TUZBA BIH PROTIV SRBIJE ZA ZLOCINE POCINJENE NA PROSTORU BIH

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#3 Post Postao/la bosanka100 »

Naravno da nisam - ako je bila takva presuda - neznam, sad tek cujem.
Naravno da sam da ih ostave ¹to duze tamo, a na¹i ljudi - nedu¾ni - ostaju tamo i nevjeruje im se , a imaju i dokaze i sve...
Za¹to nije za svakog isto bar kad nije pravedno?

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la bosanka100 »

Ma taj Haag - oni su za njih .
Iz Beograda su javili da su uhapsili Gotovinu :dontgetit:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#6 Post Postao/la Alma_sa »

...iskreno, vrlo sam iznenaðena sadr¾ajem presude, oèekivala sam da Srbija bude osuðenja za genocid ili za sauèesni¹tvo u genocidu...velika sramota...ni¹ta ovdje nije rije¹eno i ni¹ta neæe ni biti rije¹eno u jednom du¾em vremenskom periodu...i zaista ne mogu razumjeti ovakvu presudu...i to da masovna ubistva u drugim dijelovima BiH tokom rata ne predstavljaju genocid, a ¹ta je sa ¾enama i onima koji jo¹ uvijek tra¾e svoje najmilije...¹ta je sa svim onim humkama (grobovima) koji su svukuda po BiH...¹ta sa svim onim silovanim ¾enama...¹ta sa svim onim majkama koji su izgubili oèeve, sinove, sve svoje mu¹karce...za njih to nije genocid niti se ne¹to desilo...pi¹em i plaèem, jer smo to svi mi, svi ljudi koji ¾ive na ovim prostorima bez obzira na vijersku i nacionalnu pripadnost...svi smo mi Bosanci i Hercegovci i te¹ka nepravda nam je danas nanesena i te¹ko da se to mo¾e ispraviti...samo ne treba dozvoliti da se naru¹e meðuljudski odnosi koji postoje...

Avatar
Zahara
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 93
Pridružen/a: 18 Nov 2006 02:00
Lokacija: SRBIJA

#8 Post Postao/la Zahara »

Pravda je prvi put zadovcoljena!!! Presrecna sam!!! Prosto ne mogu da verujem, da su mamlazi sa zapada prvi put pogledali istini u oci i doneli pravednu odluku! Ima Boga !!! Ovim je dokazano da je Bosna uvek bila i bice Srpska !!! Jer ne moze se osuditi narod koji je izumitelj te zemlje i koji je Bosnu od svog zla, Turskog i Austrougarskog kroz vekove branio! Ipak Evropa zna istoriju! Polozila je test! Svi Srbi koji su dali zivot za Bosnu ovom pravdom im je dat vecni mir i vecna im slava! A svim Srbima koji su branili nasu zemlju neka im je alal vera i svaka cast sto su nastavili put nasih predaka!!! Po prvi put u zivotu kazem: BRAVO Evropo!!! Mozda je Srbiji ipak mesto u Evropi?!!! Bog zna !!! :onfire:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#9 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Hm.
Pa i mozes biti presrecna postovana @Zahara
Ja licno sam razocaran ali ne iznenadjen jer dobro se sjecam
1995 kad smo bili pred Banja Lukom a gamad cetnicka u rasulu
Kad je taj Svijet i Europa rekla Stop!!!

A vezano za presudu pa se pitam
Kako je Milosevic mogao potpisati mir za rat u kojem prema ovoj presudi Srbija nije ucestvovala?
Zasto je Srbija dobila sankcije, kada nije ucestvovala u ratu?
Zasto je onda Slobodan Milosevic bio uhapsen??
I ko su Crvene beretke cije su to jedinice za specijalne namjene???
Mislim suvisno....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#13 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

all_what_you_need je napisao/la:
Ne znam da li treba ovakve komentare pustati na ovaj forum???Mislim da @-ovi trebaju dobro da razmisle!


