Tko je oslobodio Bosnu

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#61 Post Postao/la mrki62 »

Jedan jedini čovjek je pokušao da odbrani BiH a to je Krešimir Zubak, nije htio potpisati podjelu BiH na RS i Federaciju ( Dejton ) a svi ostali su jedva dočekali da prikače svoj potpis ,...............
Jel se toga uopšte ko sjeća ?
Prdnite i Aliji i Tuđmanu i Miloševiću i svima ostalima - izdajnicima !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#62 Post Postao/la kajs »

Ma mrki je oslobodio bosnu :D

i sad prdi bezvezarije :lol: :lol: :lol:
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#63 Post Postao/la mrki62 »

kajs je napisao/la:Ma mrki je oslobodio bosnu :D

i sad prdi bezvezarije :lol: :lol: :lol:
Gledaj sinko , tebi je to smiješno , ti i tebi slični ( a i ja s vama ) sjedimo na toplom , nahranili smo guzicu , lupamo po tastaturi i mislimo da smo svu pamet ovog svijeta popili .
Dragi moj, narod je stradao , narod je izdan od svojih vođa a ti sad prdi koliko hoćeš .
Ono što sam napisao u vezi Zubaka , to ti je istina a Alija i razni Alijići su sjebali i jebu BiH - dok ti i ja na toplom j**** jedan drugog a masa naroda nema šta jest,................ e onda , nakon svega i nek bude smiješno - zar ne ?!
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#64 Post Postao/la kajs »

mrki62 je napisao/la:
kajs je napisao/la:Ma mrki je oslobodio bosnu :D

i sad prdi bezvezarije :lol: :lol: :lol:
Gledaj sinko , tebi je to smiješno , ti i tebi slični ( a i ja s vama ) sjedimo na toplom ,
mrki izgleda si ti negde sjedio na hladnom pa prehladio, aman prdis li prsid :D :lol: :lol: :lol:

Ma, slusaj, ovo ti Zubak ono licno ispricao i sad svi treba da mu vjerujemo :P fin neki co'ek a :P
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#66 Post Postao/la vornevljev »

kajs je napisao/la:Ma mrki je oslobodio bosnu :D

i sad prdi bezvezarije :lol: :lol: :lol:
Ako ćemo iskreno @kajs,nemaš ni ti baš eksluzivna prava da budeš potparol SDA i prodaješ maglu ovdje o oslobođenju,oslobodiocima i ostalim ublehama.

Znaš nisu svi u BiH ovce iako se to na prvi pogled tako čini,većina jesu zato i jest ovako kako jest.

A ti onako po nekoj logici bi se trebao brinuti za državu u kojoj živiš i gledati da tamo činiš dobrobit za zajednicu u kojoj živiš,jer dižući politiku SDA u nebeske visine ne činiš dobro niti Bosni i Hercegovini niti narodu koji živi u njoj.

Ako sam ja dobro shvatio ti si iz Sandžaka (ne znam sad je li taj dio gdje ti živiš pripao Srbiji ili Crnoj Gori),ako griješim ispravi me.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#67 Post Postao/la mrki62 »

kajs je napisao/la:
mrki izgleda si ti negde sjedio na hladnom pa prehladio, aman prdis li prsid :D :lol: :lol: :lol:

Ma, slusaj, ovo ti Zubak ono licno ispricao i sad svi treba da mu vjerujemo :P fin neki co'ek a :P
Prdio je Alija vama za vrijeme svog života .
Ja se samo sjećam događaja , koji su se dešavali tada i vjerujem da i ne znaš ko je Krešimir Zubak , jer pravi domoljubi su veoma brzo izbacivani iz dnevnog reda nacionalista .
Šta misliš , da nije bilo Alije - da li bi bilo Srebrenice ?
Da li bi ta ista Srebrenica pripala RS ?
Dječače, to su teške stvari i ne kenjaj po žrtvama ,koji se ni dan danas ne mogu vratiti na svoju grudu , zbog pojedinaca , koji su krojili njihovu sudbinu !
Kenjaj po pojedincima, koji su stvorili tu RS , koji su omogućili dijeljenje BiH, koji su od samog početka radili na uređenju / dijeljenju BiH po etničkoj pripadnosti ,................. kenjaj po tim pojedincima a narod ne diraj , kenjaj po političarima,..... nema veze ako se kojim slučajem nađe i sam Alija Izetbegović - kenjaj i po njemu , kenjaj , useri ga al raju pusti .
Kenjaj sinko i po meni al ne brani tako one koji su dijelili BiH , kenjaj najviše po svom vođi , jer nije bio spretan ni sposoban , ne diži ga u nebesa , ......... kenjaj po njemu - možda se osevapiš ,................... kenjaj .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#68 Post Postao/la kajs »

Evo opet za sve kriva SDA :D

Mrki ovde bude tvoja rec protiv moje, osim toga pozivas se na sjecanje ipak ono nemoj da se uvredis ali neku sam godinu mladji pa znaci i secanje me bolje sluzi :D

Da ti kazem jos nesto, i tebi i ovom ovnu, bitno da se Bosna odbranila, takva kakva je da su se ti vasi pitali ni B od Bosne ne bi ostalo, no sve u svoje vrijeme a vidjet ce se vec ko prdi a ko ne :D :lol: :lol: :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=YoRTaw9dOUY


eh pa kud puklo da pukne
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#69 Post Postao/la mrki62 »

kajs je napisao/la:Evo opet za sve kriva SDA :D
Da si budemo na jasnom : ko je napao , to se zna - nije SDA .
Ko je čekao i čekao sa odbranom , to se zna - prešednik SDA .
Ko je pomogao u regularnom pljačkanju BiH, to se zna = prešednik SDA ,........... nije po osamostaljenju uveo niti bonove a kamo li nacionalnu valutu - kao što su to uradile Slovenija i Hrvatska ( Slovenija bonove a Hrvatska Hrvatske dinare ).
BiH je omogućila Topčideru da štampaju pare u 3 smjene i onda su dolazili na "regularan " način kupovati za Yu dinare sve šta im se ćefne.
Nadalje, gdje god je prešednik SDA umiješao prste u vezi odbrane - tamo je narod stradao a gdje nije imao uticaja , tamo je bila izuzetno jaka odbrana .
Najkobnije : prešednik SDA smjenjuje Sefera Halilovića ( vjerovatno je tvoj zemljak ) , jer mu je smetao sa organizovanjem odbrane i postavlja R. Delića, koji je sve izvršavao kako je htio prešednik SDA . Tako dolazi do islamizacije Armije BiH , dovode se mudžahedini i sl.
Prešednik SDA od prvog momenta prihvata da dijeli BiH po etničkom principu i to sa Krvnicima Tuđmanom i Miloševićem .
Prešednik SDA pred javnosti je non - stop glumio jednog nevinog starca a u stvari je od samog početka radio na komadanju BiH , jer kako bi ti tumačio da i najbolnije mjesto ( Srebrenicu ) prepustiš krvnicima i potpišeš da pripadne RS?
Prešednik SDA se je od početka trudio kako ugoditi i međunarodnoj zajednici , i Milošojću i Tuđmanu a najmanje narodu .
Prešednik SDA se u javnosti predstavljao kao prešednik BiH ( a to nikad nije bio - jer se zalagao za dobrobit samo jedne nacije ) a u stvari je bio samo predstavnik vjere iliti religije .
Prešednik SDA je doživio da mu vlastiti narod digne mezar sa eksplozivom u zrak ,............ a ti se pitaj zašto !
Eto , ako ti je malo , mogu ja još - pa skontaj koliko je kriva SDA .
kajs je napisao/la: Mrki ovde bude tvoja rec protiv moje, osim toga pozivas se na sjecanje ipak ono nemoj da se uvredis ali neku sam godinu mladji pa znaci i secanje me bolje sluzi :D
Prosvijetli me - ako možeš .
kajs je napisao/la: Da ti kazem jos nesto, i tebi i ovom ovnu, bitno da se Bosna odbranila, takva kakva je da su se ti vasi pitali ni B od Bosne ne bi ostalo, no sve u svoje vrijeme a vidjet ce se vec ko prdi a ko ne :D :lol: :lol: :lol:
Znači ako nešto nije po tvom , onda je on ovan ,................ ili šta već !?
Gledaj , de malo skontaj neke stvari : dok je bio Sefer Halilović na čelu odbrane , BiH se je uistinu i branila a smjenjivanjem njega se ni B od Bosne više nije branilo , samo se je branilo po ETNIČKOM principu . Ispravi me - ako griješim .
kajs je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=YoRTaw9dOUY


eh pa kud puklo da pukne
E to ne znam šta ti znači .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#70 Post Postao/la kajs »

