Sastanak forumasa

Upoznajmo se
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: sastanak forumasa

#151 Post Postao/la sabinax »

ma ja cu pribliziti monitoru, nek i on priblizi...ukljucimo bloutooth...pa ce biti nesto [Happy.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: sastanak forumasa

#152 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:sabina hajde na popravni [icon_peace.gif]
o dzemki smo pricali...kako voli temu: operacija triumpf [mmmux2.gif] ...eto kad hocete znati

bolje vam je da vise ne pitate



ja mislim da je u toj raspravi najglasniji bio Vorni koji je, sigurna sam, pričao kako je OT glupost i namještaljka i kako on to ne bi gledao za milion dolara jer mu je ispod časti [Happy.gif]


Šteta,ali et' vidiš nisam se uopće dotaknuo rasprave o pošasti reality programa.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: sastanak forumasa

#153 Post Postao/la im_ex »

sabinaX je napisao/la:hebi se streberice [mmmux2.gif]
O ovome - na odgovarajucoj temi, ubrzo [cool.gif]

Hocu, naravno [mmmux2.gif] [inlove.gif] [Happy.gif]

sabinaX je napisao/la:rekli smo da cjenimo tvoj stav o privatnosti i da je bolje reci...ne zelim reci...nego slagati nesto, svi ti se u tome divimo
Zahvaljujem. Cast mi je [cool.gif]

sabinaX je napisao/la:malo smo ogovarali stroga pravila kaladonta
aha [mmmux2.gif]
U tom dijelu je, pretpostavljam, Bijesni_Puz vodio glavnu rijec :P
Neka je nametnuo temu.
Pade mi na um:
eh, da se vec toliko uznapredovalo da, kad to dodje na tapet, da me se automatski, kao Autora te teme, elektronskom poshtom (e-mailom) prebaci u objekat u kom se vijechalo, a da me odmah ne vidite. Stanem ono u vasoj blizini, gledam kroz prozor ... jao, bas je lijep dan ... a cujem ga. Cujem i onu badgirlicu kako cvrkuce:" Ma daj, nemoj tako ... pa bas nije stroga ... ma ne znas ti nju ama bas nikako [mmmux2.gif] " ... Bina se smijulji i kaze:"jooj vise bi mi bila draga ta igra da se ne boduje ... ma sta ako je stroga, ko ju shisha, pihh_os :P (ooo, pocela je vec i spanjolski [mmmux2.gif] ... to ja u sebi, ono, konstatujem i radujem se [icon_peace.gif] ) ... ma vazno je da se igramo, beesh poene :P
Ramajana s Larom ... ebo NeObicni_kalOdont, ono " Mogu ga igraT, a mogu i ne igraT ... nisam ja bas toliko aktivna forumasica al, nije da ne bih rado bila [mmmux2.gif] ... gledacu da budem, svakako [baaa.gif] :oops: ... odvraca joj paznju Lara ...

Vorni ... hmm ... :roll: "Pa sta znam, ono ... ima nekog potencijala u toj zeni. Nekad budem ponukan da se uvucem u dublju diskusiju s njom, al, *eb ga, nekako mi bude nezgodno pa se amo za svojim compom znam zacrveniti ko "puter" kakav :P i ispadne, obicno, ono kao *e, Vorni, Vorni ... nemas ti ****. Kako to ba tebi zna da se desi :P
A ta njena tema ... pa ide, ebat ga, treba biti realan ... al, eto, slab sam s vremenom i to je razlog sto ju ne igram :P [Happy.gif] "

A onda se lagano okrecem od prozora [mmmux2.gif] ... lagano prilazim vasem stolu (vi, ono, nista, otimate se za rijec [Happy.gif] ) ... stanem naspram Bijesnog Puza, gurnem to dvoje malo laktovima da dobijem na prostoru [mmmux2.gif] , pa se onda nalaktim i pogledam ga u oci [cool.gif]
'vako Puz: [icon_help.gif] [oha.gif] otkud ti, IM_ex [baaa.gif] ... o, kako mi jedrago sto si i ti s nama :P Evo konacno prilike da zapalimo lulu mira [Happy.gif] Hoces li sjesti? [icon_flower.gif] "


[cool.gif]
"Kako da ne. [mmmux2.gif] Imam i ja puno toga za rechi ... no, cek malo, da vas zagrlim i poljubim ... zvanicno da vam se predstavim [smile.gif]
Dona VeJikos, plizoooS tu Sarajevskos Drinos [mmmux2.gif].
Puz, hajd, ba priznaj da ti je zao sto si javno rekao da vise neces da igras NeObicnog Kalodonta ... ("ev je, drug [evojele9.gif] ", rekla bih ti - bujrumos nazados kako na temu kalodontos, tako i aktivnije u temu Villos od naseg dragog Don paparacos, a ne da me na ignoros [Happy.gif] [icon_peace.gif]
I, nisi u pravos za kalodontos [cool.gif] :lol:

uff ... ja tek dosla i sjela (u mislima) a gle, Bina (ako je vec off) vec sanja o dozivljenom druzenju forumasha.
al' sam se zanijela :oops: :lol:


[cool.gif]
Drugarice sabinaX a da se probas jos malo vise unijeti u detalje pri tom gledajuci da citirash, koristeci navodnike, naravno.
Sluti se da mozes jos jos bolje.
Mislim da ne bi trebala da se zadovoljis ocjenom 4+ [cool.gif]

hmm :roll: Sta cu ja s tobom, sabina li sabina [cool.gif]


Iskoristices i zadnju sansu za peticu ... ma ne mislim na malu porciju cevapa popularnu pod nazivom *petica*, ah, taman posla [laugh.gif] ... za peticu (5) ces da se potrudis??


