Sastanak forumasa

Upoznajmo se
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#121 Post Postao/la Bijesanpuz »

PA bilo bi super kad bi i belly i irish dosli.. A sto se tice prevoza pa tu nema problema.. ja imam auto.. znaci mozemo se razvrstati i ici do krupe bez problema... Samo ti nji probaj nagovoriti da idu.. Za ostalo se nebrini :D

jos malo pa ce sutra :D [icon_peace.gif] [icon_peace.gif] [icon_peace.gif] [icon_peace.gif]
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: sastanak forumasa

#122 Post Postao/la maida_20 »

Eeee famozni sutrašnji sastanak....uh blago vama! [Happy.gif]

Samo heeej, nemojte slucajno da bi nas ostale ogovarali... [mmmux2.gif] :lol:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#124 Post Postao/la Bijesanpuz »

napokon rahat i bez cenzure :D [onfire.gif] [onfire.gif] [onfire.gif] [onfire.gif]
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: sastanak forumasa

#125 Post Postao/la grga »

A ja vam svima želim sretan put, i naravno želim vam i lijepo vrijeme..I naravno da se dobro družite,zabavite..i na kraju,naravno da se sretno vratite doma.. [smile.gif] [smile.gif] [smile.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: sastanak forumasa

#126 Post Postao/la sabinax »

hvala grga...a poslije cemo podnjeti iscrpan izvjestaj...sa slikama
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#128 Post Postao/la _ramayana_ »

vidovita_dzemila je napisao/la:Å¡ta li sad rade da mi je znati [mmmux2.gif]
heheheh,trebala si i ti doci pa bi vidjela,ma super na bilo steta sto jos neko nije dosao,ali u svakom slucaju bilo je super,otvorili smo sezonu nadam se :D

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#129 Post Postao/la Bijesanpuz »

I ja takodje mogu reci da je bilo super.. I drago mi je sto sam upoznao i vornija i ramayanu i sabinu a i komsinicu badgirl...
Samo jedno nije bilo dobro... Dan nekako brzo proletio...
Malo vremena al tak je to... Nadam se da ce biti jos slicnih susreta sa malo vise ucesnika..

Super je onako sjediti uzivo i malo raspravljati i o forumu ali i o svemu ostalom...

[thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif]
[icon_peace.gif] [icon_peace.gif] [icon_peace.gif]
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#131 Post Postao/la Bijesanpuz »

evo ja cu kratke crte... A sabina.. kad dodjes ti malo opsirnije...

-12 :20 posto su javile sabina i bad da ce kasniti malo nisam odma dosao u 12 nego u 12 i 20.. stizem ispred kafica, tacno na vrijeme... Nji dvije upravo izlaze iz auta..Pozdravi upoznavanja i tak to.. Otisli na kahvu tu u kafic..
Negdje oko 13:00 krenuli za krupu.. Nismo tako brzo isli jer sabina razgledala okolinu..

U krupi negdje oko 13:30... nazvali ramayanu rekli da stigli ( i ona malo kasnila pa cekali je oko 15-tak minuta... vorni jos neki 5-6 minuta kasnije stigao sa ruzama za damee [Happy.gif] )..
Prosetali.. otisli na Stari grad u krupu... ( bice slika)... dalje setali kroz Krupu uglavnom vorni turisticki vodic i htio sve pokazat sta ima vrijedno za pokazat..
Nakon toga otisli na banjalucke cevape.. ovi gosti se dobro napucali... i onda se preselili u jedan ugodan kafic gdje na miru mogli tracati sve forumase :D :D :D .......

I kao sto rekoh.. jedina mana.. dan prekratak i brzo zavrsio.. Sabina morala ici... Na kraju se iscmokali i oprostili... i naravno obecali da ovo nece biti jedini susret... I da ce slijedeci biti malo siri i sa vise raje...


P.S.
Zaboravih reci da su ramayanu okupali sa Coca-colom.... Konobar bio malo nespretan [laugh.gif] [laugh.gif]


Sabina... ti stavi malo opsirnije ( i nemoj da me previse kritikujes)
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#132 Post Postao/la _ramayana_ »

Evo moram da pohvalim Vornija na poklonjenim ruzama ponio se pravo dzentlmentski,cak je i mala Lara dobila jednu svaka cast Vorni [eusa_clap.gif] .....auu sad ce ispasti samo da ga hvalim.

Nemoj niko da se od forumasa ljuti ali ja sam ocarana sa Sabininom kcerkom,joj medić pravi ...ma pravo ti priraste srcu...drugi put Sabina obavezno da je povedes nikud bez nje [smile.gif],Sabina mi je jako prijatna osoba i komunaktivna extra mozda vise nego na forumu i da ne zaboravim jako pazljiva [icon_flower.gif]

Badgirl, uhh cure da se zabrinemo drage moje mogu tako reci,bad je uzivo super u svakom smislu [icon_peace.gif] cura puna ideja i zivota...svaka cast.

Puz,odlican momak, stvorila sam malo drugaciju sliku o njemu prije ovog sastanka,ali moram priznati da sam se ugodno iznenadila :D

Ma svi su mi extra da skratim pricu [onfire.gif] [onfire.gif]
Bas mi je drago sto smo se uspjeli sastati i da nisam imala nekih drugih obaveza koje bi me sprjecile u tome.
Zadnja izmjena: _ramayana_, dana/u 21 Dec 2008 21:12, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#133 Post Postao/la _ramayana_ »

BijesanPuz je napisao/la:evo ja cu kratke crte... A sabina.. kad dodjes ti malo opsirnije...

-12 :20 posto su javile sabina i bad da ce kasniti malo nisam odma dosao u 12 nego u 12 i 20.. stizem ispred kafica, tacno na vrijeme... Nji dvije upravo izlaze iz auta..Pozdravi upoznavanja i tak to.. Otisli na kahvu tu u kafic..
Negdje oko 13:00 krenuli za krupu.. Nismo tako brzo isli jer sabina razgledala okolinu..

U krupi negdje oko 13:30... nazvali ramayanu rekli da stigli ( i ona malo kasnila pa cekali je oko 15-tak minuta... vorni jos neki 5-6 minuta kasnije stigao sa ruzama za damee [Happy.gif] )..
Prosetali.. otisli na Stari grad u krupu... ( bice slika)... dalje setali kroz Krupu uglavnom vorni turisticki vodic i htio sve pokazat sta ima vrijedno za pokazat..
Nakon toga otisli na banjalucke cevape.. ovi gosti se dobro napucali... i onda se preselili u jedan ugodan kafic gdje na miru mogli tracati sve forumase :D :D :D .......

I kao sto rekoh.. jedina mana.. dan prekratak i brzo zavrsio.. Sabina morala ici... Na kraju se iscmokali i oprostili... i naravno obecali da ovo nece biti jedini susret... I da ce slijedeci biti malo siri i sa vise raje...


P.S.
Zaboravih reci da su ramayanu okupali sa Coca-colom.... Konobar bio malo nespretan [laugh.gif] [laugh.gif]


Sabina... ti stavi malo opsirnije ( i nemoj da me previse kritikujes)

Zar sam toliko kasnila Puz sad me posrami pravo :oops: sorry puno, ja sam toliko zurila bas pa haman pete na cipelama polomila :lol: :lol:
Da da,posto sam bila u tolikoj zurbi pa se nisam stigla istusirati,pa su me lijepo istusirali Coca-colom [Happy.gif] sreca moja da nije bila kafa uhh [Real mad.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: sastanak forumasa

#134 Post Postao/la im_ex »

Nisam jos procitala utiske ... sad cu [mmmux2.gif] ... nego, zraknuh tek, vidim da se nije oglasio Vorni.
Za sabinu znam da ce piskarati ... Dona VeJikos ima da lomi u detalje [mmmux2.gif] ... al, od Vornija ocekujem ono NESTO EXTRA [mmmux2.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: sastanak forumasa

#135 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Super bas fino!!!
Imao bi jednu molbu da slike postavite u zatvorenom dijelu foruma (tamo gde gotov svi forumashi imaju pristup) ako moze...?
Ukoliko pa ne zelite nemam nista protiv!
Ali smatram da trebale bi biti samo dostupljene forumashima bilo bi prije svega i fer

Odgovori