Ko pjeva zlo misli:)

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
cooma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 Apr 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#34 Post Postao/la cooma »

cuo sam za tu izjavu drkane mirkovic al zena ima jak karakter to je cudo jedno...
dobro dobrim

johnny
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 122
Pridružen/a: 06 Aug 2006 02:00
Lokacija: Yugoslavia

#35 Post Postao/la johnny »

U svakom na¹om, Va¹om i njihovom ¾itu ima kukolja, samo mi nije jasno odakle iskopaste izjavu,gore negde proèitah, "Drkane Mirkoviæ", na¹li ste osobu o kojoj polemi¹ete, pa ona bre nije vredna pomena, kao i svi drugi iz njene bran¹e. Da im nije bilo Ibarske magistrale i svih brloga u kojima su nastupali ne bi bilo ni njih, èuj, Dragana Mirkoviæ, oprostite ali ko to be¹e?
"Ako se nekad osetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvek se seti da si nekad bio najbrži spermatozoid u svojoj grupi!"

johnny
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 122
Pridružen/a: 06 Aug 2006 02:00
Lokacija: Yugoslavia

#37 Post Postao/la johnny »

...ha... [-X
"Ako se nekad osetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvek se seti da si nekad bio najbrži spermatozoid u svojoj grupi!"

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Ko pjeva zlo misli:)

#44 Post Postao/la nnejra »

Iako smo mi bili u izolaciji u ratno vrijeme, poznato je koji su to " estradni umjetnici " podržavali naše komšije sa istoka i zapada u njihovom krvavom pohodu na BiH. Postoje snimci istih sa kokardama, sa sabljama i sl. pa ko je to zaboravio ili mu nije važno to je njegova stvar. Iskreno neko ko je pjevao onim koji su išli u ratne pohode na žene, djecu i podržavao ih u tome, za mene jednostavno ne postoji kao čovjek, niti bih svoj novac dala za njihov CD, otišla na njihov koncert i sl. Sada je došlo drugo vrijeme, tim " estradnim umjetnicima" bitno je da zarade novac , tako da se trude da izbrišu svoje riječi i postanu bića koja vole sve ljude ovog svijeta. A ko je toliko " pametan " pa zaboravlja njihova djela trebalo bi da se preispita šta bi uradili sutra da se opet ponovi 92-95.

Odgovori