Tuzno je sto pustate od doticne Zehare komentare,cetnicizam se vidi iz svakog njegovog/njenog komentara,a zaboravlja kako su bjezali cetnici cim smo dobili malo naoruzanja.To su najvece kukavice!!!
Prvo hvala na vasem postu kojeg sam pazljivo procitao i u dosta se slazem s vama.

U vezi pustanja komentara;
Zelio bi naglasiti da je ovo forum u kojem pokusavamo licno misljenje nesmije nikom da bude uskraceno
ukoliko naravno u okvirima naseg pravilnika.
Nebrisemo komentare kao naprimjer jadnog bjeziba koji nas je cak vulgarno kritikovao
al ostavljamo sebi za pravo da li je bio u pravu ili ne.
Pa tako i ove male @Zahare koje je..(pa cu ostaviti kometar za sebe).
u svakom slucaju jedna koja bi volila da ujede ali nema zuba.
Pa joj preostalo samo da laje.AV AV

Pa bi ponovio Forum je neprofitna internet zajednica ljudi
koji zele da u zdravoj atmosferi razmenjuju misljenja, utiske,
te resavaju ili bar pomazu u resavanju problema svojih sagovornika

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#14 Post Postao/la Bebuska »

Zahara je napisao/la:Pravda je prvi put zadovcoljena!!! Presrecna sam!!! Prosto ne mogu da verujem, da su mamlazi sa zapada prvi put pogledali istini u oci i doneli pravednu odluku! Ima Boga !!! Ovim je dokazano da je Bosna uvek bila i bice Srpska !!! Jer ne moze se osuditi narod koji je izumitelj te zemlje i koji je Bosnu od svog zla, Turskog i Austrougarskog kroz vekove branio! Ipak Evropa zna istoriju! Polozila je test! Svi Srbi koji su dali zivot za Bosnu ovom pravdom im je dat vecni mir i vecna im slava! A svim Srbima koji su branili nasu zemlju neka im je alal vera i svaka cast sto su nastavili put nasih predaka!!! Po prvi put u zivotu kazem: BRAVO Evropo!!! Mozda je Srbiji ipak mesto u Evropi?!!! Bog zna !!! :onfire:
Gluho bilo ..ostala bez texsta bona...gdje ce ti dusa... :baa:,,treba te kakav dobar musliman..necu bas imenovati.. :onfire:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#15 Post Postao/la bosanka100 »

Zahara je napisao/la:Pravda je prvi put zadovcoljena!!! Presrecna sam!!! Prosto ne mogu da verujem, da su mamlazi sa zapada prvi put pogledali istini u oci i doneli pravednu odluku! Ima Boga !!! Ovim je dokazano da je Bosna uvek bila i bice Srpska !!! Jer ne moze se osuditi narod koji je izumitelj te zemlje i koji je Bosnu od svog zla, Turskog i Austrougarskog kroz vekove branio! Ipak Evropa zna istoriju! Polozila je test! Svi Srbi koji su dali zivot za Bosnu ovom pravdom im je dat vecni mir i vecna im slava! A svim Srbima koji su branili nasu zemlju neka im je alal vera i svaka cast sto su nastavili put nasih predaka!!! Po prvi put u zivotu kazem: BRAVO Evropo!!! Mozda je Srbiji ipak mesto u Evropi?!!! Bog zna !!! :onfire:
Srbi da su dali ¾ivot za Bosnu i branili je - pa ti stvarno :stupid: i jo¹ to tako ka¾e¹. Vi samo branite svoje a trebali bi molit za oprost. :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:

Èujte :bomb: srpski dobrovoljci, :bomb: bando :bomb: Èetnici :bomb: , stici ce vas na¹a ruka i u Srbiji :bomb: , a jednom èe vas stiæ i Bo¾ja pravda - a ne Haag - oni ni¹ta neznaju. :bomb:

Odgovori