Milorad Dodik

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#31 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:
mrki,mrki sta je sa tobom u zadnje vrijeme,
Samo vam pokazujemo ono ¹to svo vrijeme prièam ,.... politièari u Sarajevu rade u oèuvanju onoga ¹to vama smeta - ne smeta vama neèija glupa politika, koja omoguæava jaèanje RS.
Vama smeta ako neko ne¹to napi¹e u vezi toga.
Vama smeta ako bi ko poku¹ao uni¹titi RS , vama ne smeta Tihiæ i Silajd¾iæ , koji sve rade na oèuvanju Dodikove RS , èak vam smetaju i dokazi da veæ godinama politika radi na jaèanju RS.
Ko to treba da ka¾e za te ho¹taplere , pa da bi ti i tebi slièni poèeli vjerovati u zavjeru.
Ako si zaslijepljen Alijinom politikom , nije mi jasno kako mo¾e¹ biti Tihiæevom i Haretovom - jedino ako nije zbog toga ¹to su ta dvojica miljenici Alijini .

I na kraju ; dobro razmisli , da li bi Dodik opstao u politici , da mu Hare i Tihiæ ne poma¾u svojim potezima.
To mi djeluje kao u vrijeme Vladavine Tuðmana i Milo¹eviæa ; vjeèito su jedan drugom pomagali u vezi opstanka na vlasti .

I ?
©ta bi ?
Sad sam ja vaki , naki ,................. psi laju - karavana putuje :ballbounce:
hajde daj mi jedno ime od BiH politicara koji mogu uraditi nesto vise na ponistavanju RS i evo obecavam ti pred svima da cu na naredim izborima glasati za njega
NISAM JA ZASLIJEPLJEN ALINOM POLITIKOM,nego si ti nasjeo srbskoj propagandi koja se vodi sa ciljem da se razbije jedinstvo Bosnjaka!!!
zar ti to nije jasno,jarane moj!!!!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#32 Post Postao/la mrki62 »

pasa74 je napisao/la:
hajde daj mi jedno ime od BiH politicara koji mogu uraditi nesto vise na ponistavanju RS i evo obecavam ti pred svima da cu na naredim izborima glasati za njega
Hoæe¹ nam pokazati dokazno gradivo - kao ¹to je to zahtijevao HDZ :biggrin:
pasa74 je napisao/la: NISAM JA ZASLIJEPLJEN ALINOM POLITIKOM,nego si ti nasjeo srbskoj propagandi koja se vodi sa ciljem da se razbije jedinstvo Bosnjaka!!!
zar ti to nije jasno,jarane moj!!!!
Ma kojoj srpskoj propagandi ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#33 Post Postao/la im_ex »

nenci je napisao/la:Nazalost ali na ovu temu nemam i neznam sta da pisem!! Sorry
ah, nenci ... nije valjda
No, dobro, ako bas neces nista reci ... u svakom slucaju, bolje i tako no kako to cini mrki62 ... em davi plahtama copi- paste (iako ga je nick "jaran1" vec prozvao), em remeti temu (iako ga je prozvao nick "pasa74") ... da zna koju sliku o sebi ostavlja kod citaoca, molio bi da ga se ban-uje.

Jos jednom, tema je vidjenje Dodika i Stankovica u emisiji HTV "Nedjeljom u 2" s gostom Mile Ronhillom :)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#34 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:
nenci je napisao/la:Nazalost ali na ovu temu nemam i neznam sta da pisem!! Sorry
ah, nenci ... nije valjda
No, dobro, ako bas neces nista reci ... u svakom slucaju, bolje i tako no kako to cini mrki62 ... em davi plahtama copi- paste (iako ga je nick "jaran1" vec prozvao), em remeti temu (iako ga je prozvao nick "pasa74") ... da zna koju sliku o sebi ostavlja kod citaoca, molio bi da ga se ban-uje.

Jos jednom, tema je vidjenje Dodika i Stankovica u emisiji HTV "Nedjeljom u 2" s gostom Mile Ronhillom :)
Kontam ja i skontam ,.... pa taj Dodik je na vlasti zahvaljujuæi papcima iz vrhu¹ke ostala dva naroda.
Ne bi on ni postao a ni opstao da nije vrhu¹ke iz Sarajeva , koji mu zdu¹no poma¾u.
Nije stvar jel to meni sljeduje ban ili ne , stvar je ( ponavljam ponovo ) da se mi kur*imo ovdje i sjedimo na toplom a narod dole pati i to sve zbog nekih Dodika, Silajd¾iæa, Tihiæa,...................

To tebe ne smeta , jel ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#35 Post Postao/la im_ex »

IM_ex je napisao/la:
Jos jednom, tema je vidjenje Dodika i Stankovica u emisiji HTV "Nedjeljom u 2" s gostom Mile Ronhillom :)
:listen:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#36 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
Jos jednom, tema je vidjenje Dodika i Stankovica u emisiji HTV "Nedjeljom u 2" s gostom Mile Ronhillom :)
:listen:
I ?????????
©ta hoæe¹ ???????????
Jedan sam od rijetkih koji je pregledao sve i preslu¹ao njegove rijeèi i ako ti nije jasno ¹ta - pitaj.
Pitaj ili pi¹i ¹ta ¾eli¹ da ja pi¹em a ja pi¹em da taj isti Dodik ne bi postojao da ima nekoga ko bi mu mogao parirati .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#37 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
Jos jednom, tema je vidjenje Dodika i Stankovica u emisiji HTV "Nedjeljom u 2" s gostom Mile Ronhillom :)
:listen:
I ?????????
©ta hoæe¹ ???????????
Jedan sam od rijetkih koji je pregledao sve i preslu¹ao njegove rijeèi i ako ti nije jasno ¹ta - pitaj.
Pitaj ili pi¹i ¹ta ¾eli¹ da ja pi¹em a ja pi¹em da taj isti Dodik ne bi postojao da ima nekoga ko bi mu mogao parirati .
Ako si pregledao i preslusao, nemas li sto reci kao kritiku ili utisak ... bar na Stankovica kao voditelja kad vec ne zelis o Mile Ronhilu.

I nije stvar u tome sta ja hocu, ili da ja postavljam pitanja ... pobogu, ne idi tako nisko ... insistiram da se drzi teme a ne da ovu temu poistovjecujes sa ostalim temama na kojima pokusavas doci do izrazaja.

Iskreno, tvoje postove na drugim temama vec poceh da preskacem, pa posto ne kontas ovu temu, nemoj ni da se mucis, postedi me ... zahvaljujem 8)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#38 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:
Ako si pregledao i preslusao, nemas li sto reci kao kritiku ili utisak ... bar na Stankovica kao voditelja kad vec ne zelis o Mile Ronhilu.
Tebe Stankoviæ interesuje , pa ¹to ne ka¾e¹ ccccccccc
Stankoviæa nisam prvi put vidio , jer on veæ du¾e vrijeme vodi emisiju Nedjeljom u 2 . Nije on ni va¾an u svemu ovome , va¾an je èovjek koji je bio u emisiji i koji ima svoje ime Milan i prezime Dodik ,..... iz Lakta¹a,.........
On je va¾an ¹to koèi integraciju RS u BiH a samim tim i inegraciju BiH u EU !!!! On je va¾an , a va¾ni su i oni koji mu zdu¹no poma¾u !!!!A kad ja spomenem te pomagaèe , ti se naje¾i¹ ,...... eh , jesi mi ti neka va¾na osoba a i ja s tobom - sad æemo nas dvoje otkriti neki novi svijet , jel ;)
Tebe i ostale bih zamolio da prestanete njegove pomagaèe poistovjeæivati sa cijelom BiH a i sa samim sobom , sem ako ne dijelite mi¹ljenje s tim pomagaèima.
IM_ex je napisao/la: I nije stvar u tome sta ja hocu, ili da ja postavljam pitanja ... pobogu, ne idi tako nisko ... insistiram da se drzi teme a ne da ovu temu poistovjecujes sa ostalim temama na kojima pokusavas doci do izrazaja.
Kako sreæe da si ti u Vladi BiH , pa da njih nauèi¹ reda , jer od prestanka rata reda nema , vlada brezdu¹nost kao da je BiH najbogatija u Evropi ,........
IM_ex je napisao/la:
Iskreno, tvoje postove na drugim temama vec poceh da preskacem, pa posto ne kontas ovu temu, nemoj ni da se mucis, postedi me ... zahvaljujem 8)
Tako je , preskaèi sve ¹to se tièe dobrobiti tvoje dr¾ave , podr¾aji ne¹to ¹to se zove agonija , jer i politièari se trude odr¾ati ovakvo stanje , jer ako se ukine RS i FEDERACIJA , ¹ta æe biti ??
Bit æe to da æe biti samo JEDNA vlada, jedno ministarsvo , jedno predsjedni¹tvo ,.......................... eeeeeeeeeeeeeeeeeeee , to ne odgovara dana¹njim politièarima. Njima je stalo do fotelja i do takvih kao ¹to si ti , da podr¾ava tu politiku , podr¾ava æutanjem , zabranom pisanja i ¹irenja istine o tome ,........................ pa nastavite tako , vama je ionako dobro - puna guza svaga a one u BiH ko ¹i¹a ,............... nastavite tako a ja neæu [-X
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#39 Post Postao/la im_ex »

Molim da mi se navede samo jedan dokaz kojim me mrki62 tereti da podrzavam BiH politicare ... samo jedan AKO ga ima!

BiH ne treba nekog poput mrki62 da bi ju spasavao od agonije - neka on samo mirno spi kao i do sad sto je ... mani pustih rijeci.

BiH treba a i ima svoje bosance ... traje, ali, morace krenuti na bolje, pa kako god.

Nek ostanu dva entiteta, ja nista nemam protiv ako se vec moramo drzati Dejtonskog sporazuma. Ali, protivnik sam samog naziva tog drugog entiteta koji se ne zove Federacija.
U tom drugom entitetu ne zive samo srbi, najkrace.

Avatar
Ilir
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 Nov 2007 02:00
Lokacija: Kosova

#40 Post Postao/la Ilir »

[/quote]
Kontam ja i skontam ,.... pa taj Dodik je na vlasti zahvaljujuæi papcima iz vrhu¹ke ostala dva naroda.
Ne bi on ni postao a ni opstao da nije vrhu¹ke iz Sarajeva , koji mu zdu¹no poma¾u.
Nije stvar jel to meni sljeduje ban ili ne , stvar je ( ponavljam ponovo ) da se mi kur*imo ovdje i sjedimo na toplom a narod dole pati i to sve zbog nekih Dodika, Silajd¾iæa, Tihiæa,...................

To tebe ne smeta , jel ?[/quote]

I ja kontam da ih ti sve u jednu vrecu bacas.
Ti si ovdje ona krtica,predstavljas se kao Bosnjak a ustvari si onaj cedo pravi,ti si ovdje da poistovjecujes Zrtve i Pocinioce.
Ti si onaj u......... stari Komunjara,priznaj .......

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#41 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:Molim da mi se navede samo jedan dokaz kojim me mrki62 tereti da podrzavam BiH politicare ... samo jedan AKO ga ima!
Jos jednom, tema je vidjenje Dodika i Stankovica u emisiji HTV "Nedjeljom u 2" s gostom Mile Ronhillom to su tvoje rijeèi , ti si ¾eljela da se ismijavamo , sprdamo , dovodimo ruglu ,....... ok , sve je to jasno i u samom snimku al shvati da on postoji samo zbog na¹e vrhu¹ke i kad ja to napi¹em , ti popjeni¹.
Ko mene hebe , koji sam ja faktor , al de shvatite da nisu sad svi na toplom i da velika veæina i nema PC a kamo li da znaju ¹ta je to i taj DODIK koèi sve ono ¹to sam ja napisao a ako je vama te¹ko priznati da on ima pomagaèe , to onda nije vi¹e pitanje istine , to je pitanje zablude !
IM_ex je napisao/la: BiH ne treba nekog poput mrki62 da bi ju spasavao od agonije - neka on samo mirno spi kao i do sad sto je ... mani pustih rijeci.
Ne treba , treba samo narod da do¾ivi KATARZU i onda æe biti sve ok , ovako se agonija samo produ¾ava.
IM_ex je napisao/la: BiH treba a i ima svoje bosance ... traje, ali, morace krenuti na bolje, pa kako god.

Nek ostanu dva entiteta, ja nista nemam protiv ako se vec moramo drzati Dejtonskog sporazuma. Ali, protivnik sam samog naziva tog drugog entiteta koji se ne zove Federacija.
U tom drugom entitetu ne zive samo srbi, najkrace.
Bih æe biti napredna kao jedinstvena a dok je ovakva kakva je - vode se samo tobo¾e neka prepucavanja na ¹tetu vlastitog naroda ,.................... vlastiti narod plaæa ceh .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#42 Post Postao/la mrki62 »

Ilir je napisao/la:
I ja kontam da ih ti sve u jednu vrecu bacas.
Ti si ovdje ona krtica,predstavljas se kao Bosnjak a ustvari si onaj cedo pravi,ti si ovdje da poistovjecujes Zrtve i Pocinioce.
Ti si onaj u......... stari Komunjara,priznaj .......
Rekao sam ti lijepo da postavljaj argumente i ne vrijeðaj , jer to ko¹ta , sve ima svoju cijenu ; napravio te je èedo pravi uz pomoæ starog komunjare ,............
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#43 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

svaka uvreda u sledecim postovima na temi nece biti samo cenurisana vec skroz izbrisana
Drzite se teme i argumenata manite se cora bake

Avatar
Ilir
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 Nov 2007 02:00
Lokacija: Kosova

#44 Post Postao/la Ilir »

mrki62 je napisao/la:
Ilir je napisao/la:
I ja kontam da ih ti sve u jednu vrecu bacas.
Ti si ovdje ona krtica,predstavljas se kao Bosnjak a ustvari si onaj cedo pravi,ti si ovdje da poistovjecujes Zrtve i Pocinioce.
Ti si onaj u......... stari Komunjara,priznaj .......
Rekao sam ti lijepo da postavljaj argumente i ne vrijeðaj , jer to ko¹ta , sve ima svoju cijenu ; napravio te je èedo pravi uz pomoæ starog komunjare ,............

Nemoj Mrco od sebe na druge da zakljucujes,ja znam ko sam i sta sam i odakle sam i gdje pripadam.
Boli te Komunjara aaaaaaaa,mrcooooo.
Kkkkkkkkkrrrrrrrrrrrrrrrrrrrkkkkkkkkkkkkkk

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#45 Post Postao/la pasa74 »

mrki

Ko mene hebe , koji sam ja faktor , al de shvatite da nisu sad svi na toplom i da velika veæina i nema PC a kamo li da znaju ¹ta je to i taj DODIK koèi sve ono ¹to sam ja napisao a ako je vama te¹ko priznati da on ima pomagaèe , to onda nije vi¹e pitanje istine , to je pitanje zablude !
[quote="IM_ex"]


mrki poznata su nam tvoja osjecanja,u jednom od postova si rekao da ti nije vazno kako ce te zvati(mislio si na nacionalitet),pa sto se onda zakaci teme o Bosni i Hercegovini.znam da ces u odgovoru na moj komentar pisati o tome kako zalis narod u BiH i da narod pati!!!patio je i od 92 do 96 pa tvoj glas necusmo niti te vidjesmo u BiH dok je gorilo.
zato nemoj bogati zaliti taj narod koji si kao mnogi izdao jer da je bio tvoj,bio bi sa njim kad mu je prijetio nestanak.
mozda mozes pisati na temu sta ce biti po tvom misljenju,sa slovenijom jer ste dobili novog predsjednika,za mene je nepoznat kao politicar,pa daj neke informacije.
DODO ima pomagace naravno,ljudi u republici srbskoj a iz reda Bosnjaka,pomazu mu oni koji sire dezinformacije i unose nemir u narod sa tezama da su politicari Bosnjaci za podjelu BiH.....
mani se toga mrki i vrati se na temu ili ti je mozda dato u zadatak da tako nastupas?

Odgovori