Milorad Dodik

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#46 Post Postao/la mrki62 »

pasa74 je napisao/la:mrki

Ko mene hebe , koji sam ja faktor , al de shvatite da nisu sad svi na toplom i da velika veæina i nema PC a kamo li da znaju ¹ta je to i taj DODIK koèi sve ono ¹to sam ja napisao a ako je vama te¹ko priznati da on ima pomagaèe , to onda nije vi¹e pitanje istine , to je pitanje zablude !
IM_ex je napisao/la:

mrki poznata su nam tvoja osjecanja,u jednom od postova si rekao da ti nije vazno kako ce te zvati(mislio si na nacionalitet),pa sto se onda zakaci teme o Bosni i Hercegovini.znam da ces u odgovoru na moj komentar pisati o tome kako zalis narod u BiH i da narod pati!!!patio je i od 92 do 96 pa tvoj glas necusmo niti te vidjesmo u BiH dok je gorilo.
zato nemoj bogati zaliti taj narod koji si kao mnogi izdao jer da je bio tvoj,bio bi sa njim kad mu je prijetio nestanak.
mozda mozes pisati na temu sta ce biti po tvom misljenju,sa slovenijom jer ste dobili novog predsjednika,za mene je nepoznat kao politicar,pa daj neke informacije.
DODO ima pomagace naravno,ljudi u republici srbskoj a iz reda Bosnjaka,pomazu mu oni koji sire dezinformacije i unose nemir u narod sa tezama da su politicari Bosnjaci za podjelu BiH.....
mani se toga mrki i vrati se na temu ili ti je mozda dato u zadatak da tako nastupas?
Ma ne mogu ja a da ti ne odgovorim sa jednom èinjenicom :
ZAR DA ZABORAVIMO!

Podaci o Bosni i Hercegovini

Bosna ima povrsinu od 51197 km.

Ona je vazan most koji povezuje Srednju Evropu sa Sredozemljem.

Broj stanovnika u popisu 1997-e god. bio je 4,377,000,

-broj poginulih Bosnjaka u ovom ratu: 200.000 od toga 22.000 djece.

-broj ranjenih: 240.000, od toga 52.000 djece.

-broj hendikepiranih 100. 600, od toga 4.000 djece.

-broj raseljenih: 1.225.000 koji su raseljeni u preko stotinu zemalja.

-broj raseljenih unutar BiH iznosi 850.000.

-broj nestalih lica: 53.600, od toga 28.420 iz Srebrenice i Zepe.

-broj sela koja su potpuno unistena:475.

-broj gradova koji su bili okupirani ili su jos pod sprskom okupacijom:61 grad. gradovi koji su oslobodjeni pretrpjeli su velika razaranja.

-procenat ukupnog unistenog stambenog fonda je oko 36%.

Pise: Salih Kurdi

Gdje sam ja bio , to nije va¾no , va¾no je da bih i da sam bio u BiH - gledao bih da odem iz te kalvarije , koja je bila dogovorena izmeði politièara.
Jel ti ne zna¹ za¹to je Stankoviæ pitao Dodika u vezi POSAVINE ???
Sve je to dogovor , Posavina je dogovorno predata Srbima a tako i mnogi krajevi BiH .
Ako si zaista bio u ratu , onda mora¹ znati i ko je dao komandu 5 korpusu o povlaèenju - za¹to se nije smjelo iæi na Banjaluku ,...... ko je ubio Izeta Naniæa i za¹to ?
©ta se je desilo od Dejtona pa do danas - ko to koèi ?
Proèitaj koliko je naroda stradalo , saberi dva i dva i muæni malo glavom , de ,....... to ti mo¾e¹ , samo se treba potruditi.
Imam ja podataka malo more za koje ti ne zna¹ da postoji takvo ¹to - jer tebe ne interesuju dejstva, tebe interesuje da se ne diraju aktivni i pasivni zloèinci ,...................
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#47 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:mrki

Ko mene hebe , koji sam ja faktor , al de shvatite da nisu sad svi na toplom i da velika veæina i nema PC a kamo li da znaju ¹ta je to i taj DODIK koèi sve ono ¹to sam ja napisao a ako je vama te¹ko priznati da on ima pomagaèe , to onda nije vi¹e pitanje istine , to je pitanje zablude !
IM_ex je napisao/la:

mrki poznata su nam tvoja osjecanja,u jednom od postova si rekao da ti nije vazno kako ce te zvati(mislio si na nacionalitet),pa sto se onda zakaci teme o Bosni i Hercegovini.znam da ces u odgovoru na moj komentar pisati o tome kako zalis narod u BiH i da narod pati!!!patio je i od 92 do 96 pa tvoj glas necusmo niti te vidjesmo u BiH dok je gorilo.
zato nemoj bogati zaliti taj narod koji si kao mnogi izdao jer da je bio tvoj,bio bi sa njim kad mu je prijetio nestanak.
mozda mozes pisati na temu sta ce biti po tvom misljenju,sa slovenijom jer ste dobili novog predsjednika,za mene je nepoznat kao politicar,pa daj neke informacije.
DODO ima pomagace naravno,ljudi u republici srbskoj a iz reda Bosnjaka,pomazu mu oni koji sire dezinformacije i unose nemir u narod sa tezama da su politicari Bosnjaci za podjelu BiH.....
mani se toga mrki i vrati se na temu ili ti je mozda dato u zadatak da tako nastupas?
Ma ne mogu ja a da ti ne odgovorim sa jednom èinjenicom :
ZAR DA ZABORAVIMO!

Podaci o Bosni i Hercegovini

Bosna ima povrsinu od 51197 km.

Ona je vazan most koji povezuje Srednju Evropu sa Sredozemljem.

Broj stanovnika u popisu 1997-e god. bio je 4,377,000,

-broj poginulih Bosnjaka u ovom ratu: 200.000 od toga 22.000 djece.

-broj ranjenih: 240.000, od toga 52.000 djece.

-broj hendikepiranih 100. 600, od toga 4.000 djece.

-broj raseljenih: 1.225.000 koji su raseljeni u preko stotinu zemalja.

-broj raseljenih unutar BiH iznosi 850.000.

-broj nestalih lica: 53.600, od toga 28.420 iz Srebrenice i Zepe.

-broj sela koja su potpuno unistena:475.

-broj gradova koji su bili okupirani ili su jos pod sprskom okupacijom:61 grad. gradovi koji su oslobodjeni pretrpjeli su velika razaranja.

-procenat ukupnog unistenog stambenog fonda je oko 36%.

Pise: Salih Kurdi

Gdje sam ja bio , to nije va¾no , va¾no je da bih i da sam bio u BiH - gledao bih da odem iz te kalvarije , koja je bila dogovorena izmeði politièara.
Jel ti ne zna¹ za¹to je Stankoviæ pitao Dodika u vezi POSAVINE ???
Sve je to dogovor , Posavina je dogovorno predata Srbima a tako i mnogi krajevi BiH .
Ako si zaista bio u ratu , onda mora¹ znati i ko je dao komandu 5 korpusu o povlaèenju - za¹to se nije smjelo iæi na Banjaluku ,...... ko je ubio Izeta Naniæa i za¹to ?
©ta se je desilo od Dejtona pa do danas - ko to koèi ?
Proèitaj koliko je naroda stradalo , saberi dva i dva i muæni malo glavom , de ,....... to ti mo¾e¹ , samo se treba potruditi.
Imam ja podataka malo more za koje ti ne zna¹ da postoji takvo ¹to - jer tebe ne interesuju dejstva, tebe interesuje da se ne diraju aktivni i pasivni zloèinci ,...................

za tvoju informaciju u ofanzivi ARBIH u Krajini su ucestovale jedinice svih korpusa ARBIH a ne samo 5. ja sam bio pripadnik 7 korpusa i bio sam u toj ofanzivi!!!

pogledaj ovo bice ti sve jasno!!!!
http://fr.youtube.com/watch?v=-8DN0tTcC ... re=related

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#48 Post Postao/la mrki62 »

pasa74 je napisao/la:
za tvoju informaciju u ofanzivi ARBIH u Krajini su ucestovale jedinice svih korpusa ARBIH a ne samo 5. ja sam bio pripadnik 7 korpusa i bio sam u toj ofanzivi!!!

pogledaj ovo bice ti sve jasno!!!!
http://fr.youtube.com/watch?v=-8DN0tTcC ... re=related
Hahahaha , ¹ta da pogledam ?????
Pita ga prvo pitanje - odgovor = neznam , pa bi pa ne bi pa hahaj , dr¾i nedaj , drugo pitanje - opet nezna , pa onda ,..... aha , ako je tako mislio , onda je u pravu i bla.bla,............. Srbi su mogli Amere za nos vuæi godinama a Aljo nije mogao dva dana - jer mu je bilo ¾ao Srba .
Gdje si ti bio , nije va¾no , va¾no je ¹ta zna¹ a ¹ta ne zna¹ .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#49 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:
za tvoju informaciju u ofanzivi ARBIH u Krajini su ucestovale jedinice svih korpusa ARBIH a ne samo 5. ja sam bio pripadnik 7 korpusa i bio sam u toj ofanzivi!!!

pogledaj ovo bice ti sve jasno!!!!
http://fr.youtube.com/watch?v=-8DN0tTcC ... re=related
Hahahaha , ¹ta da pogledam ?????
Pita ga prvo pitanje - odgovor = neznam , pa bi pa ne bi pa hahaj , dr¾i nedaj , drugo pitanje - opet nezna , pa onda ,..... aha , ako je tako mislio , onda je u pravu i bla.bla,............. Srbi su mogli Amere za nos vuæi godinama a Aljo nije mogao dva dana - jer mu je bilo ¾ao Srba .
Gdje si ti bio , nije va¾no , va¾no je ¹ta zna¹ a ¹ta ne zna¹ .

pa ti si sveznalica mrki!!!a pa da,ti si slovenac a oni su pametni, a ja sam Bosanac a oni su,uglavnom pravili Slovence!!! :wave: :wave:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#50 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:

Gdje si ti bio , nije va¾no , va¾no je ¹ta zna¹ a ¹ta ne zna¹ .
Srami se, mrki62 ... da je ovo jedini post od tebe, samo ta jedna tvoja recenica govori da si nikakav covjek.

pasa74, Ilir ... nije li vrijeme za ignorisati nekog ko nipodastava casnog pripadnika ARBiH, nekog ko je svoje dupe hladio u hladnoj Sloveniji dok je BiH prozivljavala najteze godine

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#51 Post Postao/la pasa74 »

mrki,covjeka cine djela,a ne prazne rijeci koje napise!!!!

http://fr.youtube.com/watch?v=UIzLUf0pMH4

http://fr.youtube.com/watch?v=eBeaMfarc ... re=related

a gdje si bio ti?????????????????????????????????????
Zadnja izmjena: pasa74, dana/u 29 Dec 2007 02:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#53 Post Postao/la pasa74 »

YoYo je napisao/la:Volim ja ovako ic po ovim politickim temama i pitat raju jesul za kakvo picence, da se malo ohlade...

ha? mozel koje? :)

moze,ali bezalkoholno!!!! :wave: :wave: :wave: :wave:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#54 Post Postao/la im_ex »

pasa74 je napisao/la:
YoYo je napisao/la:Volim ja ovako ic po ovim politickim temama i pitat raju jesul za kakvo picence, da se malo ohlade...

ha? mozel koje? :)

moze,ali bezalkoholno!!!! :wave: :wave: :wave: :wave:
moze i amo jedno, YoYo ... divota si (s komentarom), svega mi 8)
hahah :)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#55 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:

Gdje si ti bio , nije va¾no , va¾no je ¹ta zna¹ a ¹ta ne zna¹ .
Srami se, mrki62 ... da je ovo jedini post od tebe, samo ta jedna tvoja recenica govori da si nikakav covjek.

pasa74, Ilir ... nije li vrijeme za ignorisati nekog ko nipodastava casnog pripadnika ARBiH, nekog ko je svoje dupe hladio u hladnoj Sloveniji dok je BiH prozivljavala najteze godine
Evo sramim se ,.....
jel s tim ¹ta postignuto ?
Pa za mene nije va¾no gdje je ko bio , stvar je u shvatanju !
Pa¹i sam objasnio na jednom postu da je jedan borac odveo svoju trudnicu u BIHAÆ u bolnicu - da rodi ,................ tamo je nisu htjeli primiti , jer taj borac nije imao para , dok je on oti¹ao po pare ¾ena mu je u hodniku bolnice UMRLA u mukama ako si ¾ensko , valjda zna¹ ¹ta su trudovi i ako imalo ima¹ osjeæaja , onda æe¹ znati da i taj borac se nije borio za takvu BiH !!!!!!!!!
U toj Bolnici nisu DODIKOVI doktori !!!!!!!!!!!!
Stidim se ¹to i ovo moram pisati - jesil sad zadovoljna ?

A i sam pa¹a74 je bio borac i kad je sve trebalo da se umiri i kad je poslije rata trebao da ¾ivi u toj dr¾avi za koju se je borio - on je morao NAPUSTITI tu dr¾avu ,...... jel se on za to borio ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#56 Post Postao/la mrki62 »

pasa74 je napisao/la:mrki,covjeka cine djela,a ne prazne rijeci koje napise!!!!

http://fr.youtube.com/watch?v=UIzLUf0pMH4

http://fr.youtube.com/watch?v=eBeaMfarc ... re=related

a gdje si bio ti?????????????????????????????????????
Gledaj , moj ¾ivotni moto je ; nikad se ne boriti ni za jednu dr¾avu - jer su to politièke igre !
Svaki vojnik je dobar , dok slu¾i svojoj svrsi . Kad prestanu radna djelovanja, dr¾ava gleda da se na takav ili drugaèiji naèin rije¹i tih vojnika.
Nema dr¾ave koju bih ja volio vi¹e od sebe i svojih najmilijih.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#58 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la: Nema dr¾ave koju bih ja volio vi¹e od sebe i svojih najmilijih.

u borbi za opstanak Bosne,borili smo se i za drzavu a i za opstanak nas samih i nasih najmilijih.
neocekujem da shvatis,kada nisi do sad,tesko da ces i poslije ovog!!!!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#59 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:

Gdje si ti bio , nije va¾no , va¾no je ¹ta zna¹ a ¹ta ne zna¹ .
Srami se, mrki62 ... da je ovo jedini post od tebe, samo ta jedna tvoja recenica govori da si nikakav covjek.

pasa74, Ilir ... nije li vrijeme za ignorisati nekog ko nipodastava casnog pripadnika ARBiH, nekog ko je svoje dupe hladio u hladnoj Sloveniji dok je BiH prozivljavala najteze godine
Evo sramim se ,.....
jel s tim ¹ta postignuto ?
Pa za mene nije va¾no gdje je ko bio


Isuvise te poistovjecujem s Mile Ronhillom - da ne ponavljam, jasnu poruku imas u pasa74 najsvjezijem oglasavanju

@ BoSoNoGa

Kod: Označi sve

Mislim da ce te scene obiljeziti ako vec nisu i postale scene 2007 godine.. O Dodiku se nema puno toga sta reci sem da je papak=krkan= 
primitivac prve klase..
Jesu, jesu ... neg sta ... javnost jos uvijek zivo diskutuje o tome na sva zvona

Al', poseban mi je momenat kad ga Aco lozi na temu o Putinu kao extra omiljenom stanovnistvu rs, kad Mile kaze:Vole, brate hahah, il'ono kad mu Aco kaze da su istekla vec njegova dva minuta a gehalj ne da rec da su, ono, on se tek bio zavalio i poceo da davi stilom na koji je naviknut kad je gost neke emisije izdanja rs, po ustaljenom stilu kad prica kao da odgovara na pitanja koja sam sebi postavi ... hahah
Pa zavrsnica i pruzena ruka za pozdrav, spreman da glavom bez obzira nestane iz studija, ali ne ... Stankoviceva je bila zadnja, pozdrav ce uslijediti kad on kaze da je vrijeme za pozdrav pa makar to bii i za desetak sekundi poslije ... hahah

Poznato vam je da ga je odmah po odjavi emisije Aco pozvao na kafu ??
hahah - ma koja crna kafa, Ronhill je jedva cekao da se zavali u auto i da se pokusa opustiti pjevuseci uz krkanske zvuke zesceg turbo folka :-)
Jad i cemer, upravo, bruka za narod koji on zastupa

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#60 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:
Isuvise te poistovjecujem s Mile Ronhillom - da ne ponavljam, jasnu poruku imas u pasa74 najsvjezijem oglasavanju
Mo¾e¹ ti mene poistovjeæivati sa crnim ðavolom - ako hoæe¹ :ballbounce:
Al ostaje dejstvo da je Dodik jak zbog nesposobnosti na¹ih politièara a mo¾e¹ ti malo i OVDJE proèitati.
Uzmi vrijeme i proèitaj - fri¹ke vijesti .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori