čime se bavite odnosno koje je vaše zanimanje

Upoznajmo se
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Mrkonja
Pocetnik
Postovi: 21
Pridružen/a: 19 Mar 2016 12:19
Lokacija: Germany

#91 Post Postao/la Mrkonja »

prodavac lazi...i sto bolje slazes sa vise stila i ljepse optike sve bolje uspijes i svi te haju i hvale...sto hocu reci u ovom danasnjem naopakom svijetu nema razlike izmedu iskreni, moralni, socialni poslova i prevaranta ili kriminalca bilo koje vrste ....sve je lopovluk. i ako ima koja grana nekog posla "ne legalnog posla" koja moze veliku dobit da donese...taj ce se poso isto napraviti legalnim i legitimnim kroz rupe drzavni i svjetski zakona, samo da oni koji vec imaju ogromne i za nas normalne smrtnike nezamisljive sume para, dobiju jos vise.

sto sam htio reci:

SVI SMO MI KMETOVI....osim pojedini, al oni nisu clanovi nekakvih internet foruma

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#94 Post Postao/la Dzevad79 »

lijepo je radit nesto sto volis hehe

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#97 Post Postao/la Dzevad79 »

na jednom zanimljivom mjestu i imam svoj mir

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#104 Post Postao/la bosman »

Vermögensberater- financijski savjetnik

Avatar
Psihoanaliza
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 Jan 2008 02:00
Lokacija: USA

#105 Post Postao/la Psihoanaliza »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja sam prostitutka, ali ne ona ¹to hoda po ulici ne daj bo¾e veæ iz javne kuæe. ured mi je fin, komotan, nemam radni sto ali je zato tu ogroman krevet i ogledala na plafonu. imam i ormar u kojem dr¾im razne kostime npr medicinska sestra, spremaèica, ¾ena-vojnik, stjuardesa, policajka, zeèica i da ne nabrajam. ja sam jako zadovoljna. na toplom sam, imam krov nad glavom, niko mi vala nije rekao ni tamo se. bo¾e podr¾i :huh:
:chuckel: [smilie=to funny.gif] peace!!

Odgovori