Sta biste zeljeli da postignete do vase 40 god.zivota

Upoznajmo se
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#2 Post Postao/la ra-ja »

Ah....stabih htjela ostvariti???

Posto sam skoro uvijek spontana...neplaniram uspjeh ni na kratke staze a kamoli tako duge...danas mi je lijepo i sutra ce biti vjerovatno...
akobogda...... vazno se boriti.....neocekivati puno.....a za 40godina......
Znate ono....Mnogo htjeo mnogo zapoceo................... :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#4 Post Postao/la ra-ja »

Svako ima zelja............. :)

Ponekada su lijepe zelje ......samo lijepi snovi...... :)

Vjeruj kada nista neplaniram uvijek na kraju budem zadovoljna...a kad planiram slabo se kada ostvari...tada se jako razocaram.... :chuckel:

Avatar
bujo_20
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 256
Pridružen/a: 17 Sep 2007 02:00
Lokacija: Makedonija

#7 Post Postao/la bujo_20 »

PRVO BI POZELIO DA IMAM ZDRAVLJE ONDA DA IMAM MIRAN I SRECAN ZIVOT I DA IM NESTO OBEZBEDIM NA MOJIM DJECAMA DA SE NE MUCE PUNO U ZIVOTU DA IM OSTAVIM NEKI KAPITAL PA ONDA SAMI NEK SE SNADJE :biggrin:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#9 Post Postao/la ra-ja »

GARAVA je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Ah....stabih htjela ostvariti???

Posto sam skoro uvijek spontana...neplaniram uspjeh ni na kratke staze a kamoli tako duge...danas mi je lijepo i sutra ce biti vjerovatno...
akobogda...... vazno se boriti.....neocekivati puno.....a za 40godina......
Znate ono....Mnogo htjeo mnogo zapoceo................... :)

mislim da je lijepo nekada biti i spontan ali lijepo je imati i neki cilj u zivotu.npr.da se zavrsi skola .osnuje porodica i.t.d.i nisam mislila za 40 godina nego do 40 godine zivota.zar ti nemas nista sto bi do tada voljela da uradis ili vidis? :chuckel: :wave:
@GARAVA..........moram ti reci...poslije rata u Bosni pokusala sam mnoge stvari pokrenuti..i to sama bez icije pomoci....Ali meni nije islo....malo sam se demoralisala...jer nisam imala podrsku.i razumjevanje..Znaci trebala bih imati nekoga ko bih mi pomogao i spoticao daidem dalje,,,, :-k

Avatar
__kockar__
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 03 Sep 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#12 Post Postao/la __kockar__ »

A najvise da se budem zdrav i veseo...sta ce mi neko bogastvo ili sta vec ako bolujem...a tu dolazi nekakav vlastiti biznis..nekoliko slatke djecice...(normalno tu je i ¾enica)...ma sta da se zamaram ima jos do 40-e godine...uhhhhh :)
mali cojk sa VELIKIM DIMENZIJAMA :P

Odgovori