Oda forumasima I i II

Upoznajmo se
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#32 Post Postao/la im_ex »

Uff ... jel to osjetim ironiju u glasu Vidovite ... hahah :lol:

Nisam mislila na rimanje s moje teme ... zanimljivo je kako si me pogresno razumjela.

Prozvah te da vidim jesi li i ako jesi, kolko si spremna uciniti sta na "ozivljavanju Ode" , odnosno na organizovanom pohodu forumasa, ccc [-(

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#34 Post Postao/la im_ex »

Vidis ... ni pomislila nisam na to da ponovo rimas (vec ti rekoh)
Oda mi je zamirisala na pokusaj provedbe u djelo njene biti (teme) 8)
Normalno je da bi bilo nemoguce skupiti sve forumase ... ali, nenormalno bi bilo i ne pokusati - stati i prije no sto se krenulo 8)


Pa sad ... obzirom da si Autor teme, neces se valjda zadovoljiti samo skupljenim smajlicima.
Naravno, ne smatram to *nichim*, ali, pljeskati danima, mjesecima, godinama ... nije obicaj.
Stane to - a, ponavljanje, ako bi i uslijedilo, i tebi bi pocelo ici na zivce, pa nek je to i sam pljesak ... ali, zanima me kako zamisljas dalje tok ove teme - razmisljala si o tome ??

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#35 Post Postao/la belly_dancer »

mislim da bi fakat trebali neki izletic nabacit..malo svi do rijeke..ja vam nadem jeftin smjestaj za vikend..lalallaa :ballbounce:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#36 Post Postao/la im_ex »

Mala, ti bi u biznis da se bacis :lol:

De procitaj Odu jos jednom - gle gdje nam je cilj :P :bih: :mir:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#38 Post Postao/la belly_dancer »

ja ba kontam ja da je bih u pitanju..al nemerem ja nigdje kad sam mala i bedasta..a vi mozete svi do nas tu u rijeku-tu smo vam ja sabina,dinko..mozd nas ima jos :baa:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#39 Post Postao/la im_ex »

Ma, belly ... zamoli mamu i tatu da ti budu pratnja, nece nam smetati, ni malo :D

Ma, jok :baa: vecinu cine bh drzavljani ... zamisli te godisnje odmore na ljeto, bona ... svako ide radije prvo svojoj kuci i ... na piramide :P

Nemoj da se ljutis ...ali, nisam ja kriva sto su Visocke piramide privukle cak i mnoge strance :P

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#40 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila :D svaka ti èast , znao sam da si otkaèena a da si ovoliko - nisam znao :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#41 Post Postao/la belly_dancer »

IM_ex je napisao/la:Ma, belly ... zamoli mamu i tatu da ti budu pratnja, nece nam smetati, ni malo :D

Ma, jok :baa: vecinu cine bh drzavljani ... zamisli te godisnje odmore na ljeto, bona ... svako ide radije prvo svojoj kuci i ... na piramide :P

Nemoj da se ljutis ...ali, nisam ja kriva sto su Visocke piramide privukle cak i mnoge strance :P
nema problema mene ce prosvercat cika Dinko..hehe :D sala..pa mozemo poslje i na more negdje u Dalmatiu :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#45 Post Postao/la sredovjecni_33 »

vidovita_dzemila je napisao/la:hehe hvala hvala.

samo mi je krivo ¹to sam zaboravila Sredovjeènog :(

ma ne brini se ti meni nista [smilie=mylove.gif] , a oda je bas ODA =D> =D> =D> =D>
-samo lagano i opu¹teno-

Odgovori