Srbi postavljaju križ iznad Sarajeva

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#2 Post Postao/la mel_79 »

Fakat neznam koji im je klinac....
Ok, ja zivim u njemackoj, ali ipak hocu u moje sarajevo da dignu neki kriz jebeni da oprostite, a da su oni toliko muslimana pobili i djecu i zene silovale...o tom se neprica i niko nije nikakav spomenik na njihovo srbsko brdo postavijo.

Eto vidi se ciji je ovdje narod sa kurazom i sa obrazom, mi muslimani dok srbi samo trazu neku svadju i ratove.

Ma ko ih jebe, sami od sebe prave majmunom

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#3 Post Postao/la kajs »

Interesantno je to zaista kako se ovakve stvari djesavaju i povljaju i uvjek su ti identicni inspiratori. Tako i ovaj puta.
Mislim u su¹tini necu reci ono da m ne smeta to transparetisanje sa tim stvarima i jos predstavljanje toga u nekom mega svjetlu, za ove zapadne je to karakteristicno oni tim nam hoce pokazati kako su superorni a ovi istocni susjedi izgled uzimaju casove kod njih pa i oni krenuli tim putem, tako da mi jako smeta to.
Ono ¹to sam primetio u ovom je poku¹aj da se kroz ovaj vid izjednaci nesto sto se zove Genocid u Srebrnici i neko stradanje, ¹to jo¹ dokazano nije da su bili civili srba oko Sarajeva. To je u stvari poku¹aj da se ovim to dvooje izjenaèi, ¹to se naravno ne mo¾e nikada izjednaèiti, mislim da se jasno i ne dvosmislemo mo¾e prozreti namjera ovih koji zagovaraju taj projekat. Lièno se nadam da taj projekat nikad nece za¾ivjeti i iskazujem glas protiv toga.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#5 Post Postao/la mel_79 »

vidovita_dzemila je napisao/la:naravno da se ne mo¾e porediti sa potoèarima jer ono malo ¹to je poginulo na trebeviæu i na humu su bili vojnici koji su granatirali sarajevo/mostar. nijedan civil nije na tim brdima poginuo. da je situacija obrnuta-recimo da je b-h armija sa huma i trebeviæa granatirala srbe i hrvate to je veæ druga stvar i ne bih se protivila. ali ispada da oni ovim krstovima velièaju vojnike koji su odgovorni za smrt hiljede ljudi (muslimana)
Eh bas, bas i ja to mislim, mozda cu jos napisati imena ko je naj vise muslimana ubijo i zakoljo. :angry: :angry: :angry: :angry:

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#7 Post Postao/la Danielle »

http://youtube.com/watch?v=mUVJU3uWOuo

nikad im taj krst iznad Rajvosa nece niknuti

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#8 Post Postao/la pasa74 »

mislim da taj krst znaci samo jedno,podsmjeh na ono sto su uradili i jos jedan dokaz da sa prezirom gledaju na ljude ubijene u sarajevu i inace u BiH..
jos jedan cinican i ne covjecan potez od strane gradjana drugog entiteta u BiH,jer spomenici se dizu na mjestima stradanja a ne na mjestima odakle su ubijani ljudi na krajnje ne human nacin..
sta reci nego koja gamad :huh: :huh: :huh:

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#11 Post Postao/la Danielle »

pasa74 je napisao/la:mislim da taj krst znaci samo jedno,podsmjeh na ono sto su uradili i jos jedan dokaz da sa prezirom gledaju na ljude ubijene u sarajevu i inace u BiH..
jos jedan cinican i ne covjecan potez od strane gradjana drugog entiteta u BiH,jer spomenici se dizu na mjestima stradanja a ne na mjestima odakle su ubijani ljudi na krajnje ne human nacin..
sta reci nego koja gamad :huh: :huh: :huh:
ma kakav krst...mogu oni mastati...nemaju za kifle na Palama a da grade krst

Mislis da bi to raja Sarajeva dozvolila,koliko dugo bi stajao taj krst... Zar mislis da mi koji na Kovacima imamo svoje najmilije bi dozvolili da nam krst iznad glava izgrade...Nikada !!!

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#12 Post Postao/la kajs »

Danielle je napisao/la:
ma kakav krst...mogu oni mastati...nemaju za kifle na Palama a da grade krst

Mislis da bi to raja Sarajeva dozvolila,koliko dugo bi stajao taj krst... Zar mislis da mi koji na Kovacima imamo svoje najmilije bi dozvolili da nam krst iznad glava izgrade...Nikada !!!

sto li ja nju volim :inlove:
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#14 Post Postao/la pasa74 »

Danielle je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:mislim da taj krst znaci samo jedno,podsmjeh na ono sto su uradili i jos jedan dokaz da sa prezirom gledaju na ljude ubijene u sarajevu i inace u BiH..
jos jedan cinican i ne covjecan potez od strane gradjana drugog entiteta u BiH,jer spomenici se dizu na mjestima stradanja a ne na mjestima odakle su ubijani ljudi na krajnje ne human nacin..
sta reci nego koja gamad :huh: :huh: :huh:
ma kakav krst...mogu oni mastati...nemaju za kifle na Palama a da grade krst

Mislis da bi to raja Sarajeva dozvolila,koliko dugo bi stajao taj krst... Zar mislis da mi koji na Kovacima imamo svoje najmilije bi dozvolili da nam krst iznad glava izgrade...Nikada !!!
ja nikada nisam bio za rusenje bilo cega,a najmanje vjerskih obiljezja ali ovaj krst bi srusio,jer to nije izgradjeno u namjeri promovisanja vjere,nego kao simbol provokacije,podsmjeha i prezira stradalim u sarajevu...

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#15 Post Postao/la mel_79 »

Danielle je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:mislim da taj krst znaci samo jedno,podsmjeh na ono sto su uradili i jos jedan dokaz da sa prezirom gledaju na ljude ubijene u sarajevu i inace u BiH..
jos jedan cinican i ne covjecan potez od strane gradjana drugog entiteta u BiH,jer spomenici se dizu na mjestima stradanja a ne na mjestima odakle su ubijani ljudi na krajnje ne human nacin..
sta reci nego koja gamad :huh: :huh: :huh:
ma kakav krst...mogu oni mastati...nemaju za kifle na Palama a da grade krst

Mislis da bi to raja Sarajeva dozvolila,koliko dugo bi stajao taj krst... Zar mislis da mi koji na Kovacima imamo svoje najmilije bi dozvolili da nam krst iznad glava izgrade...Nikada !!!
=D> =D> =D> bravo :inlove: :inlove:

Odgovori