Mevludin Duvančić-prorok ili šarlatan?

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Mevludin Duvančić-prorok ili šarlatan?

#16 Post Postao/la im_ex »

Ne zagledam ja to, uff ... nemam kad [laugh.gif]

a ha, dakle, momak koji je odrzavao compove, nekoc, bjese Japaner.
ma nema veze
greska u koracima mi bjese to iznad ... al,inace, nemam kad zagledati ih nesto (:
hvala na zahmetu
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Mevludin Duvančić-prorok ili šarlatan?

#17 Post Postao/la andro »

Nevludin Duvancic prorok [eusa_wall.gif] , jedan uobrazeni ,prepotentni " glumac " kojeg veoma dobro poznajem bez obzira sto je isti iz Doboja ili ti ga od Doboja . poznajem ga jer je rat proveo u Zenici i u tom periodu bio mi je" komsija". Nedavno sam imao bliski susret sa istim dok sam bio na sluzbi jer je doticni snimljen na radarskom uredjaju zbog prekoracenja brzine . Nakon zaustavljanja i objasnjenja razloga istoga te saopcenja da ce mu biti urucen prekrsajni nalog "prorok " je dao samo jedan komentar , citiram : Da su me Srbi zaustavili ne bi me kaznili a mene moji kaznjavaju . Ma drazi su mi oni nego svi vi u Zenici . Jedini nas komentar je bio da mi ne kaznjavamo Srbe , Muslimane niti Hrvate vec pocinioce prekrsaja . Nakon upita koja mu je adresa stanovanja u Doboju isti tako slatkorjecivo odgovara " Dzenerala Draze" nadam se da ste culi za njega ironicno se smijuci . Naravno slijedio mu je ne bas prikladan odgovor kolege za nasu sluzbu . Izvini ja sam mslio da stanujes u ulici Brzog Gonzalesa njega poznajemo i on je neki general u Meksiku [Happy.gif]
slika
slika

Odgovori