Karadžić

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#48 Post Postao/la sabinax »

Moje misljenje je da je on imao jako malo pomagaca i da je upravo to razlog sto se ovako dugo krio u samom centru dogadanja i sto je neprimjeceno prolazio kod ljudi...zlocinac jeste i to grozni ali za mimikriju mu dajem èistu peticu
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#50 Post Postao/la sabinax »

Slusala sam o tome jucer neka psihologinja prica, oni koji ne bjeze savrseno u svojoj glavi imaju sliku da nisu nista lose ucinili, i jedan njegov prijatelj kaze: "Znam da ce Ra¹o umrijeti u uvjerenju da nije kriv", sta ces psihopate :baa:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#51 Post Postao/la Columbo »

Sve je prolazno,samo je prolaznost vjeèna!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#53 Post Postao/la vornevljev »

vidovita_dzemila je napisao/la:sjeæam se da sam gledala film "u posljednjoj fazi" kad se u æo¹ku pojavio natpis..vanredne vijesti u 23:53


mora se zapamtiti taj istorijski trenutak :)
i ¹ta si poslije toga uradila
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#55 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »


Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

#56 Post Postao/la fikra »

vidovita_dzemila je napisao/la:ne bih se ¹alila na tu temu ali sam se stvarno nasmijala kad su se skupile majke srebrenice i jedna od njih vièe..... dovedite ga ovamo da mu mi sudimo. u hagu mu nije nikakva kazna, ima televizor, na stolu vazda kahva, sok...
Neznam samo kakav je to smijeh bio????(Jauk ili Ridanje jer tako su MAJKE SESTRE ZENE I DJECA se "SMIJALE nakon pokolja od nasih nam komsija DUSMANA".Izvini ali ne razumijem tvoj komementar, da malo razjasnis zasto si se nasmijala ako ti se da.Za tolike hiljade, doslovce poklanih pa zar nije normalno, bolno normalno, za jednu majku sestru zenu ili oca brata da kaze "Dovedite ga da mu mi sudimo"

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#60 Post Postao/la Bijesanpuz »

fikra je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:ne bih se ¹alila na tu temu ali sam se stvarno nasmijala kad su se skupile majke srebrenice i jedna od njih vièe..... dovedite ga ovamo da mu mi sudimo. u hagu mu nije nikakva kazna, ima televizor, na stolu vazda kahva, sok...
Neznam samo kakav je to smijeh bio????(Jauk ili Ridanje jer tako su MAJKE SESTRE ZENE I DJECA se "SMIJALE nakon pokolja od nasih nam komsija DUSMANA".Izvini ali ne razumijem tvoj komementar, da malo razjasnis zasto si se nasmijala ako ti se da.Za tolike hiljade, doslovce poklanih pa zar nije normalno, bolno normalno, za jednu majku sestru zenu ili oca brata da kaze "Dovedite ga da mu mi sudimo"
pa neko ima cudan smisao za humor..

A nije bitno gdje se sudi nego da mu se pravedno sudi.... I da posteno plati za sve ono sto je uradio..
Mislim da bi trebao proci kao i Sadam Husein... Smrt vjesanjem...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Odgovori