Preko BiH ka kolijevci srpskoj, jado ??

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Salence_sr
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 10 Jan 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#46 Post Postao/la Salence_sr »

Cenzurisan kompletni post Obrazlozenje krsenje pravilnika na poseban nacin Kada je Bog bacao inteligenciju na zemlju ti si nosio-la kisobran mod LAFF

Avatar
Salence_sr
Pocetnik
Postovi: 7
Pridružen/a: 10 Jan 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#47 Post Postao/la Salence_sr »

ekranka je napisao/la:a moj Boze,kuda sve ovo vodi ,pa koliko mrznje u tim sto ne vole bosnu :(
STA OCES TI ZABRADJENA? SKIDAJ TE KRPETINE DA TI VIDIM LICE

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#48 Post Postao/la Sabinam »

Salence_sr je napisao/la:STA OCES TI ZABRADJENA? SKIDAJ TE KRPETINE DA TI VIDIM LICE
A stvarno ima kretena do zla boga...nadam se da si ovu banirao Laffe jer je to uzas od osobe....

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#49 Post Postao/la im_ex »

sabinaM je napisao/la:
Salence_sr je napisao/la:STA OCES TI ZABRADJENA? SKIDAJ TE KRPETINE DA TI VIDIM LICE
A stvarno ima kretena do zla boga...nadam se da si ovu banirao Laffe jer je to uzas od osobe....
Ako nije jos do sad, onda da pozurim da mu ukazem na jos jednu gresku, mozda ju i ne ponovi ubuduce, al, ne gajim neke nade ... ipak, Salence_sr, mijenjaj skolu pod hitno, vidis da te pogresno uce u svakom pogledu
Ne kaze se "Sta oces ..." vec se kaze " Sta hoces ..." 8)

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#50 Post Postao/la Milos26 »

A tebi gospodine/gospodjo-ice Im_ex (posto ne znam kog si pola) zelim da porucim. Posto vredjas gospodina Milorada Dodika, time i vredjas celi srpski narod koji ga je birao. Toliko o Vasim "iskrenim" zeljama da gradite Bosnu kao drzavu ravnopravnih naroda. Vasa namera je jasna, hocete da vladate Srbima. E pa to dragi moji, to vise nece moci. Proslo je to vreme. Bosni i Hercegovini su dani odbrojani samo Vi toga jos niste svesni ali veoma brzo cete postati svesni te (za Vas) tuzne istine.
Jedan lik je rekao kako ce nestati Republika Srpska. Ja njemu porucujem. Da, nestace ali tako sto ce se ujediniti sa Srbijom svojom maticom.

Ocekujem Vase uvrede ali cu na njih argumentovano odgovoriti bez psovki jer moja kultura ne poznaje psovke

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#52 Post Postao/la pasa74 »

Milos26 je napisao/la:A tebi gospodine/gospodjo-ice Im_ex (posto ne znam kog si pola) zelim da porucim. Posto vredjas gospodina Milorada Dodika, time i vredjas celi srpski narod koji ga je birao. Toliko o Vasim "iskrenim" zeljama da gradite Bosnu kao drzavu ravnopravnih naroda. Vasa namera je jasna, hocete da vladate Srbima. E pa to dragi moji, to vise nece moci. Proslo je to vreme. Bosni i Hercegovini su dani odbrojani samo Vi toga jos niste svesni ali veoma brzo cete postati svesni te (za Vas) tuzne istine.
Jedan lik je rekao kako ce nestati Republika Srpska. Ja njemu porucujem. Da, nestace ali tako sto ce se ujediniti sa Srbijom svojom maticom.

Ocekujem Vase uvrede ali cu na njih argumentovano odgovoriti bez psovki jer moja kultura ne poznaje psovke

evo napokon i jednog antibosanski nastrojenog covjeka koji ne psuje i ne vrijedja,bravo =D> i ne naziva druge poturicama,i svakojakim drugim imenima...

ali iz tvog komentara vidim da i ti imas onu ustaljenu logiku o sveopstoj uroti protiv srba i nocnu moru o tome kako neko hoce da "vlada" sa vama.
nadam se da ti je jasno da mi bosanski muslimani nismo turci,i da nemamo namjeru niti pretenzije da vladamo sa bilo kim ili nad bilo kim.
pricu o tome da su dani Bosne i Hercegovine odbrojani,slusao sam jos 1992 godine i tad isto porucivaste,kao i to da ce te se prikljuciti "matici"srbiji,ali ni dan danas 2008 godine nije vam se ostvarila zelja niti ce...kad to niste uspjeli kada smo bili goloruki,sad kada smo opremljeniji od vas,NEKA VAM NE PADA NA PAMET!!!!
neznam zasto je istina recena o nekom uvrijeda i to za cijeli narod kome ta osoba pripada,iz svega ovog sto si rekao zakljucio sam da se slazes sa svim sto je receno o miletu,posto si to shvatio kao uvrijedu...sta ces jarane,istina boli zar ne...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#53 Post Postao/la im_ex »

Gospodine Milos26

Uvrede koje ocekujes bi veoma lako mogle uslijediti, ali, ne zato sto si Milos vec zato sto se oblizujes na ostvarenje dugogodisnjeg sna, nestanka Bosne i Hercegovine, odnosno, odcjepljenja rs od BiH, odnosno, nastavka sna o zazivljavanju poznate teze - ostvarenje Velike Srbije.

Samo vi sanjajte, al, podsjecam, vecina snova ne ostaju ostvareni pa nece ni taj vas, upamti to dobro.

BiH je priznata drzava sa dva entiteta :bih: , i, rs nije drzava u drzavi, to je tek jedan od BiH entiteta.
U federalnom entitetu skupa s muslimanima zive i katolici i srbi, kao i ostali narod koji cini manjinu - zive potpuno sa istim pravima.
To ujedno pobija tvoju tvrdnju da "hocemo da vladamo Srbima".

Bez obzira sto si rekao da tvoja kultura ne poznaje psovke, poruka koja zraci iz svake tvoje recenice mi je razlog da te dozivljavam kao zadojenog nacionalistu, fasistu ... nekog ko je vec odavno sa klasicnih psovki duboko zagazio u smisljanje novih, gadnijih.
Zakljucak donesi sam.
Dakle - nista od ostvarenja vaseg sna - doooobro upamti!

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#54 Post Postao/la Milos26 »

pasa74 je napisao/la:
Milos26 je napisao/la:A tebi gospodine/gospodjo-ice Im_ex (posto ne znam kog si pola) zelim da porucim. Posto vredjas gospodina Milorada Dodika, time i vredjas celi srpski narod koji ga je birao. Toliko o Vasim "iskrenim" zeljama da gradite Bosnu kao drzavu ravnopravnih naroda. Vasa namera je jasna, hocete da vladate Srbima. E pa to dragi moji, to vise nece moci. Proslo je to vreme. Bosni i Hercegovini su dani odbrojani samo Vi toga jos niste svesni ali veoma brzo cete postati svesni te (za Vas) tuzne istine.
Jedan lik je rekao kako ce nestati Republika Srpska. Ja njemu porucujem. Da, nestace ali tako sto ce se ujediniti sa Srbijom svojom maticom.

Ocekujem Vase uvrede ali cu na njih argumentovano odgovoriti bez psovki jer moja kultura ne poznaje psovke

evo napokon i jednog antibosanski nastrojenog covjeka koji ne psuje i ne vrijedja,bravo =D> i ne naziva druge poturicama,i svakojakim drugim imenima...

ali iz tvog komentara vidim da i ti imas onu ustaljenu logiku o sveopstoj uroti protiv srba i nocnu moru o tome kako neko hoce da "vlada" sa vama.
nadam se da ti je jasno da mi bosanski muslimani nismo turci,i da nemamo namjeru niti pretenzije da vladamo sa bilo kim ili nad bilo kim.
pricu o tome da su dani Bosne i Hercegovine odbrojani,slusao sam jos 1992 godine i tad isto porucivaste,kao i to da ce te se prikljuciti "matici"srbiji,ali ni dan danas 2008 godine nije vam se ostvarila zelja niti ce...kad to niste uspjeli kada smo bili goloruki,sad kada smo opremljeniji od vas,NEKA VAM NE PADA NA PAMET!!!!
neznam zasto je istina recena o nekom uvrijeda i to za cijeli narod kome ta osoba pripada,iz svega ovog sto si rekao zakljucio sam da se slazes sa svim sto je receno o miletu,posto si to shvatio kao uvrijedu...sta ces jarane,istina boli zar ne...

To sto Vas nisam nazvao Poturicama to ne znaci da to niste. Cini mi se da je pasa turska titula, ili se mozda varam?
Nama ne pada na pamet da ikoga napadamo niti smo to ikada radili, samo ako udarite na nasu svetu Reupbliku Srpsku, uzvraticemo zestoko, pa ti vidi veliki ratnice Armije BiH!!! Bas mi se gace tresu od pomisli na tu silnu armiju.

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#55 Post Postao/la Milos26 »

IM_ex je napisao/la:Gospodine Milos26

Uvrede koje ocekujes bi veoma lako mogle uslijediti, ali, ne zato sto si Milos vec zato sto se oblizujes na ostvarenje dugogodisnjeg sna, nestanka Bosne i Hercegovine, odnosno, odcjepljenja rs od BiH, odnosno, nastavka sna o zazivljavanju poznate teze - ostvarenje Velike Srbije.

Samo vi sanjajte, al, podsjecam, vecina snova ne ostaju ostvareni pa nece ni taj vas, upamti to dobro.

BiH je priznata drzava sa dva entiteta :bih: , i, rs nije drzava u drzavi, to je tek jedan od BiH entiteta.
U federalnom entitetu skupa s muslimanima zive i katolici i srbi, kao i ostali narod koji cini manjinu - zive potpuno sa istim pravima.
To ujedno pobija tvoju tvrdnju da "hocemo da vladamo Srbima".

Bez obzira sto si rekao da tvoja kultura ne poznaje psovke, poruka koja zraci iz svake tvoje recenice mi je razlog da te dozivljavam kao zadojenog nacionalistu, fasistu ... nekog ko je vec odavno sa klasicnih psovki duboko zagazio u smisljanje novih, gadnijih.
Zakljucak donesi sam.
Dakle - nista od ostvarenja vaseg sna - doooobro upamti!
U jednoj drugoj temi Vi gospodo Bosnjaci porucujete Srbima "mars preko Drine". Toliko o Vasim "iskrenim" zeljama kao sto vec rekoh da sa njima gradite zajednicku drzavu. Kako bi bilo da ja Vama porucim mars u Anadoliju?

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#56 Post Postao/la Milos26 »

I jos jedna stvar. Bosna je nemoguca drzava sto pre shvatite za Vas bolje. Citam nedavno i Hrvati traze treci entitet u cemu ih sasvim podrzavam. Dosta je bilo alijanse sa Emiratima, Turcima i ostalima. Imate Vase sarajevo pa se prikljucite emiratima ako ih tolko volite.

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#57 Post Postao/la pasa74 »

Milos26 je napisao/la:

To sto Vas nisam nazvao Poturicama to ne znaci da to niste. Cini mi se da je pasa turska titula, ili se mozda varam?
Nama ne pada na pamet da ikoga napadamo niti smo to ikada radili, samo ako udarite na nasu svetu Reupbliku Srpsku, uzvraticemo zestoko, pa ti vidi veliki ratnice Armije BiH!!! Bas mi se gace tresu od pomisli na tu silnu armiju.[/quote]


hehehe,vidi vidi,ja pomislih ovaj je pametniji,kad ono jos jedna stonoga...
pa vjeruj mi da vise volim biti i potomak slavnih Osmanlija nego,cobana sa urala kojima ti pripadas...
price o tome kako ste vi srbi napadnuti slusam godinama i jedino u njih vjeruju oni totalno zalupani kao sto si ti.
kakva je svetinja nesto sto je nastalo na genocidu,etnickom ciscenju i progonima,sta je tu sveto dalobu,onog cega se pametan stidi,budala sa sa tim ponosi..bio sam pripadnik Armija BiH i to castan kako si i sam rekao,jer nisam klao,ubijao,silovao,palio i progonio nikog,da sam kojim slucajem radio ovo nabrojano,vjerujmi nikad se sa tim ne bi ponosio.
a to ako napadnemo na vasu svetinju,sve dok nepokusate odcjepljenje,meni ta mrska tvorevina ne smeta,ali u suprotnom
:angry:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#58 Post Postao/la im_ex »

Milos26 je napisao/la:
U jednoj drugoj temi Vi gospodo Bosnjaci porucujete Srbima "mars preko Drine".
Toliko o Vasim "iskrenim" zeljama kao sto vec rekoh da sa njima gradite zajednicku drzavu.
Kako bi bilo da ja Vama porucim mars u Anadoliju?
Zamjenica za mnozinu se ne pise velikim slovom sem ako se istom ne pocinje recenica, pokusaj da upamtis 8)
Kad te vec nisu naucili tvoji, da te nauci jedna bosanka 8)

Ne znam na koju temu ciljas, niti, koji nick je vlasnik s tvoje strane pomenutog upisa "mars preko Drine".
Znaci, ne znam ni kontekst samog upisa.
Nebitno je.
Vise mi para oci to sto na osnovu jednog upisa sve bosnjake trpas u istu vrecu - i to je jako glupo od tebe.
Kazem, ne znam ko stoji iza takvog upisa, ali, kao da gledam da je taj Neko imao pravo takvo sto reci jer je, kao da gledam, tok diskusije isao u pravcu pominjanja srba koji ne priznaju BiH kao cjelovitu drzavu, odnosno srba koji teze pripajanju rs Srbiji.
Neznam dal bii tako, al', k'o da znam ("pjesma" koju pjevate je proglasena kraljicom grrrr papanskog Turbo folka - znaci - ne osudjujem clana koji vam posla takvu poruku, zasluzujete nagradu 8)

ps - de, slobodno procitaj jos koji put prvu recenicu mog upisa, mozda nesto i naucis 8)

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#59 Post Postao/la Milos26 »

IM_ex je napisao/la:
Milos26 je napisao/la:
U jednoj drugoj temi Vi gospodo Bosnjaci porucujete Srbima "mars preko Drine".
Toliko o Vasim "iskrenim" zeljama kao sto vec rekoh da sa njima gradite zajednicku drzavu.
Kako bi bilo da ja Vama porucim mars u Anadoliju?
Zamjenica za mnozinu se ne pise velikim slovom sem ako se istom ne pocinje recenica, pokusaj da upamtis 8)
Kad te vec nisu naucili tvoji, da te nauci jedna bosanka 8)

Ne znam na koju temu ciljas, niti, koji nick je vlasnik s tvoje strane pomenutog upisa "mars preko Drine".
Znaci, ne znam ni kontekst samog upisa.
Nebitno je.
Vise mi para oci to sto na osnovu jednog upisa sve bosnjake trpas u istu vrecu - i to je jako glupo od tebe.
Kazem, ne znam ko stoji iza takvog upisa, ali, kao da gledam da je taj Neko imao pravo takvo sto reci jer je, kao da gledam, tok diskusije isao u pravcu pominjanja srba koji ne priznaju BiH kao cjelovitu drzavu, odnosno srba koji teze pripajanju rs Srbiji.
Neznam dal bii tako, al', k'o da znam ("pjesma" koju pjevate je proglasena kraljicom grrrr papanskog Turbo folka - znaci - ne osudjujem clana koji vam posla takvu poruku, zasluzujete nagradu 8)

ps - de, slobodno procitaj jos koji put prvu recenicu mog upisa, mozda nesto i naucis 8)

Tebi gospodjo Bosanko (posto sam shvatio kog si pola sto ranije nisam mogao da zakljucim po nicku - bez uvrede) da kazem da se u pravopisu srpskog (pa i bosanksog koji nije nista drugo nego dijalekt srpskog jezika) Vi pise velikim slovom kada zelis izraziti postovanje prema nekome. Bez obzira na sve cenim Vas kao ljude iako toga niste ni malo zasluzni. Ali ubuduce prihvaticu tvoju sugestiju pa cu pisati malim slovom.
Mi, Srbi Bosnu prihvatiti necemo jer nam je vise preko glave islamske drzave i vas islamista. Mi, Srbi necemo da zivimo u takvoj drzavi koja se povezuje sa Turskom, Emiratima, Arabijom. Necemo drzavu u kojoj se Ilidza ubraja u "opstine turskog svijeta" (ovoj odluci je kumovao vas g-din Sulejman Tihic sto jasno govori kako se sa Turcima poistovecujete).
I nemojte nam vise pricati price tipa, Republika Srpska treba da se ukine, jer cemo imati vise para i slicne bajke. Ne padamo na te vase jeftine trikove i gluposti.

Sledeca stvar. Bosna je istorijski drzava Srba i Hrvata. Muslimani u njoj postojali nisu sve do dolaska Turaka. Zato nemas pravo narodu koji je svoj na svome u Bosni govoriti "mars preko Drine".

Znamo mi dobro za vase frustracije da ste totalno izgubljeni, ne znate sta hocete od sebe. Bili ste Srbi, pa ste poturceni, pa ste 60-ih godina postali muslimani sa velikim "M" (gle paradoksa, narod se naziva po jednoj religiji). Pa ste onda postali Bosnjaci, pa ste sad Bosanci. Ne znam sta je sledece i kako cete se uskoro zvati niti me interesuje. Vi niste narod, nego jedna obicna verska grupa srpskog porekla. To vas pece najvise od svega i pre biste umrli nego istinu rekli. Ali istina je jedna jedina i to cu ponoviti sto puta. Zato vas ostavljam da tugujete uz (za vas) tuznu istinu da krv nije voda i da covek moze promeniti veru, ali krv i jezik nikada. Pa tako i vi. Promenili veru, ali ste ostali istog roda, iste krvi (srpske) ali izdajnicke.

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#60 Post Postao/la Milos26 »

pasa74 je napisao/la:
Milos26 je napisao/la:

To sto Vas nisam nazvao Poturicama to ne znaci da to niste. Cini mi se da je pasa turska titula, ili se mozda varam?
Nama ne pada na pamet da ikoga napadamo niti smo to ikada radili, samo ako udarite na nasu svetu Reupbliku Srpsku, uzvraticemo zestoko, pa ti vidi veliki ratnice Armije BiH!!! Bas mi se gace tresu od pomisli na tu silnu armiju.

hehehe,vidi vidi,ja pomislih ovaj je pametniji,kad ono jos jedna stonoga...
pa vjeruj mi da vise volim biti i potomak slavnih Osmanlija nego,cobana sa urala kojima ti pripadas...
price o tome kako ste vi srbi napadnuti slusam godinama i jedino u njih vjeruju oni totalno zalupani kao sto si ti.
kakva je svetinja nesto sto je nastalo na genocidu,etnickom ciscenju i progonima,sta je tu sveto dalobu,onog cega se pametan stidi,budala sa sa tim ponosi..bio sam pripadnik Armija BiH i to castan kako si i sam rekao,jer nisam klao,ubijao,silovao,palio i progonio nikog,da sam kojim slucajem radio ovo nabrojano,vjerujmi nikad se sa tim ne bi ponosio.
a to ako napadnemo na vasu svetinju,sve dok nepokusate odcjepljenje,meni ta mrska tvorevina ne smeta,ali u suprotnom
:angry:[/quote]


Tebi gospodine pasa.
Da li je vas "marsal" Naser Oric koji je ubio oko 3500 Srba u okolini Srebrenice bio samo branitelj ili zlocinac? Da li je to ta vasa slavna vojska koja nije silovala ni ubijala nego se "jadna i neduzna" samo branila?
Da se ogradim od Mladica i Karadzica, iskreno mi je zao svih ubijenih Muslimana u ratu u Bosni ali se pitam da li ste vi ikada pozalili ubijene srpske civile u Srebrenici (dok je bila zasticena zona u kojoj su se zverski ubijali neduzni srpski civili), zatim u Tuzli, u Sarajevu (gde su Muslimani srpsku decu bacali zverima u zoo vrtu). Ima mnogo primera sa obe strane. Samo jedna razlika izmedju mene i vas je u tome sto ja zlocine koji su cinjeni u ime mog naroda osudjujem a vi vase ne. I nek vam je na savest i cast. Mozda vam vera dozvoljava ubijanje nevernika. Ako je tako razmislite malo o njoj.

Drugo, kazes vise bi voleo biti potomak Osmanlija nego cobana sa Urala. Vredjajuci Srbe vredjas sam sebe jer ako uradis svoje rodoslovno stablo, unazad 200-ak godina pocece se javljati srpska imena. Znam da nije lako biti onaj od koga si postao. Zato procitaj komentar upucen tvojoj drugarici Im_ex da naucis nesto.

I poslednje. Ne plasimo se ni malo te vase "silne" armije. Tih vasih glupih pretnji ne bi se uplasio ni Monako koji ima 30000 ljudi u celoj drzavi a kamoli mi.

Odgovori