TUZBA BIH PROTIV SRBIJE ZA ZLOCINE POCINJENE NA PROSTORU BIH

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Zahara
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 93
Pridružen/a: 18 Nov 2006 02:00
Lokacija: SRBIJA

#31 Post Postao/la Zahara »

Joj bre Bosanci prekinite vise da palamudite kad vas molim!!!Svako normalan se ponosi svojim poreklom, to niko nespori, nego sta se osecate uvredjenim kad cujete to poturica?! E u tom grmu lezi zec!!! Kljucna rec poreklo-poturceno!!!S'kontaj vise vidovita, majke ti!!! Ti Lafe pa ko nije cuo za Halidovu Beogradjanku, taj nije cuo ni za Halida!!! A ti Sarajko moram da te razocaram ali ja jesam rodjena Beogradjanka!!! Znas kad si i sam rodjen u tom gradu,kada su ti i roditelji rodjeni u tom gradu,kada su ti i bake i deke rodjeni u tom istom gradu( u mom slucaju to je Beograd) onda ja sva prava imam da kazem, da ja sam rodjena Beogradjanka!!! Te ljude sto ti znas su garant Bosanskog porekla, a Beogradjani te ljude zovu dosljaci!!! U ostalom ne vredi se svama dalje nastavljati! Ovde nije vise pitanje da li ste vi glupi! Znate sta i glupom 5 puta kad ponovis on skonta na kraju, vi ste bre nedokazani!!! S'budalama se ne vredi raspravljati, to je odavno dokazano!!! :cool:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#32 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Zahara je napisao/la:Joj bre Bosanci prekinite vise da palamudite kad vas molim!!!Svako normalan se ponosi svojim poreklom, to niko nespori, nego sta se osecate uvredjenim kad cujete to poturica?! E u tom grmu lezi zec!!! Kljucna rec poreklo-poturceno!!!S'kontaj vise vidovita, majke ti!!! Ti Lafe pa ko nije cuo za Halidovu Beogradjanku, taj nije cuo ni za Halida!!! A ti Sarajko moram da te razocaram ali ja jesam rodjena Beogradjanka!!! Znas kad si i sam rodjen u tom gradu,kada su ti i roditelji rodjeni u tom gradu,kada su ti i bake i deke rodjeni u tom istom gradu( u mom slucaju to je Beograd) onda ja sva prava imam da kazem, da ja sam rodjena Beogradjanka!!! Te ljude sto ti znas su garant Bosanskog porekla, a Beogradjani te ljude zovu dosljaci!!! U ostalom ne vredi se svama dalje nastavljati! Ovde nije vise pitanje da li ste vi glupi! Znate sta i glupom 5 puta kad ponovis on skonta na kraju, vi ste bre nedokazani!!! S'budalama se ne vredi raspravljati, to je odavno dokazano!!! :cool:
I kakve to ima veze s fabrikom cackalica u Janji
Koga zanima odakle si ti
Jel to neka vrsta profiliranja haha e bas si nasla...
Moze savjet pokrij se mokrom ponjavom ukoliko vam je to poznato sta znaci.
Ugodan boravak :)

Avatar
Zahara
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 93
Pridružen/a: 18 Nov 2006 02:00
Lokacija: SRBIJA

#35 Post Postao/la Zahara »

Poznat mi je taj izraz imam rodbinu u Bosni! Samo ja nevidim razlog zasto bi se ja pokrivala mokrom ponjavom?! Mozda ipak trebas ti?! Mada se to ispravno kaze pokri se usima!!! (to je nas izraz!!!) :D Ja ne znam sto ti odgovaras na ono sto te se ne tice?! Sarajku je interesovalo, a ja sam joj samo pojasnila sta znaci biti rodjeni Beogradjanin!!! Pozz :baa:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#36 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Hajmo na temu sad

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#37 Post Postao/la Alyssa_ »

Zahara je napisao/la:Poznat mi je taj izraz imam rodbinu u Bosni! Samo ja nevidim razlog zasto bi se ja pokrivala mokrom ponjavom?! Mozda ipak trebas ti?! Mada se to ispravno kaze pokri se usima!!! (to je nas izraz!!!) :D Ja ne znam sto ti odgovaras na ono sto te se ne tice?! Sarajku je interesovalo, a ja sam joj samo pojasnila sta znaci biti rodjeni Beogradjanin!!! Pozz :baa:
ti da znash shta znaci taj izraz bila bi kulturnija prema drugima, a da imash rodbinu u Bosni vjeruj mi nebi se tako ponashala..
nije vazno koje smo vjere, kad smo pred Bogom svi isti zar ne?
malo chorbe molim!
toliko od mene...

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#38 Post Postao/la irma26 »

Ja na temu nemam kometara
Stav zapada prema ratu se zna jos od srebernice i blokade Sarajeva

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#39 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Video zapis cak i od seselja koliko Srbija nije vrsila agresiju na BiH

http://www.youtube.com/watch?v=08ZZ4HcW ... ed&search=

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#41 Post Postao/la Bebuskaa »

Zahara je napisao/la:Poznat mi je taj izraz imam rodbinu u Bosni! Samo ja nevidim razlog zasto bi se ja pokrivala mokrom ponjavom?! Mozda ipak trebas ti?! Mada se to ispravno kaze pokri se usima!!! (to je nas izraz!!!) :D Ja ne znam sto ti odgovaras na ono sto te se ne tice?! Sarajku je interesovalo, a ja sam joj samo pojasnila sta znaci biti rodjeni Beogradjanin!!! Pozz :baa:
Banovana..sta ce biti kad su se sjetili??? :biggrin:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#42 Post Postao/la mrki62 »

Mislim da je to sve dogovor guzièara - na teret sirotinje .

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#44 Post Postao/la mrki62 »

Srculenculence je napisao/la:.........Srbija nije kriva..... :-k ..... kak je onda sav taj narod mrtav?mi sami sebe ubijali?ma daj!....i moj otac je poginuo u tom ratu,ponosno braneæi na¹u Bosnu,i poginuo je kao ¹ehid.....ali opet nisam ni na trenutak mrzila te èetnike,jer vjerujem u Bo¾iju pravdu,i znam da æe ih kad-tad stiæi!samo ¾alosno je sve to....i jadni su ti ljudi koji misle kao gðica.BANOVANA.....ali ne vjerujem da pravi beograðani nose u sebi takvu nekulturu....daleko je ona od beograda....... :chuckel:
Pa kako æe biti kriva kad na¹i guzièari nemaju dokaza,....... uostalom èitaj :

Ajanoviæ: Bh. tu¾ba protiv Srbije za genocid je prodana

Predsjednik BOSS-a Mirnes Ajanoviæ zatra¾io je od Tu¾iteljstva BiH da informira javnost kakve je radnje poduzelo nakon ¹to je ta stranka uputila prijavu protiv osoba koje su sabotirale bh. tu¾bu protiv Srbije za genocid i agresiju.

Kako je priopæeno iz BOSS-a, sumnje da se radi o veleizdaji i te¹koj korupciji potvrdila je tu¾iteljica Carla del Ponte u Srebrenici gdje izjavila kako bh. odvjetnièki tim od Haa¹kog tribunala nije nikada zatra¾io kljuène dokaze o odgovornosti Srbije za genocid.

"Zabrinjava èinjenica da bh. politièke stranke, a posebno SDA ¹utke prelaze preko indicija da je bh. tu¾ba za genocid prodana", navodi se u priopæenju.

Ajanoviæ smatra kako æe BiH, ukoliko Tu¾iteljstvo BiH protiv odgovornih osoba podigne optu¾nicu, imati pravno upori¹te da pred Meðunarodnim sudom ponovno pokrene proces protiv Srbije.

Odgovori