IM_ex

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: IM_ex

#31 Post Postao/la becanka »

ma vazno je da si ti opet sa nama, nacice se mjesto za cvijece. [smileycrushhx9.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#32 Post Postao/la im_ex »

Moracete se navici da necu moci biti hiper aktivna [Happy.gif] na Forumu, bar ovih prvih dana ne, ne sto je pozeljno, vec, bas je zahtjevno da vise lezim, zbog bola pri dnu kicme, a i da ne opterecujem ruku koja je u jos ranjivom stanju (ne znam tipkati samo jednom rukom, da me ubijes).
Dakle, bicu tu, ali, i kad sam tu, s vama, bice me i u krevetu ... ajd, bitno je da me ima, zar ne [Happy.gif]

Ako nekog od vas zanima kakav to pad bjese, paaa ... zamisli, ides posve opusteno, vidis poledicu, al ti se ne cini opasnom ... ides, a onda, odjednom, kao da ti neko iza tebe, u zaletu, nogama lupi u tvoje pete ... k'o da se odleti u vis, pa onda, k'o s nebesa da trehnes ... ma nema te, nema sanse sam ustati

slikovito opisah, ni poeta ne bi mogao bolje, zar ne :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: IM_ex

#33 Post Postao/la nella26 »

Dobro nam došla, želim ti brz oporavak [icon_flower.gif] i ne izlazi dok ne otopli [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: IM_ex

#35 Post Postao/la mrki62 »

Gle, nije mi bilo poznato da je i COSMOPOLITAN objavio vijest o mom stradanju, posvetivsi mi cak naslovnu stranu hahaha
Ma stvarno neke čudne novine isto kao i GLAMOUR , klikni OVDJE [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: IM_ex

#37 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la::lol: vidi mrkija što je stisn´o ženu
Ma nisam ja,.......... ona je mene stisnula, nešto joj naumpalo [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#38 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:
Gle, nije mi bilo poznato da je i COSMOPOLITAN objavio vijest o mom stradanju, posvetivsi mi cak naslovnu stranu hahaha
Ma stvarno neke čudne novine isto kao i GLAMOUR , klikni OVDJE [mmmux2.gif]

[laugh.gif]

hmm ... nece biti da sam ja tebe, mrki, niko nije corav, svi vide moje klonule ruke
jaooo, mrki hahah [laugh.gif] pa, sto li ne rece da toliko izgaras od zelje za bar jednom fotkom u mom prisustvu, ovako, uvalio si se u belaj koji ce te kostati ufff puno vise no sto mislis da je vec, plativsi paparacija da strpljivo vreba pogodan trenutak moje slabosti kad ce me bol baciti u besvjesno stanje, ccc [eusa_snooty.gif]
zloupotreba je kaznjiva, ah, ah, na to nisi ni pomisljao [Happy.gif] razum ti je zeljom pomucen
heej, imaces priliku ponovo vidjeti me, bar tome se mozes radovati ... vidimo se na Sudu, ovdje, Bezirkgericht Leopoldstadt (: uvrijedio si moju licnost, koristeci se zloupotrebom) ... i ... ne, nakon sto te oderu, nece ti biti do fotografisanja sa mnom, cak ni do ispijanja kafe hahah [laugh.gif]


@nella
Zivjecu u nadi da ce ulice na 21. januar biti posve suhe. Ne budu li, ima da se krecem usporeno k'o zombi [Happy.gif]

@tores
hvala ti puno, neznani mi druze [evojele9.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: IM_ex

#39 Post Postao/la ra-ja »

O KAKO SI SE BRZO OPORAVILA...bas fino sto si se vratila kuci... [icon_flower.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#40 Post Postao/la im_ex »

Ra-Ja je napisao/la:O KAKO SI SE BRZO OPORAVILA...bas fino sto si se vratila kuci... [icon_flower.gif]

Fino, neg' sta [mmmux2.gif]
nego ...
pusti sad to, dodjes mi pojasnjenje u vezi s tvojim pominjanjem oklagije a samnom u vezi ... der, o cemu ti to, a? [icon_flower.gif]

Traljavo, s nesto malo prpe i prosutom kapljicom, dvije, niz butinu, ubrizgah si injekciju, hrabro [icon_peace.gif]
eh,sutra, oko ovih doba, jos jednu, i, za sad, rahat od bockanja [muzikafo1.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: IM_ex

#41 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:vidimo se na Sudu
Znao sam ,...... doduše , nisi jedina slika

Vidi OVDJE slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#42 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:vidimo se na Sudu
Znao sam ,...... doduše , nisi jedina slika

slika

slika

[muzikafo1.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: IM_ex

#43 Post Postao/la mrki62 »

A mogao sam te lijepo odvesti na večeru , kao ovu OVDJE slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: IM_ex

#44 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:A mogao sam te lijepo odvesti na večeru , kao ovu OVDJE slika

Znas .... nju si mogao, a bez da se sta extra potrudis, al' ... rijetki su oni koji imaju cast izvesti me na veceru LoL (:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: IM_ex

#45 Post Postao/la mrki62 »

Hahahaha, ma ja se nikad ne trudim , one mene vode , zar ne vidiš da ja jedem a ona ne slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori