Preko BiH ka kolijevci srpskoj, jado ??

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#76 Post Postao/la kajs »

Interesantno, kako se gde pomeris dodju ovi nekakvi sa nekakvim "njihovim" istorijama. Ma bojim se da davati ni uzimati ne mozes nista od onog sto tebi ne pripada niti ti je pripadalo, ¹ta je bilo bilo je, evidentno da iz tog ni¹ta nauèili niste, :ballbounce: , naravno nama je muka jer sa vama takvim moramo ¾ivjeti.

Nego, ¹ta æe¹ sad ponuditi i ju¾nu srbiju Ha¹im Taèiju je li za neki dan, i madjarima Vojvodinu i ostade ti bez te tvoje Srbije na skroz, neka ne vraæaj se u pro¹lost, promisli vidi ¹ta te je to ¹to æe da bude i sa onim ¹to ima¹, budi dare¾ljiv a ne razbacuj se neèim ¹to nikad imao nisi niti æe¹, naravno, imati.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#77 Post Postao/la Milos26 »

Nemoj ti da brines za Vojvodinu (u kojoj je 80% Srba) niti za juznu Srbiju koja nema nikakav status. Brini ti za Republiku Srpsku u kojoj ja zivim i u kojoj ce 90% Srba da glasa ZA otcepljenje od te vase islamske drzave Bosne u kojoj se setkaju teroristi Al Kaide.
Jos nesto, istina je jedna jedina poturice. Procitaj moje komentare da shvatis nesto.

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#78 Post Postao/la kajs »

:baa: ovaj stvarno nas dr¾i za budalu :stupid:


=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#80 Post Postao/la mrki62 »

Milos26 je napisao/la:Nemoj ti da brines za Vojvodinu (u kojoj je 80% Srba)
E sad sam ja na redu :D O Vojvodini nemoj vi¹e ni rijeèi - jer je oèito da ne zna¹ nacionalni ustroj , ok ?
Milos26 je napisao/la: niti za juznu Srbiju koja nema nikakav status.
Prkos i inat je lomljivo koplje a ju¾na Srbija je Srbija kao i ju¾na BiH ili bilo koja dr¾ava - svaka dr¾ava ima svoj jug a i sjever ,............. pa i istok i zapad .
Milos26 je napisao/la: Brini ti za Republiku Srpsku u kojoj ja zivim i u kojoj ce 90% Srba da glasa ZA otcepljenje
Za otcjepljenje ?
Ma nemoj - gdje æete se " pricijepiti " ? Vi ste SRBI a niste SRBIJANCI !!!! Zna¹ li uop¹te razliku ? Jel ti stvarno misli¹ da vas vole SRBIJANCI ?
Milos26 je napisao/la:od te vase islamske drzave Bosne u kojoj se setkaju teroristi Al Kaide.
Republika Srpska postoji i zna se gdje je a de ti nama ili bar meni objasni gdje je islamska dr¾ava ?!
Milos26 je napisao/la:
Jos nesto, istina je jedna jedina poturice. Procitaj moje komentare da shvatis nesto.

Eto ja proèitah tvoje komentare i shvatih jedno - a to je da je istina relativna stvar ,................... koliko relativna - sad æemo ti i ja da vidimo ,............ nastavi , ja te èekam :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#83 Post Postao/la pasa74 »

Milos26 je napisao/la:Nemoj ti da brines za Vojvodinu (u kojoj je 80% Srba) niti za juznu Srbiju koja nema nikakav status. Brini ti za Republiku Srpsku u kojoj ja zivim i u kojoj ce 90% Srba da glasa ZA otcepljenje od te vase islamske drzave Bosne u kojoj se setkaju teroristi Al Kaide.
Jos nesto, istina je jedna jedina poturice. Procitaj moje komentare da shvatis nesto.

milose ponuda za posao jos vrijedi,mislio sam zaposliti nekog drugog,ali ti bi bio IDEALNA dvorska luda u mom dvorcu :D :D

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#84 Post Postao/la Milos26 »

Mrki aj ne kaki vise citao sam tvoje komentare e seresh li seresh. Stvarno nemam nameru da se spustam na tvoj nivo. Poturice pasa, za tebe imam citirati Ajnstajna:
"Samo su dve stvari beskonacne, svemir i ljudska glupost. Samo za ovo prvo nismo sigurni."
Mujage, gospodo poturice, dosta ste kakili. Zao mi vas je stvarno. Izgubljen identitet. Ne priznajete sta ste, a voleli biste biti sve drugo osim ono sto ste. Evropa vas nece. Njoj ne trebaju islamisti, ajde mars u Tursku. Pis! Is! Kus!
Pre nego sto odete javite mi da vas ugostim ovde u Banja Luci. Ima jedna divna pecenjara ovde na kojoj pise. "Socna prasetina. Za poturice u pola cene!"

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#85 Post Postao/la sabinax »

Milose...ova ti nije neka....nije me nimalo ni nasmijala niti mislim da ce koga uvrijediti....mislim da ti mozes i bolje...hajde se potrudi malo ili ti je nestalo inspiracije :ballbounce:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#86 Post Postao/la mrki62 »

Milos26 je napisao/la:Mrki aj ne kaki vise citao sam tvoje komentare e seresh li seresh. Stvarno nemam nameru da se spustam na tvoj nivo.
Hajd recimo da kao neæe¹ na moj nivo - mada ne kontam na ¹ta cilja¹ , jer i ja sam poturica cccccc i ako sa ostalim mo¾e¹ - za¹to onda ne i samnom :ballbounce:
A sad o temi i mojim pitanjima :wave:
Sinko m mogao bi ti biti tata i pazi kome pi¹e¹ da sere , daj argumente a mani se æorava posla :baa:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#87 Post Postao/la im_ex »

Novokomponovani pop Milos26 i opet vazi liturgiju kroz turbo folk i tak se transira u sopstvenoj slavi :lol:

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#88 Post Postao/la Baraba-it »

Evropa i Amerika su svjesne da za gubitak Kosova i Metohije Srbija nesto mora dobit za uzvrat... inace nema stabilnog Balkana. Republika Srpska je zbog toga i ozvanicena u Dejtonu... od starta je namjera da se jednog dana u pogodnom trenutku da Srbiji i da se tako naprave etnicki ciste drzave i zaustavi spirala sukoba na Balkanu.

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#89 Post Postao/la Danielle »

BARABA-IT je napisao/la:Evropa i Amerika su svjesne da za gubitak Kosova i Metohije Srbija nesto mora dobit za uzvrat... inace nema stabilnog Balkana. Republika Srpska je zbog toga i ozvanicena u Dejtonu... od starta je namjera da se jednog dana u pogodnom trenutku da Srbiji i da se tako naprave etnicki ciste drzave i zaustavi spirala sukoba na Balkanu.

cime li te hrane da si tako pametan :-k :-k

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#90 Post Postao/la mrki62 »

BARABA-IT je napisao/la:Evropa i Amerika su svjesne da za gubitak Kosova i Metohije Srbija nesto mora dobit za uzvrat... inace nema stabilnog Balkana. Republika Srpska je zbog toga i ozvanicena u Dejtonu... od starta je namjera da se jednog dana u pogodnom trenutku da Srbiji i da se tako naprave etnicki ciste drzave i zaustavi spirala sukoba na Balkanu.
Nema etnièki èiste dr¾ave a ako ima - reci mi koja :ballbounce:
Haj sad malo logike ; kad bi Kosovo ostalo u sklopu Srbije , koliko bi kroz cca 50 godina bilo Srba a koliko Albanaca - jer Albanaca je danas cca 2,5 miliona a poslije 2. svj. rata ih je bilo cca 500 . 000 .
Zna¹ li raèunati ?
Zna¹ li ¹ta je mortaliteta a ¹ta nataliteta ?

Ubijeðen sam da je Srbijancima u interesu da se iz tih razloga Kosovo odvoji - samo ne znaju kako to narodu objasniti :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori