Srbi postavljaju križ iznad Sarajeva

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#181 Post Postao/la Baraba-it »

vidovita_dzemila je napisao/la:nije bitno ¹ta se radi veæ gdje se radi
Tako je Dzemila...
Nek' radi ko shta oce, na svojoj zemlji =D>
slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#183 Post Postao/la im_ex »

BARABA-IT je napisao/la:Dosta da krenete od ovoga foruma...
Dosta da se vidi moje ime vec je provokacija za mnoge od Vas...
A josh uz to ako neshto napishem, to se komentarishe ko da je Ratko Mladic lichno potpisao :D

Ali shta je najinteresantnije u svemu tome...
Kao svi ste Vi za jedinstvenu Bosnu, za miran suzivot, naravno pod uvjtom da se Srbi poturche.
*eres kao i obicno ... tvoja zadojenost nacionalizmom prevazisla je i Karadzica i Mladica gledano kao jednu osobu ...pfuuj - odvratno si dosadan :mad: (na politickim temama)
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#184 Post Postao/la Baraba-it »

IM_ex je napisao/la: *eres kao i obicno ... tvoja zadojenost nacionalizmom prevazisla je i Karadzica i Mladica gledano kao jednu osobu ...pfuuj - odvratno si dosadan :mad: (na politickim temama)
Svako voli svoje, pa tako i ja :P
Samo shto ti imas jedan veliki problem...
Moglo bi se rec ne samo ti, nego vecina ovde...
Shto chesto mijeshate... Nacionalizam, patriotizam i shovinizam...
Nije ni chudo s obzirom na nivo Vasheg obrazovanja :)
slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#185 Post Postao/la im_ex »

Volis svoje ... a ko su ti tvoji, uopce nam nije strano. Likovi koji teze nazadku umjesto napretku (citaj: bradurina, sajkaca i kokarde, prejak vonj na krv i rakijetinu, noz, zica ... Velika Srbija)

Za nivo obrazovanja, suvisno je da se kacis.
Nemam namjeru da duljim ... podsjeticu te samo na najjaci biser izgovoren od strane nase dike, Zeljka Komsica, koji, u datom momentu PROgovori jedinim jezikom koji vi razumijete: " Dalje ruke od BiH, inace, mogli biste dobiti i po prstima i po nosu".



tema

Ako ce se vec ... misljenja sam da je ipak bolje da se gradi crkva no da se podize zamisljeni krst.
Zasto ??
Veca je mogucnost da se u crkvi nadje bar poneko posteno ortodoksno cheljade, pravi vjernik ... krst bi posjecivali koljaci i njihove pristalice, zna se :ballbounce:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#186 Post Postao/la Baraba-it »

IM_ex je napisao/la:krst bi posjecivali koljaci i njihove pristalice, zna se :ballbounce:
Posjecivali bi ga oni koji su se borili za Republiku Srpsku i koju su je stvarali...
Uostalom ni tebi niko nece braiti da dodjes i poklnis se zrtvama muslimanskog terora.

IM_ex je napisao/la:Nemam namjeru da duljim ... podsjeticu te samo na najjaci biser izgovoren od strane nase dike, Zeljka Komsica, koji, u datom momentu PROgovori jedinim jezikom koji vi razumijete: " Dalje ruke od BiH, inace, mogli biste dobiti i po prstima i po nosu".
To vjerovatno misli na Islamo-fashiste koji su imali namjeru od Bosne napraviti dzamahiriju...
Podsjeca ih na isti onaj put stradanja kojima su krenuli 92-e godine sa koga se mnogi nisu vratili...
I dobro je da ima neko razuman da ih na to podsjeti.
slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#187 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

zasto @Im_ex vrijedjas
Hocemo Jedinstvenu zajednicku Bosnu i Hercegovinu
Ciju zajednicu Muslimana i MArsovaca ili mozda Hrvata i Marsovacaaca ili Marsovci s Marsovcima
Takvim tvojim predrasudama nebi ja s bratom u istu drzavu
Pojedinci ovde procitaju Ime i vrijedjaju Cetnik
E pa nisu svi.. cetnici
A i oni kokardasi koji su eto bili borili su se za svoje ognjiste kao i ti za svoje (ovde ne mislim na seseljovce i arkanovce itd)
Sta je onaj Seljak s Majevice znao ko je sta njemu o glavi... Za njeg su manipulativa gusle i turski junaci bili (citaj marko kraljevic)

Mi hocemo dzamiju a nedamo crkvu
I obratno...
Dokle samo
Jos nesto bilo je stradanja Srba nije u onoj cifri koja se pominje ali naravno da je bilo (nije bilo samo od granata i snajperista od strane karadjicevih sto su ginuli pa se sad pripisuje na crnoj listi
vec i od cace i juke i njemu slicnih kriminalaca)
Meni je licno zao zbog toga tih neduznih ljudi i sto se to desilo
Spomen tim ljudima u obliku nekog spomenika su u svakom slucaju su zavrijednili
Tipa onog krsta mislim da je provokacija ali nekog obiljezja u svakom slucaju

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#189 Post Postao/la paparaci »

stvar je u tome sto bi to bio jako nizak udarac za sve Sarajlije(i za hrvate, i za muslimane, i za srbe, i za sve ostale)! ali to neki ili ne shvataju ili su podli, prokleti i bezobrazni! zalosno je sve to sto se dogadja! pitam se samo hoce li i kad ce prestati takve i slicne provokacije i sirenje mrznje i ostalog S****.... nema smisla stvarno!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#191 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

xxx_dusan je napisao/la:Vidim da je medju najaktuelnijim temama,jos uvijek,sovinizam.Balkanski narodi nisu niti ce ikada dostici taj nivo svijesti da mogu zivjeti u jednom liberalnom uredjenju sto dokazuju ovi komentari.Vecina ljudi jos uvijek stavlja u prvi plan katedrale,dzamije i crkve,najvece instrumente zla u rukama zapadnih sila.Nama idealno uredjenje je komunizam i stega,jer stoka nema pameti,ali zna za strah,sto se i pokazalo.
Upravo tako zasad je pat pozicija
i da neko popusti bilo u cemu nebi opet na bolje krenulo
Mozda jedini uspijeh je u novcu

Avatar
Dzevad-1979
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 34
Pridružen/a: 19 Jan 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#194 Post Postao/la Dzevad-1979 »

d¾aba im sve

Avatar
cooma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 Apr 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#195 Post Postao/la cooma »

kao prvo taj krst kada podzu postavljati shvatite da je to RAT...
kao drugo taj krst bi bio naj vece ruglo ovog grada...
kao trece to nije nikakav spomenik to je ruganje svim zrtvama agresije...
kao cetvrto mi smo spremni da to sprijecimo a ima nas dosta...
kao peto nek nas probaju ovaj put ce im biti i srbija mala dokle ce mo ih protjerati a nece im ni SAD (na koje oni sad pljuju) pomoci ko u proslom ratu kad smo ih poceli krsiti i uzimati preko 25% teritorije za mjesec i po dana pa onda moze i dejtonski sporazum samo da stane...
dobro dobrim

Odgovori