Raspad Bosne je neminovan

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#32 Post Postao/la sabinax »

[smilie=to funny.gif] joj Mercy....uz tebe uvijek otkacim od smjeha
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#34 Post Postao/la sabinax »

Ali znas Mercy meni je taj milo¹ ipak jako drag...pa vidis ti koliko se on potrudi to napisati...a jos odgovoriti na sve nase obrane (dobro ne bas moje...ja se u politiku puno ne razumijem...ali imamo mi advokata)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#35 Post Postao/la paparaci »

ekranka1 je napisao/la: al nije mi jasno ,sta bi se desilo da mi pocnemo vredjat na taj nacin sve ostale nacije.. :-k
pa nismo srbi. gdje ce se nama to desiti :D
to jeste to. vjeruj da neko od nas otvori provokantnu temu na srpskoj stranici, ne bi dugo pozivjela, kao i sam korisnik ;)

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#36 Post Postao/la Milos26 »

STAR-MO77 je napisao/la:ovaj jadnik od panike nezna vise ni sta prica :ballbounce:
Gospodine poturceni Starmo,
Mislim da si se ti vise ufrkao nego Srbi. Za kosovo me zabole, al ti se pripazi da ti ne zatreba viza ne samo za svetu zemlju Republiku Srpsku nego i za drugi deo grada u kome si rodjen koji ce da vam uzmu Hrvati.

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#37 Post Postao/la Milos26 »

Gospodo poturice,
Ponavljam opet. Srpski narod ima hiljadugodisnju istoriju. Ona postoji jos od Jovana Vladimira, zupana Mutimira, Gojnika, Stefana Nemanje, Urosa, Cara Dusana,
Srpskog Bana Kulina, Kralja Tvrtka. Procitajte sledece redove...

Prvo pominjanje Bosne u istorijskim izvorima nalazi se u spisu vizantijskog cara Konstantina Porfirogenita(913-959) „O upravljanju Carstvom“ u kome on u 32. poglavlju koje se zove „O Srbima i zemlji u kojoj sada stanuju “ navodi da se oblast Bosna nalazi u sklopu tzv. kr¹tene Srbije odnosno Srbije na Balkanskom poluostrvu.

Stefan Tvrtko I Kotromaniæ (roðen 1338, ban od 1353, kralj od 1377, umro 1391. godine) bio je jedan od najznaèajnijih srpskih vladara srednjovekovne Bosne. Krunisan za kralja "Srba Bosne, Primorja i Zapadnih strana" (znaci kralj Srba koji zive u Bosni, na primojtu...) na grobu svetog Save u manastiru Mile¹evi (pravoslavni manastir), kako bi podvukao svoju pripadnost srpskoj i nemanjiækoj dr¾avnoj ideji. Tada je sebi dodao ime Stefan, dinastièko ime svih Nemanjiæa

U bici na Kosovu polju 1389. Tvrtko ¹alje u pomoæ knezu Lazaru jedan deo vojske predvoðen vojvodom Vlatkom Vukoviæem, pobednikom u bici kod Bileæe. Vojvoda Vlatko je po povratku iz bitke izvestio Tvrtka da je pobeda bila na hri¹æanskoj strani. Nema nikakve sumnje da je Tvrtko u¹ao u rat sa Turcima koji je doveo do bitke na Kosovu kao srpski kralj, obavezan da ¹titi zemlje "roditelja i praroditelja svojih, gospode srpske"

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#38 Post Postao/la Milos26 »

Mersy je napisao/la:JOj Milose vidi se da si MIlo¹ fatalno i kobno los idiot :baa: Znas sta vi srbi moze ravnopravno podjelit samo na jednake djelove GOVNO :baa: jer se uklapate u njegovu organsku primjesu.A onda mozete komotno podrigut. :mad: :lol: :lol: :lol: :lol: :P
Ojjjjj Sulejmanka... Oj Turkinjo... Oj Kado Hasanaginice...
Dje ti je feredza? Sta se slikas gologlava? Nemoj da te alah posalje u dzehnem.

Poturcena Mersy, to GOVNO koje spominjes, to je GOVNO koje ste vi israli na vase pretke i to GOVNO vi delite za veceru.

procitaj prethodne komentare toplo ti preporucujem

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#40 Post Postao/la Milos26 »

Evo vam isecci komentara jednog vaseg koji se odrekao Islama jer vidi da vam je samo zlo deneo

Haris Silajdzic 100% Srbin legalizuje Policiju Republike Srpske

Dokazano je hiljadama puta , kako kroz istoriju tako i zadnjih godina, da svi oni koji imaju bilo kakve veze sa islamom rade iskljucivo za srpstvo,srbe i Srbiju !!

Najbolji nacin da se osvetimo Srpskom hodzi Harisu Smrdajlicu i ostalim Srpskim Muslimanima je taj DA BUDEMO VECI SRBI OD NJIH

Sta na kraju reci nego da treba dati kompletnu Bosnu srbima i hrvatima da podjele izmedju sebe i da im onda preostali Bosanski Muslimani i Bosanci sluze kao sluge po poljima i posluga u kucama , kao sto su sluzili izmedju dva svjetska rata !!!

