Srbi postavljaju križ iznad Sarajeva

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#196 Post Postao/la vornevljev »

E moj brko ti nemas pojma od rata i pitaj boga gdje si ti bio u toku rata,kad ti toliko nedostaje(onaj ko je prosao rat nikada ga vi¹e ne ¾eli do¾ivjeti),informi¹i se malo zasto i iz kojih razloga su ofanzive zaustavljene u drugoj polovini '95.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
cooma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 Apr 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#198 Post Postao/la cooma »

vornevljev je napisao/la:E moj brko ti nemas pojma od rata i pitaj boga gdje si ti bio u toku rata,kad ti toliko nedostaje(onaj ko je prosao rat nikada ga vi¹e ne ¾eli do¾ivjeti),informi¹i se malo zasto i iz kojih razloga su ofanzive zaustavljene u drugoj polovini '95.
ako je to nesto na moj post za tvoju informaciju bio sam u opkoljenom sarajevu gdje ste nas ubijali ko zeceve ali nam opet niste nista mogli to je prva stvar a druga je zelja za osvetom akobogda a treca da te ja informisem posto su vas hrvati oderali i protjerali svaka im cast u srbiju onda smo vas mi poceli derati pa se banjaluka i okolica tamo vec bila spakovala za bjezaniju u srbiju e tada vas tata srpske nacije Slobo nece da vas primi k sebi jer je vec primio krajinske srbe te onda cupaj sta se cupat moze potpisuj dejtonski sporazum... trebate stope SAD-u ljubiti!!!!!
mooj brko........
dobro dobrim

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#200 Post Postao/la diisaaa »

Mothman je napisao/la:
cooma je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:E moj brko ti nemas pojma od rata i pitaj boga gdje si ti bio u toku rata,kad ti toliko nedostaje(onaj ko je prosao rat nikada ga vi¹e ne ¾eli do¾ivjeti),informi¹i se malo zasto i iz kojih razloga su ofanzive zaustavljene u drugoj polovini '95.
ako je to nesto na moj post za tvoju informaciju bio sam u opkoljenom sarajevu gdje ste nas ubijali ko zeceve ali nam opet niste nista mogli to je prva stvar a druga je zelja za osvetom akobogda a treca da te ja informisem posto su vas hrvati oderali i protjerali svaka im cast u srbiju onda smo vas mi poceli derati pa se banjaluka i okolica tamo vec bila spakovala za bjezaniju u srbiju e tada vas tata srpske nacije Slobo nece da vas primi k sebi jer je vec primio krajinske srbe te onda cupaj sta se cupat moze potpisuj dejtonski sporazum... trebate stope SAD-u ljubiti!!!!!
mooj brko........
bez obzira kojem ja korpusu pripad'o, ovakvi me komentari ostave bez daha. ne moze se prijatelju uopsteno govoriti o ljudima. ako je eto mozemo se svadjati 80% jednog naroda krivo za strasne zlocine na nasim prostorime, nije onih 20%. kao sto rece bregovic jednom, bez obzira sta o njemu mislite, vi srbi, hrvati i muslimani mi se podjednako gadite, u pravu je...

ako cu reci da nisam za krst ili kriz, mogu to odradit' na jedan civilizovan nacin a da pri tome ne uvrijedim nekoga druge nacionalnosti, koj s tim nema ama bas nista...

opet, oni drugi koji provociraju, s njima se svakako ne moze, jer komplex vise vrijednosti pomucen sa jednim vidom politicke sizofrenije i neznanjem, predrasudama daje jedan ubitacni koktel nacionalizma. znaci ignorirati...
=D> =D> svaka cast
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#201 Post Postao/la vornevljev »

cooma je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:E moj brko ti nemas pojma od rata i pitaj boga gdje si ti bio u toku rata,kad ti toliko nedostaje(onaj ko je prosao rat nikada ga vi¹e ne ¾eli do¾ivjeti),informi¹i se malo zasto i iz kojih razloga su ofanzive zaustavljene u drugoj polovini '95.
ako je to nesto na moj post za tvoju informaciju bio sam u opkoljenom sarajevu gdje ste nas ubijali ko zeceve ali nam opet niste nista mogli to je prva stvar a druga je zelja za osvetom akobogda a treca da te ja informisem posto su vas hrvati oderali i protjerali svaka im cast u srbiju onda smo vas mi poceli derati pa se banjaluka i okolica tamo vec bila spakovala za bjezaniju u srbiju e tada vas tata srpske nacije Slobo nece da vas primi k sebi jer je vec primio krajinske srbe te onda cupaj sta se cupat moze potpisuj dejtonski sporazum... trebate stope SAD-u ljubiti!!!!!
mooj brko........
Za tvoju informaciju,nije sve onako kao ¹to se èini,nije mene nikakav Hrvat oderao niti protjerao ja sam iz KRAJINE i nisam Srbin,nisam Bo¹njak,nisam Hrvat anacionalan sam.Znam dobro ¹ta prièam,nisu Srbi spakovali u Banja Luci kofere,linija je bila pre¹iroka i nije bilo dovoljno ljudstva da se to odr¾i ¹to se nabrzinu zauzelo,zato je ofanziva stala,mada ima utjecaja SAD-a priznajem,ali ono gore je glavni razlog.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#202 Post Postao/la dare__71 »

Hej citam sve ovo i kazem da je vrijeme da netko kaze da se ovake teme prebace na anketni dio bez prava na komentar jer svaki pokusaj da se ovde cuje glas razuma je nemoguc s obzirom na pogodnost foruma koji nudi anonimnost i podsjeca me na vidzene demonstracije u kojima samo njih desetak koji znaju cilj i izvikuju parole a ostali kao ovcice ih sljede.Ostavite svoja uvjerenja u svojoj kuci ili to uradite javno ali ovdje tome nije mjesto...cak i statusom nagradzeni potpiruju vatru umjesto da spustaju tenzije...neznam mozda je to cilj ovog foruma ali za posljedicu obicno je netko povrijedzen i kad tad ce otici.
Moj kratak odgovor je :nisam za krst iznad Sarajeva :ballbounce:

Avatar
probisvjet
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 297
Pridružen/a: 06 Okt 2008 02:00
Lokacija: tu na njemu

Re: srbi postavljaju kri¾ iznad sarajeva

#204 Post Postao/la probisvjet »

vauuuuuuuu .... ja samo mogu reci svaka vam cast ... citam citam i na citam se al me oci zabolise citajuci ..... ovo je meni puno licemjerstva ..svi se ko' fol pozdravljate tamo na OFF a ovdje se skoro poubiste .... jadan li je taj balkan ... kada vidim ova vasa pametovanja doista vam dizem kapu i kazem nastavite tako .. daleko ce te doci ..... pored svega toga kazem glasno i jasno zahvaljujem se ONOME tko me je iz Bosne istjerao ... ( ovo je bilo samo na ove vase kometare )


... kriz iznad Sarajeva tctcttc koji pametnjakovic je izmislio tu ideju .... dok ljudi umiru od gladi , grade se crkve , dzamije.... da sam u mogucnosti platila bi da se sve to porusi ...

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: srbi postavljaju križ iznad sarajeva

#208 Post Postao/la srebrni »

papaya je napisao/la:nije krst, vec crkva

je li zna neko hocel* biti pravoslavna???
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Odgovori