:oops: :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: sastanak forumasa

#154 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ah vas zanima jesu li i koga ogovarali [laugh.gif]
Pa jel vama jasno da su u prisustvu presajedavajuci Sabinax i Bjesnipuz stari starosjedioci foruma
Ko vam je kriv kad niste bili tamo [icon_wave.gif]
Naravno, da smo bili na tapeti svi pojedinacno, neki manje neki vise i to je OK
Sve ukoliko to nije rekla-kazala (citaj neprovjerena istina nagadjanje)
Kolegice @vidovita ja prepostavljam da si ti bila tema top 1. a ni @im-ex ti ne bjezi mnogo

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: sastanak forumasa

#157 Post Postao/la diisaaa »

za dobrim konjom se prasina dize [smile.gif]
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: sastanak forumasa

#158 Post Postao/la paparaci »

a Boga mi i za kobilom [laugh.gif]

ma hajd bolan. pa sve je to normalno. bilo bi i cudo da nisu prokomentarisali forum i forumase.

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: sastanak forumasa

#161 Post Postao/la im_ex »

LAFF je napisao/la: Kolegice @vidovita ja prepostavljam da si ti bila tema top 1. a ni @im-ex ti ne bjezi mnogo
Ne moras sebe da iskljucujes, ono :P vjerujem da se nasao vec neko od njih da i tebe pomene.
Ah, pa nisi ni ti niko [Happy.gif]
papaya je napisao/la:a nije to, nego mene ne zanima sta su pricali, to je njihovo
e, mene, bomme, zanima [mmmux2.gif] [laugh.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#163 Post Postao/la Bijesanpuz »

o detaljima traceva necu pricati.. ali eto da kazem da nije bilo nijednog aktivnog forumasa a da nismo spomenuli :P... a i oni sto su nekad bili.. (ajd da kazem da nije bilo previse losih komentara)..

A nisam ostavio svoje utiske o drugima..

Sabina.. pa ista kao i na forumu.. uvijek u toku uvijek je sve zanima i na sve ima neku rijec.. Ko je zna dobro na forumu.. Ista je takva i uzivo.. super u svakom slucaju..
(usput sabina hvala na rodjendanskom poklonu... super je... ).. [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif]

badgirl... pa sta reci a da ovi iznad nisu rekli.. Kolko samo energije ima.. A i ona je zasluzna sto smo se ikako nasli..... Sve pohvale.... [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif]

Vorni... hmm.. pa njega sam potpuno drugacije gledao na forumu.. Zbog njegovih prica o opijanju i slicnom.. kontao sam da je to neki klasicni pijanac koji nezna ni gdje je ni sta je (vorni.. izvinjavam se zbog ovog misljenja.. nadam se da se ne ljutis).. Ali kad ga upoznao.. Pa pravi gentleman i gospodin.. Ugladjen i sa jedinstvenim stilom.. [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif]

Ramayana... neznam zbog cega ali nju sam zamisljao kao neku pank rockericu.. sa nekim otkacenim frizurama i nacino nosnje.. Mozda zbog onog avatara vampirice...
Ali i ona me iznenadila... Stvarno lijepa cura, fina i ugladjena.. I vrlo smirena... Iznenadilo me kako mirna kad je konobar prosuo sok na nju.. [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif] [thumbup.gif]

dosta o ucesnicima..

ajd da napisem jednu anegdotu...
Narucili mi svi pice.. uglavnom svi kahvu (sabina kavu :D )... a ja sok bresku, a sabinina mala sok od jabuke.. I donio je konobar pice i otisao.. malecka stalno seta i trckara po kaficu (bio prazan taj dio).. i dodje ona i stoji njena casa i moja casa... i sad ona uzela moju casu misleci da je to njena... A ovi svi ostali.. ne to... nije to tvoja ovo drugo tvoja.. Odma spopali na dijete.. Sreca pa se mala nista ne stidi ( na sabinu je 100 %) :D
I uredu je to.. proslo sve.. OStavila mala casu na sred stola... i proslo malo.. svi se ono pravo zapricali... Kad Ramayana onako instinktivno uze tu casu i poce piti (mislila da je voda uz kafu [laugh.gif] )

al smo se ismijali tome... Ono... toliku buku digli oko malene... a onda ona uradi isto :lol: :lol: :lol:


Ili kad smo samo stigli u Krupu.. i dosla ramayana i sad cekamo vornia... Ide on.. i dolazi do nas.. i uopste ono ne gleda na nas nego jednostavno prodje pored par metara.. i tek onda se okrene i pozdravi [laugh.gif] ..



IM_ex... Nije puz bio glavni u toj temi.. .. Jesam rekao isto sto i na forumu.. da radis po svojoj volji i kako ti mislis da treba..,

... eto dosta za sada.. za ovo ostalo... Malo se mucite da saznate sta smo pricali o kome :D [onfire.gif] [onfire.gif] [onfire.gif] [onfire.gif] [onfire.gif]
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: sastanak forumasa

#164 Post Postao/la sabinax »

hehehe puzu [thumbup.gif]
jednu sliku sam si uspjela poslati preko mms-a idem je sada postaviti [smile.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#165 Post Postao/la _ramayana_ »

juh ja rokerica gluho bilo [Happy.gif]

:lol: :lol: :lol: istina volim tu muziku ali daleko sam ja od tog [Happy.gif]

Odgovori