Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#257 Post Postao/la mrki62 »

A o argumentaciji da ne govorim,nema ko ti nije na to odgovorio a ti i dalje u Aliji srbima trazis opravdanje...........
Kakvo opravdanje ?
Najveće zločine u dvadesetom vijeku su napravili , osvajali , ubijali , silovali , progonili ,..........................

Al Srbi su imali pomagača !!!!!!!!!!
Neko je svojom naivnom politikom omogućio Srbima da budu jaki .
Slovenija je sa pregovorima isposlovala da JNA napusti Sloveniju i to preko luke Kopar za luka Bar , jer je tada bio rat u Hrvatskoj i kopno nije bilo u opciji ,.................. međutim , Alija je dozvolio da se dio vojske prebaci u BiH a najviše po okolnim brdima Sarajeva i kad se je narod pitao zašto ta vojska, Alija je rekao neka njih , oni nas čuvaju . Tada je bio komandant te vojske Kukanjac - eto i toga se sjećam.
Mrsko meni pisati i objašnjavati nekome ko apriori krivi samo jednog krivca a ja sam naučen da se na sudu osuđuju i pomagači .
Masa naroda je stradala i zbog NJEGOVE naivne politike .
Zamisli da neki naivni vozač izazove lančani sudar i nesvjesno se odveze naprijed a oni učesnici u tom lančanom sudaru uzaludno traže krivca ,.............. svi su krivi , samo pomagač nije .
Jedno mi ipak nije jasno , on je narodu obećao da će jesti sa ZLATNIM kašikama ,............. obećanje ludom radovanje !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#258 Post Postao/la kajs »

mrki62 je napisao/la: Jedno mi ipak nije jasno , on je narodu obećao da će jesti sa ZLATNIM kašikama ,............. obećanje ludom radovanje !

Stvarno puno lazes mrki, aman ostavi covjeka na miru. Kad je i gde on to rekao!?

Lazes puno lazes, i u tim lazima svojim vise neznas ni sta izmisljas, sve ti se pomesalo.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#260 Post Postao/la paparaci »

i ja sam za to cuo da ce se jesti zlatnom kasikom ko prezivi zadnji rat. sjecam se kad sam pratio razgovor mame i neke meni nepoznate zene u travniku za vrijeme izbjeglistva. ne znam samo da li je to Alija rekao ili neko drugi. ma da mi se cini da je A. , pa sad......

i sta sad? je li Alija kriv za rat SAD-a protiv "terorizma"? :lol:

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#261 Post Postao/la basista »

.. Cak i da jeste rekao..nije toliko kriv kao oni koji su u to povjerovali..
To su stvarno neke naivcine totalne.. A ovi sto ganjaju Aliju zbog te izjave,njih zloupotrebljavaju pa ispadaju jos vece naivcine..
.
[cool.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#262 Post Postao/la mrki62 »

kajs je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:


Stvarno puno lazes mrki, aman ostavi covjeka na miru. Kad je i gde on to rekao!?

Lazes puno lazes, i u tim lazima svojim vise neznas ni sta izmisljas, sve ti se pomesalo.
Dečko , nemoj da se ljutiš , ja lagim već od rođenja [muzikafo1.gif]
Trebević , bio je Alija tamo i tamo je valjda počela priča o zlatnim kašikama [Happy.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#263 Post Postao/la grga »

kajs je napisao/la:
mrki62 je napisao/la: Jedno mi ipak nije jasno , on je narodu obećao da će jesti sa ZLATNIM kašikama ,............. obećanje ludom radovanje !



Ha sjećam se te izjave,te ovako potvrđujem da je to najvjerovatnije istina kad je već ta vijest svojevremenu bila u Hrvatskim nedijima!

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#265 Post Postao/la string »

Podrzavam SAD i bilo koji sukob protiv "terorizma" i terorizma na svijetu i zamjerim sto se ne koristi nuklearno oruzje.




sto se tice izjave Alije Izetbegovica...rekao je:"Odbranite BiH i zlatnim kasikama cete jesti."
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#269 Post Postao/la mrki62 »

string je napisao/la:


sto se tice izjave Alije Izetbegovica...rekao je:"Odbranite BiH i zlatnim kasikama cete jesti."
Jel to znači da BiH nije odbranjena - pa se zato ne jede zlatnim kašikama [Happy.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#270 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:Sto se Alije i zlatnih kasika tice.............bezveze lazete na mrtvog Covjeka,on kao Musliman ne bi to nikad rekao,jer zna da je to Muslimanima strogo zabranjeno,da jedu zlatnim kasikama jer bi time izmedju ostalog oponasali kriscane......
On je svojevremeno bio i Srbin , jer se tako izjašnjavao , pa možda je koristio opciju Srbin kad je to rekao o zlatnim kašikama [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori