Milorad Dodik

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Milorad Dodik

#166 Post Postao/la nella26 »

Dodik može da bude čobanskog stasa i glasa ali taj tip sve što zamisli napravi, kamo sreće da nas je jedan takav vodio kad je trebalo.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Milorad Dodik

#167 Post Postao/la basista »

.. Nicija nije do zore gorila.. Nije li tako ??
Nisam vidovit pa da doznam rezultate izbora unaprijed,ali dobice manje glasova..
Razlog je jednostavan.. ne moze opet osvojiti jako puno.. To nikada niti jednoj stranci, ne podje za rukom.. odnosno.. za laganjem [Happy.gif]

A do nas je da izaberemo druge..ako imamo uopste neki bolji izbor..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Milorad Dodik

#168 Post Postao/la im_ex »

nuto mu price :P


Dodik: "Inzko svoju priču može objesiti mačku o rep"

Predsjednik Vlade RS Milorad Dodik, na konstataciju o mogućem uključenju predstavnika Rusije u pregovore koje sa liderima stranaka u BiH vode predstavnici SAD-a i EU, kazao je juče da to nije njegova stvar te da mu je važno da je on u njih uključen, i veoma im je posvećen i jasan.

Dodik takođe tvrdi da neće prihvatiti nikakve pritiske niti takvu vrstu atmosfere, te navodi da mu je neprihvatljivo da visoki predstavnik u BiH Valentin Inzko "prijeti" u momentu kada se vode ovi razgovori da će on kasnije nešto odlučivati.

"Tu priču može objesiti mačku o rep. Neću reći šta on može povući ", dodao je Dodik.

Za tvdnje hrvatskog predsjednika Stjepana Mesića da ne treba dozvoliti rasturanje BiH, Dodik je rekao da to Srpskoj nije cilj, već zaštita dejtonskog položaja RS u BiH.

"Mesić može da priča što hoće, ali bi bilo dobro da zaštiti ljudska prava Srba u Hrvatskoj", naveo je premijer
------------------------------------------------------------------------------------



Jedan od primjera i zbog kojih kazem da nisu svi Srbi genocidan narod ali da ih je posve malo u odnosu na nama omrazene (payo) Sto je biti covjek a ne biti seljober

Von: **** *
Gesendet: Donnerstag, 08. Oktober 2009 20:30:05
An: *****


Sta se to desava u nasoj predivnoj zemlji,opet su mracnjaci zauzeli busije i mladost je pocela da gubi zivote.
Ne znam volio bi da opet nisam u pravu i da je mojoj zemlji bosni i narodu dosta patnje i potucanja ,prosenja pomoci i kruha svakodnevnog,Volio bih, a opet sam zabrinut ne izgleda dobro .U pravu si sto se tice stare k**** evrope unija je samo da se dodje do jeftinih izvora,tj da sa malo ulaganja dobijas mnogostruko nazad i onda ne treba ti nikakva imperija kajmak uzimas a "robovi" rade.


Nikad nismo diskutovali o onoj rogobatnoj tvorevini koja je okupirala moj grad i postavila ga za centar zlocinacke tvorevine.Namjerno necuá ni pod kakvim uslovima ni da kazem ime koje su zlocinci dali to je moj vid otpora svemu tome.Bez obzira na moje ime ,ja sam od onih koji su rekli ne svemu tome i napustio sve .Ako ti kazem jos da Radmanovica/Prepu poznajem licno iz iste smo ulice da Ivanica/Prsu poznam licno takodje isti izvdjacki odred da
Milu /Ronhila takodje poznam vikendica u Laktasima ako me pitas sta mislim o njima ,nista dobro nisam ni prije ovoga svega imao reci za njih i 89 bi rekao da nisu sposobni ni da budu podvornici u podrucnoj skoli sa 4 razreda.
Slazem se sa tvojim misljenjem dok god nasa zemlja bude podjeljena na kojekakve torove
kojima su dali nekakva imena nema srece za narod koji se zlopati pod svim onim kriminalnim vlastima.Zato i necu da gledam televiziju i necu da citam novine i ono odmorim drzeci sebe podalje od svega toga a onda samo jednom otvorim novine i boli me glava danima i povraca mi se od svega toga ,hebi ga opet volim narod iz moje zemlje opet volim svoju bosnu i to me kosta svaki put.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Milorad Dodik

#169 Post Postao/la nella26 »

Ja ne znam kako navesti ovo bahato ponašanje Dodika, kako on to lijepo kaže objesi mačku o rep, pa onda pogledajte moju zgradu vlade negledajte se, crknite.... i slične izjave, ali niko ama baš niko ne reaguje na to, niko ne uvodi neke sankcije za takvo nešto, i Inzko će se sad napraviti da mu ovaj ništa nije rekao.
I tako on vrijeđa, laje a oni samo mahnu glavom i odgovore da će se njim pozabaviti kasnije, a kad li je to kasnije [eusa_think.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Milorad Dodik

#170 Post Postao/la beca »

http://www.youtube.com/watch?v=SMP137_w ... re=related

a čuj ti voditelja i pitanja.....znam vas kao čovjeka koji nikome ne bi naudio

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Milorad Dodik

#171 Post Postao/la paparaci »

ma yebe ih kabadahija kako hoce :lol:

zalosno, ali istinito.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Milorad Dodik

#172 Post Postao/la beca »

paparaci je napisao/la:ma yebe ih kabadahija kako hoce :lol:


vala si to lijepo rekao

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Milorad Dodik

#174 Post Postao/la mrki62 »

Ocenio je da Dodik "nastavlja politiku Slobodana Miloševića, ali sada na drugi način".
Mesić je čovjek realiteta i ta njegova izjava je realna.
Ujedno se pitam zašto Tihić i Silajdžić ne izjave nešto tako ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Milorad Dodik

#175 Post Postao/la im_ex »

Prijedlog Milorada Dodika
U nazivu Istočno Sarajevo izbrisati odrednicu 'Sarajevo'


Predsjednik Vlade Republike Srpske Milorad Dodik najavio je danas da će predložiti da se iz naziva Istočno Sarajevo briše odrednica Sarajevo.
To je potrebno, kaže, kako se Srbi iz općina Istočnog Sarajeva na bi računali da pripadaju federalnom Sarajevu.

S tim u vezi, kao manipulacije ocijenio je izjavu funkcionera SDA Bakira Izetbegovića da u Sarajevu živi 100.000 ili 150.000 Srba, navodeći da su u taj broj uključeni i Srbi koji ne pripadaju federalnom Sarajevu, "gdje je 95 posto Bošnjaka".

Upravo naziv grada Istočno Sarajevo, tvrdi, daje mogućnost Bakiru Izetbegoviću "da manipuliše pričom da je sve Sarajevo, jer stranci to ne razumiju".

Najavio je da će o promjeni naziva Istočno Sarajevo razgovarati s nadležnim u tom gradu, jer, kaže, Istočno Sarajevo "ne treba da ima odrednicu Sarajevo".

Za OHR-ov popis državne imovine u BiH je rekao da je "bahato napravljen", navodeći da je popisano više imovine iz RS-a nego iz FBiH, što je, po njemu, nemoguće.

Ipak, kaže, OHR-ov popis imovine bit će proučen, a nakon toga će predstavnici RS-a reći svoj stav.

"Naš princip i dalje ostaje isti, ono što je nužno može biti uknjiženo na BiH, a ono što nije primarno interes za funkcioniranje BiH mora biti uknjiženo na nivou entiteta", kazao je.


Komentarisanje ovog clanka nije dozvoljeno [Happy.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Milorad Dodik

#176 Post Postao/la nella26 »

Ufff pa neka ga onda zovu "Istočno ništa" :lol: ionako je istočno Sarajevo sačinjeno od brda i pustoši od Bentbaše do Pala
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Milorad Dodik

#177 Post Postao/la srebrni »

nella26 je napisao/la:Ufff pa neka ga onda zovu "Istočno ništa" :lol: ionako je istočno Sarajevo sačinjeno od brda i pustoši od Bentbaše do Pala
po njegovom bi se moglo zvati i ISTOCNI TEHERAN
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Milorad Dodik

#178 Post Postao/la mrki62 »

Prijedlog Milorada Dodika
U nazivu Istočno Sarajevo izbrisati odrednicu 'Sarajevo'
Å ta ako mu i to uspije ?
Hoćel biti u tvojim mislima sposoban ili nesposoban ?
Šta ako Hare i Tihić ne budu sposobni i to mu onemogućiti ?
Hoćel zbog njihove nesposobnosti Dodik biti kriv ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Milorad Dodik

#179 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:
Prijedlog Milorada Dodika
U nazivu Istočno Sarajevo izbrisati odrednicu 'Sarajevo'
Å ta ako mu i to uspije ?
Hoćel biti u tvojim mislima sposoban ili nesposoban ?
reko', ovaj clanak nije dozvoljeno komentarisati [Happy.gif]

odgovori:
1.Nece me cuditi uspije li.
2. Nesto trece - umni bolesnik ili izdajica svoje brace (razmatram razne seme, suti, nista me ne pitaj :lol: )
3. Moguce da bi bili sprijeceni u onemogucavanju, od strane stranaca koji POSMATRAJU, i ... biljeze, nadam se.
4. Ne. Moguca varijanta je i neimanje krivca. Moguca varijanta je da bi taj ili ko zna koji vec od eventualnih novih dodikovih poteza znacio kraj jedne TAKVE NEZAVISNE BiH. Moguce da bi kao kazna manjem entitetu, za sve u paketu, uslijedila nagrada Federaciji, a to je, ukidanje entiteta ... samo, prije te nagrade, svakako racunam na povuci potegni nadmudrivanje u vezi sa Zahtjevom o promjeni naziva GT.

Zanima me kako bi ti odgovorio na ista pitanja.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori