Novosti i pitanja u vezi Kosova

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#121 Post Postao/la sabinax »

i ja sam poslusala ovu muziku...stvarno je suvremena i meni se najvise svida ono sta je LAFF izdvojio...bas svjetska izvedba i spot
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#123 Post Postao/la sabinax »

Aferdita je napisao/la:Ej Sabina, drago mi je sto ti se svidjela muzika! [smile.gif]
i ne samo muzika...spot odrađen bjelosvjetski

mislim da sam cak na jednom upitala gdje je snimljeno...rekose u Bazovici ili tako nekako, neko skijaliste na Kosovu

ajd malo u turizmu...ako imate sta
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#125 Post Postao/la sabinax »

ajd super...samo sto ce ti obrisati taj link....jer tamo ima dobar forum [cool.gif]
ali evo ovo zadnje sto si napisala svojim rijecima je dovoljno...kakva su vam skijalista?
vjerujem da imate dobre potencijale (kolicina snijega i sl) ali je pitanje kakva je infrastruktura....sto se nebi islo na Kosovo na skijanje umjesto u Italiju i Francusku, ako je jeftinije u zimsko doba....i koliko dugo kod vas traje skijaska sezona?
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#128 Post Postao/la sabinax »

oprosteno....bar s moje strane [icon_flower.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#132 Post Postao/la dugi_74 »

Svi politicki predstavnici Kosova pocevsi od pokojnog predsednika Kosova Ibrahima Rugove ( odmah poslije rata) sve do sadasnjeg predsednika Fatmira Sejdiua i premijera Hashima Thaqia (juce je ponovio to na svim medijima i elektronskim i pisanim)...svi su javno pozvali sve raseljene sa Kosova da se vrate svojim kucama, sto je suprotno srpskim vlastima koje su sa Kosova za vrijeme rata protijerale vise od milion albanaca (medju njima i ja [huh.gif] )...isto tako u suprotnosti srpskim vlastima koje su zapalile na stotine hiljada kuca na Kosovu (medju kojima i moja kuca :cry: ), i protijerala sve albance koji su radili u drzavnim institucijama i drzavnim preduzecama (medju kojima i moj otac :( )...Kosovska vlast je sagradila kolektivne i privatne kuce za sve srbe i ostale koji su zeleli da se vrate na Kosovu (sto je do sad to iskoristilo veliki broj srba-a meni je drago za to), i istovremeno dva ministarstva "Ministarstvo za povratak" i "Ministarstvo za rad i socialnu zastitu" vode srbi sa Kosova, i isto tako srbima se daje velika prednost pri konkurisanju na neko radno mesto.

Gradjenje kuca za samo 5 albanskih porodica na Brdjanima je prvi pokusaj da se isto pravo omoguci i albancima koji hoce da se vrate svojim kucama. Medjutim jedan deo, rekao bih mali deo ljudi uglavnom ekstremisti i nacionalisti koji jos zive u srednjem veku i koji verno stoje na putu njegovog "proslavljenog" vodje S.Milosevica, i jedan deo koji sluzi za sprovodjenje ideja danasnjeg destruktivnog Beograda...oko 200-300 njih svakoga dana izlazi i protestuje protiv vracanja tih 5 familija, i svakog dana gadjaju kamencima, hicima iz pistolja i automatskih pusaka i cak i rucnim bombama Kosovsku Policijsku Sluzbu i Policiju Eulexa. Meni je jako jako drago da nasa Policija (ocenjena kao najbolja na Balkanu u svim raportima najvaznijih institucija u svetu) nije upotrebila silu nijedan dan (osim zuzavca), i do sada nema nijednog povredjenog.

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#134 Post Postao/la dugi_74 »

papaya je napisao/la:Cao dugi, pa policija je jedno, a ogorcen narod drugo.
Tako bih voljela da bude mir i da svi zive normalno....
Pozdrav u Pristinu
cao papi...ja razumem i tebe...ali molim te nemoj verovat neproverenim vestima...dodji nam na posetu i ubedi se sama o situaciji na kosovu...mozes biti gost u moju porodicu [icon_flower.gif]

Odgovori