Milorad Dodik

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#61 Post Postao/la mrki62 »

pasa74 je napisao/la:
mrki62 je napisao/la: Nema dr¾ave koju bih ja volio vi¹e od sebe i svojih najmilijih.

u borbi za opstanak Bosne,borili smo se i za drzavu a i za opstanak nas samih i nasih najmilijih.
neocekujem da shvatis,kada nisi do sad,tesko da ces i poslije ovog!!!!
Objasnit æu ja tebi neke stvari uz kaficu , negdje u Ljubljani :biggrin:
A usput ; nije nigdje bila borba za BiH - svugdje su se branila podruèja po etnièkoj pripadnosti . Et , to sad shvati kako hoæe¹ :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#62 Post Postao/la pasa74 »

za kaficu se slazem =D> =D> ,ali ovo drugo jok [-( [-X

pozdrav :)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#63 Post Postao/la mrki62 »

Sve oblasti premalo prezentiraju OVOG velikana http://www.youtube.com/watch?v=CSx6I1UI ... re=related

Pritisnite na link i saslu¹ajte kako to èovjek lijepo prezentira ,..............
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#64 Post Postao/la im_ex »

Vec davno vidjeno (bar ja) ... sreca, ima nas poput Josipa Pejakovica ... ima nas, masalla

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#65 Post Postao/la mrki62 »

Ja sam njega slu¹avao jo¹ prije 25 godina, samo sam ga se sjetio i postavio a on se malo prezentira po javnim medijima - jer takvi samo smetaju nacionalistima,...... na sve tri strane - a kome ja to govorim :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#66 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la:Ja sam njega slu¹avao jo¹ prije 25 godina, samo sam ga se sjetio i postavio a on se malo prezentira po javnim medijima - jer takvi samo smetaju nacionalistima,...... na sve tri strane - a kome ja to govorim :wave:
vidis mrki i ti dodje tobe,pa zar nisi shvatio ovo sto ti je pejakovic govorio,govori ti i IM-ex,llir a i ja."ma kome ti bolan nema Bosne a SANA tece"(protice kroz mjesto gdje sam rodjen),e mrki sve ja ovo znam samo tebi ovo jos nije jasno!!!!

pozdrav :huh:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#68 Post Postao/la im_ex »

vidovita_dzemila je napisao/la:mrki nije potpuno u krivu mislim da ste toga i sami svjesni ali neæete da priznate. kod vas je sve crno i bijelo-dodik je èetnik,kreten i sve najgore, a silajd¾iæ, tihiæ, alija i ostali cvjeæke koje se bore za jedinstvenu BiH.
eto, sad i tebe moram da demantujem isto kao i clana kog pominjes [-(
Prvo,
ja nigdje ne pohvalih ni Tihica ni Silajdjica ni Pantu Puntu, niti vidjeh da su to cinili ostali clanovi.
Hajd, nadjite moj upis kojim opravdavate vase tvrdnje, ako ga ima - ne, nema ga.

Drugo,
ovo je tema o Dodi Ronhillu kao gostu Stankoviceve emisije te se o iz navedenog a vidjenog treba ovdje diskutovati ne pomenuvsi ostale politicare i lopovluk drugih. Cak i "suradnju" Dode i Harija Lepog ne treba na ovoj temi pominjati, jer nije Hari bio gost, Vidovita

Ima toliko drugih tema o kojima se mogu izjasnjavati pominjuci sve politicke face BiH, a ako je doticnima malo, neka otvaraju nove teme i tamo steru plahte koje povremeno i ovdje razastru i koje niko ne cita.

Dakle, Mile je svojim seljobersko-primitivnim ponasanjem ONN na ovoj temi :)
Nadam se da sam ostala jasna - zahvaljujem :)

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#69 Post Postao/la pasa74 »

[quote="vidovita_dzemila"]

alija


vidovita,draga si mi zbog svojih komentara koji su gotovo uvjek OK i zbog imena dzemila u tvom niku,jer se moja mama isto tako zove :P :P :P
medjutim,nemogu a da ne komentarisem ovo sto si napisala jer mislim da grijesis barem sto se tice jednog imena kojeg si pomenula....
alija izetbegovic nije zasluzio da se trpa u isti kos sa dodikom,tihicem i silajdzicem,prvo sto to nije zasluzio,a drugo jer nije medju zivima........
kao sto je IM-ex vec rekla niko nije nikog hvalio od politicara,samo je mrki nastojao odvesti diskusiju u tom pravcu i ako je nekoliko puta upozoren da to nije tema o kojoj se treba pisati...
ako otvorite temu o harisu,tihicu i drugima recicu svoje misljenje jer dok to ne uradite,neznate sta ja mislim o njima..........cmokic dzemila

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#70 Post Postao/la mrki62 »

Vidovita je rekla samo usput ono ¹to misli a njene misli se nekako podudaraju s mojim .
Vi ste toliko oti¹li sa bje¾anjem od istine da vam smeta da se iko spomene - sem Dodika a pogotovo neko iz na¹ih redova.
©ta s tim posti¾ete ?
Tobo¾e tema je o Dodiku ccccccccccccc
Jeste , dabome ,..... jel vam smeta Dodik ?
Ako vam ne smeta, onda neæemo spominjati ni Tihiæa, ni Aliju , ni Silajd¾iæa,...... ma nikoga, nek Dodik prodaje privredu BiH , nek prodaje ono ¹to se zove Bosanskohercegovaèko a za vas Republikosrpsko,........ nek je u va¹im glavama papak , budala , hajvan a on uni¹tava integritet BiH i to uz pomoæ ostalih politièara .
Da ne pametujem previ¹e , Vidovita D¾emila je spomenula Mostar ,......... koliko je to na¹im politièarima do tog grada ???????
De me prosvetlite , de nek mi neko objasni ; kad je to neko od na¹ih vrlih politièara do¹ao u Mostar , dajte mi podatke ,.................... hvala unaprijed .

P.S. Nemojte mi samo pametovati da to nije tema, jer s tim samo ka¾ete ko ¹i¹a one u Mostaru a ja znam da su vrli politièari èesto u Banjaluci kod Dodika.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#71 Post Postao/la im_ex »

@ mrki62

Nemas pravo pripisivati nam nesto za sto nemas osnov (to cinis konstantno)
Nemas pravo nazvati pametovanjem ukazivanje na biit teme.
Nemas pravo zahtijevati da te se ne podsjeca na srz teme jer NISI TI Autor teme

Navedene 3 stavke su (po meni) dovoljan razlog da te odgovorni iz administracije opomenu kad vec poput slijepca prelazis preko nasih opomena i ne krijem iznenadjenje da to vec ranije nisu ucinili.

Nemas pravo konstantno a neosnovano mi pripisivati da podrzavam politiku BiH politicara jer to smatram licnom uvredom.
Kako god vrijedjas mene, cinis to i sa bivsim pripadnikom casne ARBiH ... cinis to sa svima koji su se ovdje oglasili a koji su, za razliku od tebe, ispostovali temu.
Sto je previse, previse je - dosta te je, mrki62.

Molim odgovorne iz administracije da se oglase.
Zahvaljujem

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#72 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:@ mrki62

Nemas pravo pripisivati nam nesto za sto nemas osnov (to cinis konstantno)
Nemas pravo nazvati pametovanjem ukazivanje na biit teme.
Nemas pravo zahtijevati da te se ne podsjeca na srz teme jer NISI TI Autor teme

Navedene 3 stavke su (po meni) dovoljan razlog da te odgovorni iz administracije opomenu kad vec poput slijepca prelazis preko nasih opomena i ne krijem iznenadjenje da to vec ranije nisu ucinili.

Nemas pravo konstantno a neosnovano mi pripisivati da podrzavam politiku BiH politicara jer to smatram licnom uvredom.
Kako god vrijedjas mene, cinis to i sa bivsim pripadnikom casne ARBiH ... cinis to sa svima koji su se ovdje oglasili a koji su, za razliku od tebe, ispostovali temu.
Sto je previse, previse je - dosta te je, mrki62.

Molim odgovorne iz administracije da se oglase.
Zahvaljujem
Ma nek mrki " popu¹i " ban - samo da vam je ego zadovoljen .
Mrki se ne boji ni bana, ni istine , niti bilo èega.
Vi koji se tobo¾e dr¾ite teme , vi samo gurate glavu u pijesak kao noj , kad se sakrije od problema.
Gdje god se poka¾e kakva prilika da se odbrani vrhu¹ka u Sarajevu , vi slo¾no ustanete i tobo¾e domoljubno stanete na èast i odbranu vam domovine a ni¹ta dugo ne radite , nego samo branite nesposobnjakoviæe .S tim se konstantno podupiru te teze zavjere da bi sa sebe skinuli odgovornost za sve sto nam se de¹ava.
Et , sad smo dogurali do Dodika , koji vam smeta a ama ba¹ ni¹ta ne bi uradili da bi se ga smaklo s vlasti ,....... vama jednostavno smeta, eto , tebi toliko smeta da jednostavno treba da se dr¾imo teme a nikako da imamo neko svoje drugaèije mi¹ljenje.
Ja sam postavio link sa Josipom pejakoviæem a tog istog Pejakoviæa nema na BiH medijima da èesto objasne i onim u Sarajevu i onim u Banjaluci a i onim u Mostaru èinjenice o BiH.
To sam naglasio i to je vjerovatno skretanje s teme .
I za kraj , sjedite za PC sa punom guzicom i u toplom prostoru , zaboravite na one u BiH, koji mo¾da nemaju za kruh , zaboravite na bolesne i nemoæne , dr¾ite se vi teme , to je jako va¾nije ,.....

Svojevremeno je jedan na¹ politièar na TV isprièao "anegdotu" sa jednim EU èinovnikom iz Brisela. Èinovnik mu se "pohvalio" kako svom sinu, dok putuju Evropom govori: Sine ovdje su nekada bile granice, a sada ih nema.

Ovaj na¹ mu je odgovorio - ja nasuprot tome svom sinu kada putujemo po biv¹oj Jugoslaviji govorim: Sine, ovdje gdje su sada granice, prije ih nije bilo...


Eto , nek mi dadnu ban - ja se ne bunim , ne bje¾im od odgovormosti - ja sa takav èovjek ,... navikao na sve ,..............
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#73 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:@ mrki62

Nemas pravo pripisivati nam nesto za sto nemas osnov (to cinis konstantno)
Nemas pravo nazvati pametovanjem ukazivanje na biit teme.
Nemas pravo zahtijevati da te se ne podsjeca na srz teme jer NISI TI Autor teme

Navedene 3 stavke su (po meni) dovoljan razlog da te odgovorni iz administracije opomenu kad vec poput slijepca prelazis preko nasih opomena i ne krijem iznenadjenje da to vec ranije nisu ucinili.

Nemas pravo konstantno a neosnovano mi pripisivati da podrzavam politiku BiH politicara jer to smatram licnom uvredom.
Kako god vrijedjas mene, cinis to i sa bivsim pripadnikom casne ARBiH ... cinis to sa svima koji su se ovdje oglasili a koji su, za razliku od tebe, ispostovali temu.
Sto je previse, previse je - dosta te je, mrki62.

Molim odgovorne iz administracije da se oglase.
Zahvaljujem
Ma nek mrki " popu¹i " ban - samo da vam je ego zadovoljen .
Mrki se ne boji ni bana, ni istine , niti bilo èega.
Vi koji se tobo¾e dr¾ite teme , vi samo gurate glavu u pijesak kao noj , kad se sakrije od problema.
Gdje god se poka¾e kakva prilika da se odbrani vrhu¹ka u Sarajevu , vi slo¾no ustanete i tobo¾e domoljubno stanete na èast i odbranu vam domovine a ni¹ta dugo ne radite , nego samo branite nesposobnjakoviæe .S tim se konstantno podupiru te teze zavjere da bi sa sebe skinuli odgovornost za sve sto nam se de¹ava.
Gdje vidis da pomenuh BAN ?
I, kao i obicno niz licnih uvreda na nasu adresu


Molim odgovorne iz administracije da se oglase.
Zahvaljujem

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#74 Post Postao/la mrki62 »

O èemu ja pi¹em , kakvo je moje mi¹ljenje ?

Dodik: Prijetnje Had¾iomeroviæu bile gre¹ka

BANJA LUKA - Premijer RS-a Milorad Dodik je, gostujuæi u emisiji RTRS-a, sumirao ovogodi¹nje rezultate rada Vlade RS-a, te kazao kako se njezin uspjeh, meðu ostalim, mo¾e mjeriti poveæanjem uposlenosti koja æe do kraja godine iznositi oko 30.000 uposlenih, ¹to je za 10.000 vi¹e nego u prethodnoj godini.

Dodik je rekao i kako je Vlada RS-a donijela odluku da tu¾i Transparency International zbog, kako je kazao, la¾nih navoda o ugovorima o prodaji Naftne industrije RS-a, koje im je Vlada nedavno ustupila.

Komentirajuæi prijetnje uredniku FTV-a Bakiru Had¾iomeroviæu izreèene u TV-ovoj emisiji Nedjeljom u 2, on je kazao da je njegovo istupanje bila gre¹ka i da je afektivno reagirao zbog tendencioznih kritika koji konstantno dolaze iz nekih medija iz FBiH na njegov i na raèun rada Vlade RS-a.

Kako javlja FTV, Boris Divjak, predsjednik odbora direktora Transparency Internationala, uvjeren je u ispravnost rada organizacije i ocjenu Dodikovog kriminala, i Dodik æe izgubiti proces protiv ove organizacije.

U svojoj optu¾bi protiv Transparency Internationala Milorad Dodik ponovo je prozvao Svetlanu Ceniæ. Ona je, smatra Dodik, autorica 44 primjedbe na sumnjive i kriminalne poslove Vlade RS-a u vezi s prodajom rafinerije.

23.12.2007.
Pincom.info

Jadna ¾ena ( Svetlana Ceniæ ) , ona se mora bosti sa nekakvim dokazima o milijunskim ¹tetama a oni u vladi u Sarajevu ni¹ta ne znaju o tome .


Preuzeo sa http://www.pincom.info/bih/opsirnije.asp?ID=53078
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#75 Post Postao/la pasa74 »

mrki62 je napisao/la:
Jadna ¾ena ( Svetlana Ceniæ ) , ona se mora bosti sa nekakvim dokazima o milijunskim ¹tetama a oni u vladi u Sarajevu ni¹ta ne znaju o tome .


Preuzeo sa http://www.pincom.info/bih/opsirnije.asp?ID=53078
vlada federacije nema,ama bas nikakvog uticaja na privatizaciju koju provodi Mile u republici srbskoj.kako nemaju pristupa ugovorima o prodaji nekretnina nemogu ni davati misljenje o tome da li je sve proteklo po zakonu ili ne...


namjerno pisem vlada federacije,jer si u jednom od ranijih postova rekao da BiH kao drzava nema vladu!!!!

Odgovori