Avatar
Milos26
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 05 Feb 2008 02:00
Lokacija: Republika Srpska

#41 Post Postao/la Milos26 »

slika


Ovo je za vas da procitate svoje korene ako niste znali
Povelja Bana Mateja Ninoslava

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#42 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pripazi malo Milose26 na rijecnik znam da je tesko tebi civilizovanim rijecnikom se sporazumijevati ali barem pokusaj
Drugo vidim puna ti usta tih nekih poturica
Pazi jednu stvar tim terminom ne vrijdjas naprotiv :)
Obrazlozenje:
Eto moj pra pra pra djedo uzimo da je uzeo Islam neznam ali smatram da je moguce(iako je poznato da si musliman otkad se rodis ukoliko neznas procitaj pozanimaj se ali vrtatit cemo se na to)
Pa sigurno je za to imao razlog a to je da je ISLAM bolji od Hriscanstva
Nije uvreda vec ponos sto su moji predci bili pametniji od tvojih

Nesto razmisljam uklopljeno u moj dio profesije dolazim do sledeceg zakljucka
Da kod tebe postoje takozvani poremecaji osobnosti takozvani Shizofrenija :D
Prozeto djelimicnim crtama Munchausenovog sindroma ali samo u obliku da ne trazis medicinsku vec nasu pomoc
Stoga apelujem na ostale ucesnike da pomognete ovom @Milosu26
da svojim izlaganjem i instrukcijama prije svega vasim znanjem
Da pronadje pravi put i ucini ono sto njegov pra pra pra dedo nije ucinio
a to je da predje u ISLAM
Zahvaljujem
Izvolite....
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 19 Feb 2008 02:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#45 Post Postao/la mrki62 »

Milos26 je napisao/la:Gospodo poturice,
Ponavljam opet. Srpski narod ima hiljadugodisnju istoriju. Ona postoji jos od Jovana Vladimira, zupana Mutimira, Gojnika, Stefana Nemanje, Urosa, Cara Dusana,
Srpskog Bana Kulina, Kralja Tvrtka. Procitajte sledece redove...

Prvo pominjanje Bosne u istorijskim izvorima nalazi se u spisu vizantijskog cara Konstantina Porfirogenita(913-959) „O upravljanju Carstvom“ u kome on u 32. poglavlju koje se zove „O Srbima i zemlji u kojoj sada stanuju “ navodi da se oblast Bosna nalazi u sklopu tzv. kr¹tene Srbije odnosno Srbije na Balkanskom poluostrvu.
Srami se , srami se svoje neznalosti ,.....................
Pravoslavlje je nastalo tek u 11 STOLJEÆU ( u ostalom svijetu )i proèitaj malo o Æirilu i Metodu a pogotovo se pozanimaj ko je bio Sveti Savo ,............ pa æe¹ tek onda znati od kada je postalo pravoslavlje na teritoriji Srbije . I za kraj , pozanimaj se ko je bio Stefan Nemanja - pa æe¹ onda mo¾da doæi na poèetak pravoslavlja - a poèetak je vezan na 13. Stoljeæe !

Nemoj spominjati vi¹e ni Osmanlije , ni Turke a ni islam - pa ni BiH , jer je to za tebe ©pansko selo ccccccccccccc
Milos26 je napisao/la: Stefan Tvrtko I Kotromaniæ (roðen 1338, ban od 1353, kralj od 1377, umro 1391. godine) bio je jedan od najznaèajnijih srpskih vladara srednjovekovne Bosne. Krunisan za kralja "Srba Bosne, Primorja i Zapadnih strana" (znaci kralj Srba koji zive u Bosni, na primojtu...) na grobu svetog Save u manastiru Mile¹evi (pravoslavni manastir), kako bi podvukao svoju pripadnost srpskoj i nemanjiækoj dr¾avnoj ideji. Tada je sebi dodao ime Stefan, dinastièko ime svih Nemanjiæa
S tim si sve rekao , pojma nema¹ ko je najznaèajniji cccccccccccc
Lupa¹ o neèemu , ¹to si sluèajno negdje na¹ao na Google , sinko , fati se krampe i lopate , mo¾da æe¹ tamo biti usvije¹niji .
Milos26 je napisao/la: U bici na Kosovu polju 1389. Tvrtko ¹alje u pomoæ knezu Lazaru jedan deo vojske predvoðen vojvodom Vlatkom Vukoviæem, pobednikom u bici kod Bileæe. Vojvoda Vlatko je po povratku iz bitke izvestio Tvrtka da je pobeda bila na hri¹æanskoj strani. Nema nikakve sumnje da je Tvrtko u¹ao u rat sa Turcima koji je doveo do bitke na Kosovu kao srpski kralj, obavezan da ¹titi zemlje "roditelja i praroditelja svojih, gospode srpske"
Budi ljubazan , pa mi objasni gdje je Bileæa ?


:wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori