Kako provodite godisnji odmor na moru...

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Kako provodite godisnji odmor na moru...

#1 Post Postao/la ra-ja »

Zaista je nakon godinu dana rada taj godisnji odmor je neophodan...
Sada je sezona godisnjih odmora t.j bas aktuelna tema...

Kako vi provodite taj odmor ili tih petnjast dana recimo na moru... :?:

Da li imate neki plan dok ste tamo.ili onako idete pa kako bude...?

Necu se ljutiti ako cujem Vase misljenje. Hvala unapred [icon_flower.gif]

Licno cu se javiti poslije.. :!:

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: kako provodite godisnji odmor na moru...

#3 Post Postao/la ekrankaa »

[To funny.gif] [evojele9.gif]

papaya dosada nisam procitala od tebe bolji upis na ovom forumu , zaista svaka pohvala [thumbup.gif]

sto se tice mog godinjeg ja ne pamtim kad sam bila slobodna u komadu 2 dana a kamoli 15 :? mozda prije 4-godine hmm
Ja radim i odmaram na moru..
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: kako provodite godisnji odmor na moru...

#4 Post Postao/la ra-ja »

Ja na more neidem zbog onóg cvrcanja na plazi nego najvise zbog nocu...
Nikada nista ne planiram ali pravim plan i rjesavam ga u momentu...
U toku dana se naivise nalazim u sobi odmor uz muziku , volim posmatrati pucinu gdje se nebo ulijeva u more ili u kupovinu ..veoma volim razgledati izloge.Tek poslije podne idem na plazu zbog kupanja, i pri tom sto me sunce dotakne to je sve...Veoma lako gorim na suncu zbog nedodtatka opigmenta..zato sam vise u hladovini, pa i tu se pocrni..Na plazi skupljam skoljke kao i interesantne kamencice raznih oblika i boja za akvarijum...
Velika je ponuda izleta na oblizne otoke ,,pa i to iskoristim , voznju brodicem sa grupom ,uz plavu ribu i crno vino, koje sam samo jednom probala...!
Navece izlazak na ples..ili setnju obalom..ili rostilj sa drustvom...
Sve je tako ukonponovano i aktivno da ni jedan momenat nisam pod opterecenjem.
@papya..naravno i drugi idu sa djecom na more ..Problem je sto je tvoj zivot prije braka imao sasvim drugu nijansu, dok u braku ti nije bilo nijansi nego samo jedna boja..ili sam pogresila u tvojoj temi... [icon_flower.gif]
Da li ja bila sam ili sa djecom nemjenja stvar...u datom momentu koristim mogucnos koju imam na repertoaru.... [icon_flower.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kako provodite godisnji odmor na moru...

#5 Post Postao/la nella26 »

Nenormalno se razlijenim, samo bih se izležavala ali ne na suncu. Uglavnom spavam dokasno, odem do plaže poslijepodne, naveče hodam i tako to. [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Kako provodite godisnji odmor na moru...

#6 Post Postao/la nnejra »

Ne pravim neki plan kada sam na godišnjem odmoru. Tada nastojim da se baš odmaram i radim ono što mi u tom trenutku pruža osjećaj zadovoljstva. Ja se obično budim ranije čak i kada sam na moru. Uživam sjediti na terasi sa koje se pruža pogled na more i piti kafu dok je još uvijek tišina. Onda poslije kafe, mali doručak i obično odem na plažu da se malo okupam dok nije ugrijalo i vratim se u sobu do 12 sati. Ili pak ostajem na plaži u dubokom hladu ( koji sam zauzela jer sam došla među prvima [mmmux2.gif] ) i čitam neku knjigu ili se igram karata , tavle i sl. U međuvremenu ručam .Poslije 17 sati obično se opet kupam i tako do zalaska sunca. Slijedi odlazak u sobu i odmaranje i onda oko 21 sat obično idem u grad , na večeru , u šetnju , diskoteku ili nešto sasvim drugo zavisno od želja, raspoloženja i osobe sa kojom sam na moru. Za mene je odmor na moru vrijeme kada baš uživam i opustim se u potpunosti . Tada skupim energiju koju trošim cijele godine. Naravno , odlazak na vikend je sasvim drugačiji , ovo sam opisala baš onaj pravi godišnji odmor.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako provodite godisnji odmor na moru...

#8 Post Postao/la ra-ja »

Znam @kristalina gdje se nalazis tacno ..i da se bavis plesom kao i tvoja sestra, koja se nalazi u Svicarskoj...Udala se za covjeka lijepe spoljasnosti koji ima dvije velike kceri..a ona je rodila sina... [icon_flower.gif] mogao bi biti @pasa74 t.j @nermin1 u pitanju :!:
Jos sam prije saznala , nego njen muz za tu trudnocu... :!:
da upravo sam se sjetila ljubomornog @pase74 potpisa hah...I sestrine trke po forumu, ali tada je imala drugo interesovanje..hah

Sreca je sto spavamo pod istim nebom zato gdje god da si veceras podogni glavu i cUt ces govor zvjezda...Hej pa ti nemoke nedostajes!!!

To mi je saopstio neko VAS pouzdan... :!:

Jao o cemu se ja raspravljam ,ma bas me briga za obje Vas... [eusa_think.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kako provodite godisnji odmor na moru...

#10 Post Postao/la ra-ja »

Nevolim laz niukom slucaju..ja sam zbog te djevojke se zavadila sa ljudima do kojih mi je bilo stalo...braneci nju kao osobu.... [eusa_think.gif]

Velika greska u koracima... :!:

Odgovori