4 miliona ljudi zivi u Bosni....

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#46 Post Postao/la im_ex »

sabinaX je napisao/la:Ja ne znam jer nikada ni nisam zivjela u Bosni, ali vidim da tu ima puno ljudi kojima srce vene za Bosnom, iako imaju situiranu situaciju sada u inozemstvu gdje zive, ja mislim da se ipak valja pokusati vratiti, jer mislim da "nije u ¹oldima sve" (mislim nije u novcima sve) i da je bolje malo skromnije zivjeti nego biti nesretan, znam tesko je bez ikakvog posla prezivjeti, ali valjda se i u bosni moze naæi kakav posliæ, ili ako si dovoljno zaradio vani (i imas neku ustedevinu) da otvoris neki mali biznis u domovini i od toga zivis.
=D>
potpis

Nikad nisam bila materijalista niti mi se moze pripisati da za prijatelje prihvatam dobro potkovane zbog te potkovanosti, iskljucivo, i tim se dicim.
Odusevljena sam oglasavanjem vecine forumasa na temi, vecine koju mogu nazvati svojim virtualnim prijateljima, a par onih drugih smatram praznim dusama koje su se izgubile u sebicnosti, zeljne isticanja sebe u ulozi neskromnih i koje tudze svojataju za svoje - daleko im kuca od BiH bila zauvijek, amin. :bih:

@ komshija

=D>

Sretan povratak u najdrazu nam zemlju, od srca ti zelim.
Nasa Majka ce te primiti i zagrliti kao svog dragog sina ... ne osvrci se na babu i njegove teorije - sretno ti, prijatelju :)

Ja se jos nisam umorila od planiranja povratka, niti cu ... doci ce i taj dan, svanut ce i meni, i ja cu se osjetiti ponovno rodjenom, ponovo cu da disem punim plucima i zdravije da zivim ostatak zivota, svakodnevno cu se sretati i druziti s najdrazim mi narodom pa i po cijenu da jednom dnevno imam za jesti - cvrsto vjerujem u to :)

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#47 Post Postao/la indeks »

Ma naravno da ce se snaci,ne snalazi se samo onaj koji praktikuje ono`lezi hljebe da te jedem` [-X :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#48 Post Postao/la belly_dancer »

Slazem se..Bosna prima svako svoje djete..
Ipak su tamo ljudi drugaciji..ljubazniji..

Ako gledamo po mentalitetu mnogo je bolje.. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#52 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ooo vidi dadoo pozdrav dado svaka cast =D> dodje ti pa makar mrvicu

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#55 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ama svejedno nek si ti prolomio led povratak u bosnu i povratak na forum :)

Odgovori