E mrki, znam da je tebe i slicne tebi u crno zavio, al ne mogu ti nista :D

trpi pisi po forumima, ali znacaj tog covjeka mozak tvoj ne moze pojmiti niti pokusavam ti dokazati :lol: :lol: :lol:

A i opet ce Bosni biti Izeta i begovica pa ce Bosni sunce sijat, a tama kojom si zaokupljen kod tebe nikad nestat nece :D

tako da, zalim ali tebi nikad jasno biti nece :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I naravno da neznas, al ni Bosne ni muslimanskog naroda ne nestade.


nema mi one slikice da nagovestim da znam da komentiram sa stupid :D
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#71 Post Postao/la vornevljev »

kajs je napisao/la:Da ti kazem jos nesto, i tebi i ovom ovnu,
Bravo junačino (sa crnogorskim akcentom je izgovorena ova riječ),internetski freedomfighteru ili već šta si ovo više govori o tebi nego o meni.

Nego ne odgovori ti meni što se ne kaniš malo Bosne ionako ne živiš njoj?

kajs je napisao/la:A i opet ce Bosni biti Izeta i begovica pa ce Bosni sunce sijat
Sija vala gdje god se okreneš sama ljepota izbija,ovnujske oči zasljepljene ostadoše.

Ala je lep ovaj svet ovde potok onde cvet.

Oko 4 miliona ljudi imaju sreću da žive u BiH,ostali nemaju tu sreću,ali imaju sve drugo.

Zato ti kažem uživaj tamo gdje si,kani se Bosne.


I na kraju usrećuj samoga sebe sa tim svojim pisarijama i tješi se kako je ovo muslimanska zemlja.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#72 Post Postao/la grga »

Najjadnije je kad čujem da netko povezuje Bosnu i Muslimanski narod..Pazi ti to,narod,valjda vjera kakav muslimanski narod ima li i pravoslavni narod,katolički narod??.Bit Bosne je tri vjere u jednom..nema Bosne ako ijedno prifali..Sad što neki svojataju Bosnu,valjda bi da prevladavaju Bošnjaci a?Čujem nešto se Sarajevo pročistilo od nebošnjaka,tko zna čiji bješe Valter,(pravoslavnog naroda dika bit će!)Tužno i spominjatAliju,jel to onaj što je pričo to nije naš rat,i onaj kad se zapucalo pa pita tko to tamo puca?(netko ljepo reče a Mađari valjda)Il je to onaj onaj što reče kad ga Srbi odvedoše;"Nisam otet,al nemogu da odem!Lik iz bajke.Bemti čovjeka,taj je zeznuo stvar 90% svojom nepolitikom..Fraanjo i Slobo izdajnici reče netko,jašta koga su oni pak izdali kad su se borili da podjele Bosnu?!Bit će slabo se dogovorili,koje nebuloze pa da su se dogovarali teško bi im bilo istrijebit Bošnjake onomad,kojima je trebalo godinu dana da shvate da se uopće ratuje??!!Što ti je povijest i lupetanje..Franjo je samo kasno krenuo po svoj dio,kad je izgledalo da Srbi uzimaju što im drago..Samo ni njemu jadnom nije jasno kako je istovremeno obučavo,naoružavo,zbrinjavo i hranio Bošnjake pa ih napao,čudna mi čuda.. :shock:

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#74 Post Postao/la kajs »

vornevljev je napisao/la:
kajs je napisao/la:Da ti kazem jos nesto, i tebi i ovom ovnu,
Bravo junačino (sa crnogorskim akcentom je izgovorena ova riječ),internetski freedomfighteru ili već šta si ovo više govori o tebi nego o meni.

Pa sto ne kazes da si crnji gorac :D

Znas necu se okaniti Bosne nikada, nema sanse povrh svega i ako ne zivim tamo ja sam Bosnjak a Bosna i Hercegovina je domicilna drzava Bosnjaka, kakvih takvih, pa cak bili i oni zeleni mali :mrgreen:

Znas od svega mi najteze ovde pada spodastavanja, etiketiranje i slicne gluposti, naravno ograniceni mozgovi time misle da su veliku mudrost izrekli i da treba tome izraziti divljenje, no samo mogu da se odusevljavaju sa raznim prdezima koji iz njih izlaze i to proglasavaju velikm "otkrovenjem".

