Da li je bilo moguce da se spreci rat u bosni?

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#16 Post Postao/la Alyssa_ »

ra se nije mgao sprijechiti ama bash nikako...kad mrznja u ljude udje, onda je sve gotovo...e tako ti je, Dragi Bog nam dao sve i da uzivamo a mi se bijemo...toga ce uvjek biti...jedan zapoceo i tako che se i nastaviti.. :huh:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#17 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Viper je napisao/la:Mozete vi na sve odgovoriti ali kako bi se mogo spreciti rati na to mi ne odgovarate
Da samo sto trebas da citas sto pisemo pa bi znao odgovor
#
Mozda nam je trebao onaj HEPEK (naderalisti)
:)

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#18 Post Postao/la Bebuskaa »

Pa nismo u sjednici vlade da smo bas toliko strucni u ispitivanju (proucavanju)..rezolucija ........ :)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#27 Post Postao/la mrki62 »

Rat je sceniran u Hrvatskoj od strane Milo¹eviæa i Tuðmana , da bi se imalo razloga prenijeti na BiH .
Cilj rata u Hrvatskoj je bio izmeðu ostalog i da se Srbi protjeraju iz Hrvatske - da ih bude manje od 3 % .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#29 Post Postao/la mrki62 »

dadooo_21 je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Rat je sceniran u Hrvatskoj od strane Milo¹eviæa i Tuðmana , da bi se imalo razloga prenijeti na BiH .
Cilj rata u Hrvatskoj je bio izmeðu ostalog i da se Srbi protjeraju iz Hrvatske - da ih bude manje od 3 % .
joooj,nemoj molim te...
Scenarij je poèeo sa Vicom Vukojeviæem , i poznatim dvojcem ; Glava¹ - ©eks.
Tebi to nije poznato al meni eto jeste . Njih trojica su uz Tuðmanov blagoslov poèeli scenarij ratovanja, pucalo se i izazivalo da bi na kraju i poèelo ( po Slavoniji ).
Sam Vukovar je ratovao bez ikakve pomoæi Zagreba i smogao je snage sve dok im nije ponestalo metaka .
Potra¾i na Googlu izjavu gdje je Tuðman izjavio : jesam li vam rekao da æe ih biti manje od 3 %.
Trebao bih par sati da ti sve opi¹em al nemam vremena a niti se isplati nekome kome neke stvari nisu jasne :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#30 Post Postao/la ra-ja »

Nije se mogao spreciti rat u Bosni iHercegovini sa onim sastavom predsjednistva koje se tada nalazilo.....a i narodom tj nama koji smo dozvolili da se zavedemo....sa kojekakvim obecanjima.... :-k

Odgovori