Demokratija u Bosni

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#18 Post Postao/la mrki62 »

melisa76 je napisao/la:kad je dosla tamo umjeto kucice bi supica
Ho¹ da ka¾e¹ iz jedne bijede u drugu ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#20 Post Postao/la mrki62 »

melisa76 je napisao/la:sam cekala prvi dan punih 7h da dobijem jelo.Vidim ja nema fajde,umrijet cu od gladi,pokupim prnje i u grad
Ma ¹to nisi meni do¹la :biggrin: ja bih te ugostio tako da nikud vi¹e ne bi i¹la makar mjesec dana :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#22 Post Postao/la mrki62 »

melisa76 je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
melisa76 je napisao/la:sam cekala prvi dan punih 7h da dobijem jelo.Vidim ja nema fajde,umrijet cu od gladi,pokupim prnje i u grad
Ma ¹to nisi meni do¹la :biggrin: ja bih te ugostio tako da nikud vi¹e ne bi i¹la makar mjesec dana :wave:
procu ja ako bogda za dva mjeseca kroz Sloveniju,a sta ako mi se dopadne kod tebe,pa sta cemo onda,ja nemam vize?
Ma nije viza problem , sakrit æu ja tebe kod sebe - pod jednim uvjetom ; ako zna¹ pravit dobre bureke :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#24 Post Postao/la mrki62 »

melisa76 je napisao/la:Sve znam samo me primi.
PRIMI ME!!!!!!
Zar ba¹ sve :biggrin:
Podsjeti ti mene kad je Mujo oti¹ao u Arabiju kao izbjeglica i tamo mu bilo dosadno pa se je zaposlio kod jednog ¹eika - da mu èuva deve / kamile .
Tako on s njima oti¹ao na pa¹u i po¹to mu se nekako zasexalo a nigdje ¾enska na vidiku i gleda on gdje æe ¹ta æe ,................. i sjeti se deva / kamela :-k
Imao je sa sobom neku ¹tokrlju ( malu stolièicu ) i on se pribli¾i devi , popne se na tu ¹tokrlju , otkopèa hlaèe i spusti ih ,...... a deva kako je pasla travu , napravi korak - dva ,...........
On jadnik povuèe hlaèe na gore i opet joj se pribli¾i , pa se popne na ¹tokrlju , hlaèe ,............ a deva opet napravi korak dva.
Muèi se on tako jedno vrijeme akd najedanput se èuje BRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMM ,......................
Pao avion sa neba , ode Mujo ljut da vidi imal ko da treba njegovu pomoæ - kad tamo haman svi mrtvi.
Ni¹ta, poène on prevrtati po stvarima da vidi imal ¹ta za njega kad najedanput se èuje glas aaaaaaaaa , Waaaauuuuuu,.............. Izvuèe on tu osobu van , kad ima ¹ta i vidjeti ; ljepotica , ma ko da ju je Bog samo za sebe pravio =D>
Ka¾e ona njemu ; hvala ¹to si me spasio , ispunit æu ti svaku ¾elju , imam sve i SVE ZNAM ( kao ti ) :biggrin: a on æe ti ; zar ba¹ sve ,........... a ona ; ma ba¹ sve ,........... on æe opet ; de Bogati , prièuvaj mi devu :wave: :wave: :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#26 Post Postao/la mrki62 »

ekranka je napisao/la:Ma kakva demokracija..sve se to pretvara u kapitalizam!!!
Sem toga ja smatram da za Bosanske muslimane je to nespojiv spoj,
Islam i Demokracija nejde ,jer je u islamskom uredjenju vlast u rukama muslimana,kojeg istina danas nema ,ali ga bi ga trebalo biti po mom misljenju,dok je u ostalima vlast u rukama nacija.
Nekako mi se ne svidja pomisao da se izgubi smisao demokrativnim uredjenjem a samim tim i izgubi identitet muslimana ,jer je slijdece neminovno,ja sam radje za vracanje islamskog uredjenja :D po Medinskoj povelji iliti prvom ustavu na svijetu :ballbounce:
Ja sam negdje veæ objasnio da smo mi od Osmanlija primili islam i ako sad Turci tog ureðenja nemaju - za¹to bi mi .
Evropski muslimani imamo svoj mezheb a Arapi ili Perzijci svoj,...... ne mije¹ajmo jabuke i kru¹ke - sem ako neæemo zbog rakije :ballbounce: :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#28 Post Postao/la mrki62 »

ekranka je napisao/la:Ja rekoh svoje misljenje ,i nemoj da si kontradiktoran ,da nedajes pravo drugima da se izrazavaju i da smatras da si uvijek u pravu :)

Sem toga ,uopce nije vazno kojem mezhebu pripadas ,ako su sva 4 priznata os islamske uleme !!!

Ja volim muslimane ,sta cu :)
Ne treba ti veæe zlo od S. Arapskog islama, tamo ¾ene ne smiju ni ispit za auto praviti, ne smiju ulicom bez pratnje iæi , mnoge stvari su kontradiktorne od onoga èega smo mi nauèeni :ballbounce:

Ne , nisam tip koji misli da je u pravu - samo iznosim svoje mi¹ljenje ,.................. moje mi¹ljenje, protiv tvog ,.... tvoje , protiv mog i ,.................... okreæe se kolo sreæe :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#30 Post Postao/la pasa74 »

demokratija u Bosni i Hercegovini,zvuci mi kao "nemoguca misija",ima puno razloga za to,ali po meni je glavni taj sto nas uce demokratiji oni pogresni.
demokratija podrazumjeva dosta stvari a jedna od njih je da prihvatis druge onakvima kakvi su bez obzira na nacionalnu,rasnu ili vjersku pripadnost.nasi "ucitelji" demokratije SAD i neke od drzava zapadne evrope daju nam primjere na Iraku,Avganistanu,Palestini,kako oni zele da pomognu narodu koji "nezeli" njihovu pomoc.do juce su to radili nama,pomagali nas i stitili,a poklase nas i sad od nas traze da prihvatimo tu istu demokratiju koja je uperena protiv nas.
mislim da su pobrkali loncice!!!!

Odgovori