Former Yugoslav Republic of Macedonia-FYROM

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Former Yugoslav Republic of Macedonia-FYROM

#3 Post Postao/la JAS »

Ja sam za Republika Makedonija kao i vecinom makedoncaca.... :D :wink:

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Former Yugoslav Republic of Macedonia-FYROM

#4 Post Postao/la dare__71 »

ne shvatam poentu citiranje od strane dzemke svih onih postova al opcija je da nastavi temu bar ja tako kontam ...... ma Makedonija i nikako vise...zamisljam nesto dodze tip iz Makedonije a promjenili naziv a ja njemu odakle si junace a on recimo iz Aleksandrije izjavi,imao bi osjecaj da je pao sa marsa.....ma jok samo Makedonija :mrgreen:

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Former Yugoslav Republic of Macedonia-FYROM

#6 Post Postao/la grga »

Nisam nikad skužio,samo iz razloga što me PREVIŠE I NE INTERESIRA taj prostor i da se spore oko jedne takve banalnosti..Ajd postoji sigurno neka povijest tih prostora,što je čije i tko što svojata kao i svi narodi na Balkanu svak sa svojom spikom,svak svoju povijest imade,pa zato uvijek i ispadne sranje..Ja osobno deklarirani CRO desničar(kad zatreba) nebi imo ništ protiv da se još neki narod bilo gdje u svijetu služi imenom drage mi Hrvatske,ili neke naše županije.Dapače bilo bi mi drago..Al u svakoj sličnoj temi o problemima na našim prostorima,mogli ste pročitat da uvijek dam osvrt da sve proizlazi iz povijesti.Inače svugdje je povijest jedna jedina,istinita i nepromjenjiva,al kod nas brate ..katastrofa..Eto kod nas u RH imamo novu povijest u školama,sad se čak i ona FAŠISTIČKA NDH prikazuje kao nešto skoro pa dobro,nevjerovatno čak se i ja zgražam nad time..Kod nas zbilja ne postoje granice u prekrajanju povijesti..Ma ljudi moji jel to moguće ?!Itekako da je,naravno.. :?:Ako se cijelo vrijeme za vrijeme Yuge zvala R.Makedonija ,zašto nebi i sad..Ja sam zato da brane svoje ime..lako za Grke..

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Former Yugoslav Republic of Macedonia-FYROM

#7 Post Postao/la JAS »

Ma stvar je jedino u tome da narod zeli i postuje to ime sto je ustvari i najbitnije.....zato i nadamo se da ce tako da ostane jer ipak....drzava je narod!!! :wink:

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Former Yugoslav Republic of Macedonia-FYROM

#9 Post Postao/la JAS »

Imaju jel....a sta to?

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Former Yugoslav Republic of Macedonia-FYROM

#12 Post Postao/la JAS »

Aha...ma bitno da pratis sto se pise... :D

Odgovori