Kreativnost

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Kreativnost

#1 Post Postao/la ra-ja »

Sta je po Vasem misljenju kreativnost?

Da li ste kreativni i u cemu???


Neznam da li postoji teme ..i da li sam je u odgovarajucu grupu uvrstila..?

Ako postoji izvinjavam se nisam je pronasla... [icon_flower.gif]

Ja se javim poslije :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kreativnost

#3 Post Postao/la ra-ja »

Da @papaya kreativni su ljudi veoma bogati... [smile.gif] a ti si mi postala veoma draga i simpaticna osoba, te ti moram objasniti :!:

Veoma kreativan covjek ili zena ..kada uzme torbu pa sa nekim prevoznim srestvom put pod noge ...Italija,Turska,Njemacka,France i ko zna gdje jos...Pa to sve donese u svoj butic i proda po duploj cijeni...razliku u djep.... [icon_flower.gif]

Ili pobjegne od rata iz BiH u susjednu drzavu ...skloni se,,pokusa raditi u butiku ..pa vidi kako nemoze tu biti gazda, Pred kraj rata sa svojom kcerkom se vrati u izgladnjeli grad sa 7 kofera robe ...sa objasnjenje da je kcerka natjerala jer joj je ljubav ostala u tom gradu..../slucajno je momak muslimanske nacinalnosti/
Kakvo odusevljenje je izazvalo njen povratak ..da joj je presjednik pripremio malte ne i pleh muziki..za pozrtvovanost sto se vratila...Cak joj je omoguceno da iznajmi lokal na prioritetnom mjestu ...... :!:

Eto to je super kreativna zena ,bez trunke muke... [icon_flower.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kreativnost

#5 Post Postao/la ra-ja »

Kreativnost je @papaya i to iskoristiti nekoga necije i znanje ili tako reci prodati ga a sam nezna niti ijedne pravilne rijeci izgovarati ili se ovdje tako deklerise..Nedo sjede u fotelju pa se folira.... :!:
Zna uprtiti torbu tako kao tvoja drugarica ili ova koju sam ja navela a slucajno je i ti mozda znas ... bavila se gimnastikom dok je pasa 74 bio tada policajac kako je sam rekao, pa put pod nog via Evrope... :!:

Kreativna do MILA BOGA.... [icon_flower.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kreativnost

#7 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:gimnasticarka?....

Jel to ona suzi?
Ne... :!: zove se imenom tvojim... :D

Avatar
akrep
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 95
Pridružen/a: 18 Jun 2010 16:09
Lokacija: cvrsto na zemlji

Re: Kreativnost

#9 Post Postao/la akrep »

papaya je napisao/la:slika



eto, pasha74 i ja! Corpus delicti :D
moje veliko dijete crce za njim [smile.gif]
samo se jednom zivi...

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Kreativnost

#10 Post Postao/la nnejra »

Kreativnost ja doživljavam kao sposobnnost da date neku novu ideju bez obzira na oblast. Tako po meni ljudi mogu biti kreativni i u umjetnosti ali i u matematici, inžinjerstvu , muzici ...Mislim da kreativnost istražuju različite grane nauke. Nekada su kreativni ljudi smatrani čudacima, a danas se dižu u nebo . Različita društva različito tumače istu pojavu. Ja mislim da je jako puno ljudi kreativno i da tu osobinu nose u sebi, samo je pitanje koliko potiču razvoj svoje kreativnosti, odnosno koliko okolina potiče razvoj njihove kreativnosti. Nekada život donosi izazove pred nas koji nam pomognu da otkrijemo koliko smo kreativni upravo baš mi sami. Istraživanje svoje ličnosti nam pomože pomoći da shvatimo koja oblast nas potiče da dajemo nove ideje. Zato istražite malo sebe , svoj um , možda se iznenadite.

Odgovori