Novosti i pitanja u vezi Kosova

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#17 Post Postao/la Baraba-it »

hamid_islam je napisao/la: PA TI SHVATI KAKO HOÆE© ALI KOSOVO JE SAMOSTALNA NE ZAVISNA DR®AVA SA PUNIM PRAVOM SVIH NJENIH GRAÐANA ZA RAZLIKU OD SRBIJE KOJU NIKO NE VOLI ZBOG NIHOVE SVOJEGLAVOSTI.

UOSTALO VA©A STVAR KAKVE JA IMAM VEZE SA VAMA.

TI OÈITO MENE PROVOCIRA© I HOÆE© DABATU SAMNOM ALI JA NEMOGU SA TOBOM DA SE NATE®EM JER JA JEDNOSTAVNO NISAM SRBIN (HVALA BOGU!) TAKO DA NEMOGU DA SE SPU©TAM NA TAJ NIVO I GUBIM SVOJE VREME.

HAJD POZDRAV ISKLJUÈIJO SAM TE KAD SE MALO CIVILIZIRA© I DOZOVE© RAZUMA OBRATIMI SE A DO TAD U®IVAJ U VELIKOJ SRBIJI KOJA JE VELIKI PLOD TVOJE MA©TE I TREBA TAKO JER ©TA JE ÈOVJEK KAD NE MA©TA I KAD NEMA AMBICIJA JER TAKO vojvodo?
Cenzurisano mod@LAFF
slika

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#20 Post Postao/la Baraba-it »

hamid_islam je napisao/la: Ja nisam ni¹ta upropastijo ja mila moja ja sam rekao ¹ta sam imao a sad ¹to dotièni ¹umar leèi svoje komplekse to je njegov problem ja vjeruj mi nemam veze sa egoistima i mogu samo da ih ignori¹em jer ja sam èovjek Austrougarskog kova a nisam ni psihijatar.
Nemoj bre da se ljutis...
Pricamo ko ljudi a ti se odma lovis cetnika...
Zar su ti toliki strah zadali u kosti da samo o njima mislis :)
slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#21 Post Postao/la kajs »

Ovdje sam vidio svega od ovog Budale_it ali nikad nista dalje od samog plagijata, izvrgavanja cinjenica i svojevoljnog tumacnja.

Ono sta je cinjenica je da Kosovo ima dr¾avu.

Ima svoju zastavu

slika


ima svoj grb

slika

takodje ima Predsjednika, Premijera i saziv skup¹tine Kosova

To je ono sto je cinjenica, svidjalo se ovom ili ne, priznavao on to ili ne, institucije sistema vez polahko zazivljavaju na cijeloj teritoriji Kosova, pa kolko god da se pokusava to napraviti losim.

I savrsena je glupost to sto pricas o albancima, vec je i vrapcima jasno da je to samo dio propagande koju ti zlonamjerno siris ovdje.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#22 Post Postao/la sabinax »

postavljac ove teme je izricito zamolio da pitanja ne budu vezana uz politiku, pa vas molim da se i dalje drzite te zamolbe jer postoji mogucnost brisanja ostalih politièkih pitanja, a pogotovo prepucavanja, unaprijed hvala
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#23 Post Postao/la paparaci »

To Bino! samo ostro ;)

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#25 Post Postao/la paparaci »

ma nemas se sta izvinjavati. tako je! kako je Tito nestao, sve je otislo bas tu gdje si i rekla! jer se stoka pustila s lanca.....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#26 Post Postao/la sabinax »

Pitanje za Dugog....dali ce Papaya moci sa svojom djecom slobodno doci na kosovo (iako je srpkinja)?
Moze ovo pitanje Papaya, ako ne moze ja cu ga izbrisati...da vidimo sta ce dugi reci
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#29 Post Postao/la sabinax »

Pusa Hamide....ali pazi pitanja uz Kosovo ne smiju biti vezana uz politiku tako da te molim da pazis na ovoj temi....meni je draga i zelim da ostane apoliticna....inace cu osobno brisati postove ...Hvala
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori