Sastanak forumasa

Upoznajmo se
Poruka
Autor/ica
Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#16 Post Postao/la _ramayana_ »

BijesanPuz je napisao/la:samo pitanje ramayana... jeli mozete vas dvoje.. ili ti sama ako vorni nebude, da dodjete u buzim ili da mi dodjemo do krupe ??
Znas sta sto se mene tice moze kako hocete,ako hocete mozete i Vi vamo nije problem,ali ako mi budemo u manjini ili ako ne budemo imali neki prevoz posto je nedelja a ni Vorni pa ni ja nismo motorizovani e tu bi mogao ispasti problem.

Moram se raspitati o busevima za nedelju,ako ne bude uhh [Real mad.gif]
Ima jos,nadam se da ce i Vorni moci ako ne bi imao nekih obaveza,ja zasigurno znam da nemam nista.............joj bice veselo [onfire.gif] [onfire.gif] [onfire.gif]

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#17 Post Postao/la Bijesanpuz »

sto se tice busa... sumnjam da nedjeljom ima...i ako ima to je sve prije 12.. znaci da bi bilo nama lakse doci gore jer i bad je autom a i ja autom..
Neznam da li bosman dolazi a i denideni... ako da.. onda bi nas bilo vise.. ali nevjerujem da je to neki veci problem.. buzim-krupa to je kratka relacija, vrlo lako se skupiti.. bitno je da oni dodju do jednog .. a dalje onda lako :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#18 Post Postao/la _ramayana_ »

BijesanPuz je napisao/la:sto se tice busa... sumnjam da nedjeljom ima...i ako ima to je sve prije 12.. znaci da bi bilo nama lakse doci gore jer i bad je autom a i ja autom..
Neznam da li bosman dolazi a i denideni... ako da.. onda bi nas bilo vise.. ali nevjerujem da je to neki veci problem.. buzim-krupa to je kratka relacija, vrlo lako se skupiti.. bitno je da oni dodju do jednog .. a dalje onda lako :D
Ok meni odgovara,ma predpostavljala sam ja da i nema bas ali sam mislila pitati,ma bitno je da se mi nadjemo nije mjesto ni bitno ovo ostalo su sitnice.
Dogovrimo se jos.

Odgovori