Nikada nisam bio portparol SDA niti cu, a jos manje sam se ovde proglasavo za takvog. To sto volim Rahmetli predsjednika Aliju Izetbegovica u opšte ne znaci da sam bilo kakav portparol, pa sta vise, preko 50% naroda kom pripadam to isto misli. Ali to tebi takvom ne daje pravo a me etiketiras, pa kad si rekao da volis pedere ja ni jednom nisam rekao da si peder. Ne bojim se da ce me zaboleti "ona stvar" zbog toga sto ti volis pedere, osim toga, demokratija socijalna pravda nek voli ko god koga hoce, neka se grebe ko sa kim hoce i nek pise na forum ko sta misli.

A mislim da mrki nije odbranio Bosnu i Hercegovinu i oni njegovi sad sto se prave pametni :mrgreen:
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: TKO JE OSLOBODIO BOSNU

#75 Post Postao/la mrki62 »

kajs je napisao/la:
Znas necu se okaniti Bosne nikada, nema sanse povrh svega i ako ne zivim tamo ja sam Bosnjak a Bosna i Hercegovina je domicilna drzava Bosnjaka, kakvih takvih, pa cak bili i oni zeleni mali :mrgreen:
Nemoj se ti odreći Bosne , samo ne zaboravi na Hercegovinu , jer samo u kompletu je cjelovitost.
Bošnjak je kukavičije jaje za vas . Evo i zašto ; Političari sa područja Balkana su izjebali sve nacije , jer hajmo malo biti normalni a ne samo zaneseni političkim igrama .
Po čemu si ti Bošnjak ?
Možeš biti samo po porijeklu i nikako drugačije , a to što su političari vama NAREDILI da se izjašnjavate - to je drugi problem .
Jel mi možeš objasniti , ono po tvom shvatanju ; ko je danas predsjednik Francuske ?
Jel Francuz , Mađar , Židov ili šta ?
Zašto uopšte postoji riječ PORIJEKLO ?
Ko je po tvom Guverner najveće Američke države ( Arnold Schwarzenegger ) ? Jel Austrijanac ili Amerikanac ?
Ko je Oliver Khan , Zinedine Zidane ,............
Jel ti uopšte znaš šta znači riječ DOMICILNI ?
Koliko je potrebno vremena , pa da se neko broji za domicilnog ?
kajs je napisao/la:
Znas od svega mi najteze ovde pada spodastavanja, etiketiranje i slicne gluposti, naravno ograniceni mozgovi time misle da su veliku mudrost izrekli i da treba tome izraziti divljenje, no samo mogu da se odusevljavaju sa raznim prdezima koji iz njih izlaze i to proglasavaju velikm "otkrovenjem".
Zanimljivo dečko , jako zanimljivo ,..................... de mi reci , jel se to isto i za tebe može reći ?
kajs je napisao/la: Nikada nisam bio portparol SDA niti cu, a jos manje sam se ovde proglasavo za takvog. To sto volim Rahmetli predsjednika Aliju Izetbegovica u opšte ne znaci da sam bilo kakav portparol, pa sta vise, preko 50% naroda kom pripadam to isto misli. Ali to tebi takvom ne daje pravo a me etiketiras, pa kad si rekao da volis pedere ja ni jednom nisam rekao da si peder. Ne bojim se da ce me zaboleti "ona stvar" zbog toga sto ti volis pedere, osim toga, demokratija socijalna pravda nek voli ko god koga hoce, neka se grebe ko sa kim hoce i nek pise na forum ko sta misli.
Na taj način misli i ostala 2 naroda - pitanje je koliko je ispravno bilo šta pozitivno misliti o NACIONALISTIMA.
Usput kad već spominješ Izetbegovića a i Kosovo ti je blizu , pa da te malo nešto u vezi Kosova pitam : Šta bi bilo na Kosovu , kad bi Kosovo imalo takvog vođu kao što je Alija bio ?
Bil prošlo bez rata ?
kajs je napisao/la: A mislim da mrki nije odbranio Bosnu i Hercegovinu i oni njegovi sad sto se prave pametni :mrgreen:
Nigdje niko ni spomenuo mene u vezi odbrane a ja sam već napisao da je lako tebi i meni pametovati po forumu , jer nam je puna guzica svega a ta tvoja zadnja rečenica govori kako su svi glupi - osim tebe ,........... to je tipično Sandžački :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori