Plesete li?

Za umjetnike sa podrucja balkana pa i sire ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Plesete li?

#2 Post Postao/la dare__71 »

Heeej papy zaista nesto vrijedno paznje bar moje ali da imas pravo to je u krvi,isao sam dva semestra od ukupno 4 i kao da sam imao dvije lijeve noge,naravno nisam imao zelju da mucim ni instruktorku(uf stvarno je bila atraktivna sarajka) niti sebe ali kasnije sam shvatio da je u pitanju strah i stid od podsmjeha ostalih....naravno imao sam talenta ali se vise nisam odlucio na kurs bilo koje vrste tek ponekada posjetim slicna mjessta i uzivam u plesu bar onoliko koliko ga poznajem.....eh nigdje veze sa komentarom al cejf mi stavit ovu guicu to je cudo jedno :idea: :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Plesete li?

#3 Post Postao/la sabinax »

joj ti klasicni plesovi, tango, valcer, cha-cha-cha, rumba, samba, ma nisam bas za to nisam nikad isla na te vrste satova plesa iskreno ni ne volim (ponekad to znanje nedostaje, sjecam se nase maturalne veceri, obavezan je bio prvi ples a svi tudumi, svi se gurali u sredinu da se ne vidi da ne znamo plesati)
Od plesova cijenim balet, dugo sam isla na balet kao djete i kao djevojka, ali za drustvo i izlaske najbolji su stiskavci i bacanje po podiju (u tome mi nema ravne, jest da dugo nisam, ali me nebi ni sada bilo sram da se malo razbacam)
Volim ples ali samo po vlastitim taktovima :mrgreen:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Plesete li?

#5 Post Postao/la maida_20 »

http://uk.youtube.com/watch?v=CZjIPT2vuw0 :wink:

Evo jos malo pa godinu i tri mjeseca treniram latino plesove-osim sto je odlicna stvar znati plesati,za mene je to jedan nacin da izbacim iz sebe svu negativnu energiju,nacin za sklapanje novih prijateljstava i itd.itd.

Ma uglavnom super,super,super zabava... :D :wink:

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Plesete li?

#8 Post Postao/la maida_20 »

http://uk.youtube.com/watch?v=HG0Q530daGI

evo tango Dzemkic-i meni se jako svida


Hehehe papaya,stvarno mi ne treba teretana...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Plesete li?

#9 Post Postao/la sabinax »

Ko bi rekao Maida i latino plesovi, bas super voljela bih vidjeti Maidu u njenog plesnog partnera u ringu (pardon na podiju), maida imas li kakvu slicicu s kakvog natjecanja
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Plesete li?

#10 Post Postao/la maida_20 »

sabinaX je napisao/la:Ko bi rekao Maida i latino plesovi, bas super voljela bih vidjeti Maidu u njenog plesnog partnera u ringu (pardon na podiju), maida imas li kakvu slicicu s kakvog natjecanja
:mrgreen: U ringu...hahaha :lol:
a slika nemam...neke snimke da,ali ne moze se to ovdje postaviti!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Plesete li?

#11 Post Postao/la indeks »

Na moju veliku zalost,nisam nikad pohadjala casove plesa,mada to i dan danas zelim,al kako se nakaniti? :(

uglavnom,plesem po svom slobodnom nahodjenju,za svoju dusu.....imam ritam u krvi :lol: :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Plesete li?

#12 Post Postao/la sabinax »

ako je mali filmic mozes u svoj profil uploadati video, pa cemo gledati...

indeks dodi da zaplesemo
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Plesete li?

#13 Post Postao/la maida_20 »

indeks je napisao/la:Na moju veliku zalost,nisam nikad pohadjala casove plesa,mada to i dan danas zelim,al kako se nakaniti? :(

uglavnom,plesem po svom slobodnom nahodjenju,za svoju dusu.....imam ritam u krvi :lol: :lol:
indeks nije nikada kasno upisati se na ples... u mojoj grupi ima jedna gospoda blizu 60 joj godina,ali pleeese straaaava,a tek da joj vidite figure...uuuuu :D

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

Re: Plesete li?

#14 Post Postao/la mel_79 »

:( :( :( :( :(
ja sam plesala dugo vrijeme profesijonalno na latinkso i standart plesovima sa svojim bivsim momkom i sada smo se rastavili i sada na zalost vise ne plesem. ali trazim sebi novog partnera za ples :D :D :D :D :D :D :D
hoceli neko sa mnom da plese :shock: :shock:

Avatar
senadix
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 409
Pridružen/a: 22 Mar 2008 02:00
Lokacija: Sandzak

Re: Plesete li?

#15 Post Postao/la senadix »

maida_20 je napisao/la:
indeks je napisao/la:Na moju veliku zalost,nisam nikad pohadjala casove plesa,mada to i dan danas zelim,al kako se nakaniti? :(

uglavnom,plesem po svom slobodnom nahodjenju,za svoju dusu.....imam ritam u krvi :lol: :lol:
indeks nije nikada kasno upisati se na ples... u mojoj grupi ima jedna gospoda blizu 60 joj godina,ali pleeese straaaava,a tek da joj vidite figure...uuuuu :D
Pa i ja sam razmisljala da pocnem tamo od 60-e :lol: :lol: , naravno ako dozivim. tad cu verovatno imat vremena.

Odgovori