Karadžić

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#33 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Drzite se teme
A to znaci neki nek slave drugi nek placu
Idemo dalje.....

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#36 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »


ADMIN_BOL-CHAT.DE

#37 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »


Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

#38 Post Postao/la fikra »

ekranka1 je napisao/la:
Columbo je napisao/la:skontat ces u vozu :lol:




zaista mi je zao sto ponekad ljudi ne shvacaju navodnike 8)
Neke osobe ne spadaju ni pod "navodnike"toliko :P [-X

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#39 Post Postao/la Columbo »

Sve je prolazno,samo je prolaznost vjeèna!

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#40 Post Postao/la Columbo »

Radovan Karadzic-Gde se "skrivao",izlazio, kupovao 23.7.2008


http://de.youtube.com/watch?v=eWX9cNxUBaQ
Sve je prolazno,samo je prolaznost vjeèna!

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

#41 Post Postao/la dugi_74 »

u redu...svi se radujemo njegovog hapsenja...to ce biti bar mala uteha za sve porodice nevinih ljudi u bosni pa i u svim ostalim delovima bivse juge koji su presli kroz isti pakao....ali nesto mi sumnjiv i ovo lice i ovo vrijeme hapsenja zbog mnogih razloga... :-k

1. bas u dan kad su Kosovski prijesednik i premijer docekani u bjelu kucu od strane Americkog prijesednika G.Bush-a koji je rekao da nema podele Kosova i pozvao zemlje sveta koje nisu jos priznale nezavisnost Kosova da sto prije ucine to, dolazi medijalni boom iz Srbije o hapsenju Karadzica..mada ja sam cuo tu vjest nekoliko dna ranije, cak i u nekim forumima ljudi su pisali kao je karadzic uhapsen....a i advokat Svetozar Vujacic tvrdi da je on uhapsen u petak :-k

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/k ... en-u-petak

Ja mislim da je Karadzic ovaj put ucinio jos jedno "patriotsko" delo za njegovu zemlju...a sto se tice srpske obavestanje sluzbe i srpske propagande =D>

2. Tek nekoliko dana poslije formiranja nove srpske vlade a tek cetiri dana pozle uzimanja ministarstva policije od strane sps-a u srbiji dolazi do hapsenja karadzica....dali imam pravo da mislim da je to politika za potpuno unistavanje SPS-a u srbiji od strane Tadica, kada se zna kakva je politika SPS-a i njihovih glasaca prema tribunalu, i dali imam pravo da mislim da ako se ne bih formirala ova vlada, a da je premijer bio ponovo Kustunica, Haski tribunal koji se po planu zatvara krajem ove godine, otisao u penziju bez zavrsene misije...i zlocinci nikad ne bih bili osudjeni.

3. pa zar je slucajno to da se on toliko plasi ukidanju RS-a....danas sam citao u "Kurir", reci koje je on rekao svome bratu u posetu koju je on imao odmah poslije objavljivanja informacije o hapenju.

4. Pa zar nemam pravo uopste da sumnjam u svemu ovome cirkusu kad vec ceo dan vidimo po TV-u i citamo u novinama kako je covjek zivjeo potpuno slobodno i oupste se nije skrivao za ove 13 godine...mada cak ziveo dinamicniji, interesantniji i slobodniji zivot od mnogih od nas..."da ga je video on, ona, oni, ovi....da je bio tu, tamo...da je rekao to i to...da je uvjek mnogima bio sumnjiv u nekim stvarima...." a samo srpska obavestajna sluzba nije imala "traga" od njega....mada vec 13 godina su tvrdili da on ne zivi u srbiji....eh svasta

:stupid:

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

#42 Post Postao/la lien »

hmmm nije mi nimalo slican Karadzicu... [-X

Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

Karadžić

#43 Post Postao/la fikra »

Gledala sam intervju gradjana Beograda na temu o hapsenju Karadzica i jedan gospodin je rekao " Trebalo bi mu suditi ovdje da se nebi desilo da ga jos i oslobode". Ja licno mislim da bi mu trbalo u Sarajevu suditi jer je u Bosni krvavi zlocin pocinio. A bogami i da mu narod kaznu dosudi tada bi mozda i patio i osjetio na vlastitoj kozi patnju ispacenog naroda.

Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

#45 Post Postao/la fikra »

ekranka1 je napisao/la:pa koliko ja znam on nije drzavljanin srbije ,prema tome ,cemu polemike 8)
On nije drzavljnin ali je zagovornik VELIKE SRBIJE ali gdje mu suditi (kod nas ili u Hagu) a ja mislim da je on NICIJE ZEMLJE DRZAVLJANIN tj. ni na nebu ni na zemlji!!!!! Nepostojece drzave drzavljanin :P :P :P

Odgovori