Tko je oslobodio Bosnu

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Tko je oslobodio Bosnu

#1 Post Postao/la grga »

Znamo da su Hrvati oslobodili svoju Hrvatsku,a posebno bi pito Hamida i ine druge koji se busaju u prsa sa braæom Muðahedinima tko je to i kako priveo kraj klanju u miloj nam Bosni i Hercegovini..I ¹to bi mesari uèinili po Bihaæu i okolici da nije bilo Oluje,i nas koji smo stigli do tamo.. :wave:Tolko za sada rado æu odgovarat istinom i samo i istinom.. :wave:

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la grga »

Javi se Hamide..PUSA IZ hRVATSKE, one iste koja je zbrinula na tisuæe vojno sposobnih Bo¹njaka pardon Jugoslavena.Kad si otkrio svoju vjeru?kad je toliko siluje¹.. :)

Avatar
nihad79
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 16 Sep 2008 02:00
Lokacija: sarajevo

#3 Post Postao/la nihad79 »

grga promijeni temu.imal ista veselije jebo te rat

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#6 Post Postao/la Bijesanpuz »

GRGA je napisao/la:Javi se Hamide..PUSA IZ hRVATSKE, one iste koja je zbrinula na tisuæe vojno sposobnih Bo¹njaka pardon Jugoslavena.Kad si otkrio svoju vjeru?kad je toliko siluje¹.. :)
Grga...aj odi kupi si pusku pa se idi objesi....rijesi nas muke...


:wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#7 Post Postao/la dare__71 »

GRGA je napisao/la:Znamo da su Hrvati oslobodili svoju Hrvatsku,a posebno bi pito Hamida i ine druge koji se busaju u prsa sa braæom Muðahedinima tko je to i kako priveo kraj klanju u miloj nam Bosni i Hercegovini..I ¹to bi mesari uèinili po Bihaæu i okolici da nije bilo Oluje,i nas koji smo stigli do tamo.. :wave:Tolko za sada rado æu odgovarat istinom i samo i istinom.. :wave:
Eh @Grga care,postujem tvoju zelju da izazoves @hamida na dijalog da ti odgovori mada to radis ccc prilicno agresivno sa svojim nastupom i trebao bi to uraditi na istoj temi gdje si i procitao njegov komentar ali ci ti reci jedno i ako procitas moje postove vidjeces isti tekst ali evo i tebi pojasnjenja...Darko se zovem i oni koji su nacionalisti smatraju me hrvatom ali je cinjenica da sam bosanac i makar darko se zvao nazivao tekbir i jada sam od ucesnika iliti branitelja zajedno rame uz rame sa mudzahedinima....i hvala svima koji su ucestvovali u tome ali danas ipak nije dan za tu temu carko jer danas je blagdan nama ovde dragim osobama i bilo kakve tenzije nemaju ovdje mjesta

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#9 Post Postao/la sabinax »

Dare, lijep diplomatski odgovor, svaka cast =D>
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#10 Post Postao/la dare__71 »

jaaa vidi dareta
lijepo si to napisao ( ja sam mislila da si slovenac)
cuj slovenac papy ma ja sam ti ceh glavom i bradom po djedu aako pogledas sliku uvjerit ces se mada nisam onako ruzan kao oni :P

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la grga »

Dobro,malo sam previ¹e direktan i ¾ao mi ¹to sam fulo dan,al njegove me spike izbace iz takta..Izvinjavam se svim koje sam povredio,a izazov stoji pa ko voli nek izvoli

Avatar
cooma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 Apr 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#12 Post Postao/la cooma »

intrigantan naslov teme ali ne rece ti koje oslobodio bosnu!!!!!
dobro dobrim

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#13 Post Postao/la Bijesanpuz »

GRGA ti sad hoces reci da je hrvatska vojska oslobodila bihac I USK ?

A gdje je bio 5. korpus... gdje je bila 505. vtmb... Ako si ucestvovao na tom ratistu vjerovatno znas ko su i hamze i gazije...

Vrhovni komadant 505. brigade je poginuo unutar hrvatske teritorije... iste one koju je ta brigada osvojila i protjerala cetnike..

I nemoj mi onda pricat da ste vi zasluzni...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#14 Post Postao/la vornevljev »

Mislim tema isuvi¹e debilna da bi se o njoj ozbiljno moglo raspravljati,ne kazem imala je "Oluja" svoju pozitivnu stranu,ali ona se desila 1995.god.,ne znam ko je do tad stajao na braniku ovog dijela BiH,biæe da je UNPROFOR.

Ne¹to me zanima i zalaganje Gojka ©u¹ka i politika Franje Tuðmana prema BiH,mo¾emo li i to nazvati oslobaðenjem.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#15 Post Postao/la grga »

Bilo je svega svaèega,mi ovde zbrinjavali izbjegle Bo¹njake i to iz onih djelovanja iz kojih su bje¾ali od HV..Sva apsurdnost tog rata,a da nije bilo Oluje BIHAÆ bi pro¹o kao Srebrenica pa ti vidi hebiga ja do¹o do DRVARA pa natrag..Mo¾da tema je debilna,al ajd ti vidi najbolju bit æe ona koju sam postavi¹.Uskogrudno sto ljudi sto veselja.. :baa:

Odgovori