hahaha, gle, stvarno, jede te ocima ... ama, sto li se to znojis toliko, da mi je znati [Happy.gif]


:lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: IM_ex

#47 Post Postao/la mrki62 »

Pa ja kad jedem , meni je vruće a kad radim , onda me zebe - kontaš :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#48 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:Pa ja kad jedem , meni je vruće a kad radim , onda me zebe - kontaš :lol:
Ama kontam, stoga te tu i "prozvah" ... ma' ... sh'ash ... sta te gabri, imas alternativu hahah [laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: IM_ex

#49 Post Postao/la srebrni »

ma nek si Ti dosla makar ja sam jeo ove cokoladne napolitanke koje su sad preda mnom...mmmm njam njammm

a mogla bi i Ti al se stidis hhehhee

[smileycrushhx9.gif] et jednom od dragosti....ne zamjeri
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#50 Post Postao/la im_ex »

srebrni je napisao/la:ma nek si Ti dosla makar ja sam jeo ove cokoladne napolitanke koje su sad preda mnom...mmmm njam njammm

a mogla bi i Ti al se stidis hhehhee

[smileycrushhx9.gif] et jednom od dragosti....ne zamjeri
ne zamjeram, i ja sam tebe :)
nego ...
mora da ti je promakao moj odgovor na temi Da li ste stidljivi ... rekoh nesta smisla - pruzim ruku - nisam stidna [Happy.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#52 Post Postao/la im_ex »

Bilo je musterija za potpis - [eusa_naughty.gif] ne dam, jazuk je narusiti to izbetonirano bjelilo [laugh.gif]
nemoj se ljutiti - volim ja tebe puno, puno, punooooo [smileycrushhx9.gif]

Ovako, mila:
21. januara imam termin u 09:00, u bolnici, koja me ujedno i vodi pod bolovanjem, a ne dr. opce prakse, kao sto je cesci slucaj.
Tad ce, ponovnim röntgenom ruke, znati da li ce morati uslijediti operacija ili ne.
Kako god, gips cu onda nositi 4-5 nedelja, sto ujedno govori da po skidanju istog necu hrliti na posao.
A u firmi, odgovorna osoba ugrubo procjenjuje da bih se na poslu mogla naci, tako, polovinom marta, jutros mi rece, dok telefonirasmo.
Eto, imas neku vec predstavu ... samo ... mene vec sada pomalo zabrinjava to da bi moglo biti povuci-potegni dal ce mi biti odobren odmor koji naumih krajem marta, tj. namjera doci kuci svojoj [smileyheartbounceqy7.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#54 Post Postao/la im_ex »

MINJA je napisao/la:jooooooooooooj ma gdje ti je nasa skola.......kazi,ma boli me ev..tacno ovdje. :wink: Ma ne mogu stvarno ni prstom maknuti :wink:
Znas, nije bas da nemam ni malo srca, zao mi ih bas toliko moriti, mogli bi se rasplakati pa bi mi ih valjalo tjesiti, suze im brisati, jasta cu hahah [laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#56 Post Postao/la im_ex »

Mic_Sokoli je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=NC72kMKi6Uc




izvini IM_Ex sreco [laugh.gif]
uhh, sreco .. uhh, brate dragi [laugh.gif]

ne dO Bog nikom :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#57 Post Postao/la im_ex »

[eusa_think.gif]

Ev', sad, skoro da bih se mogla zakleti da sam se, prije no sto osjetih uzasno jake bolove, padnuvsi, nasmijala :lol:

smijeh pa odjednom, par secundi poslije, placni jauci ...ccc, imaL to igdje [laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#58 Post Postao/la im_ex »

Obzirom da je prolaznog stanja ovo stanje koje jos uvijek traje, a koje ujedno i bjese motivacija za otvaranje ove teme, dozivljavajuci ovu temu osobnom, zelim upravo ovdje reci to sto cu reci.
Zamolila bih da me se postedi neumjesnih komentara!
zahvaljujem


Vec par godina zivim u ubjedjenju da imam ideju za pisanje Knjige u ciju popularnost ne treba sumnjati ni malo, ako uzmemo u obzir cinjenicu da su romani pisani po istini daleko citaniji u odnosu na fantaziju, tim vise sto je glavna junakinja zena s nasih prostora, zena kojoj jos uvijek blista osmijeh na licu, a koja iza sebe ima uspomene koje se ni dusmaninu ne bi mogle pozeljeti.
Pomenuh tek slucajno tu zenu, njenu zivotnu pricu mom dobrom prijatelju koji zivi dalekooooo, da bi on, nakon sto ugrubo prepricah "njenu zivotnu pricu" odlucno odreagovao:" Kad prizdravis, pocni da pises Roman ... a koji ce kasnije posluziti istoimenom snimanju filma!"
Njemu je itekako poznato da ja furam posve drugi pravac, zna za moju zivotnu zelju, a, ipak, odlucan je na insistiranju, doduse, ne i bez osnova, podsjecam.
Iako nismo o tome, ZNAM da bi bio spreman biti mi u ulozi sponzora.
Svjesna zahtjevnosti pisanja takvog romana, nisam u situaciji pisati ga.
A, kad bih ga pisala, imena ne bi bila izmisljena, a ja, kao autorka romana, bila bih odbacena od jednog minijaturno znacajnog dijela familije i poznanika;
dio familije koja mi je od znacaja progutao bi vecu knedlu, ali me ne bi odbacili, cak naprotiv, dizali bi me u zvijezde ... neki vise, neki manje, al, dizali bi me ... mada ja to ne trebam.
Znam prepoznati istinsko divljenje i samo takvo cijenim.
Tu pricu, ne vjerujem da ce iko drugi "ispricati knjigom" ako to sama ne ucinim. A steta.

ps - poenta nije rat, mada je i taj period u sklopu zivotne price te zene (nisam s njom o tome) koja bi ostala duboko ganuta pa i zahvalna.

Ova bezizlazna situacija me smori i zanima me da li medju vama imam osobu koja zna najozbiljnije shvatiti kako ovaj moj post, tako i samu moju situaciju ... ima li neko ko je u skoro pa identicno mojoj situaciji?
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: IM_ex

#59 Post Postao/la dugi_74 »

IM-ex...mene nije bilo jedno vrijeme i tek sada vidim ovo...
kad sam vidio temu IM-ex odmah sam otisao na prvu stranicu...i tuzna vijest...hebiga ne znam kako sam mogao citati do kraja bebanin post...kad potrcim na drugu, trecu stranicu vidim da je sve ok i da si opet sa nama...radujem se puno puno...zelim da sto brzo prodje sve i da te cijeli zivot prati dobro zdravlje, sreca i sve sto je lijepo...
slika

Odgovori