Alija Izetbegovic

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...

Alija Izetbegovic je..

pozitivna licnost
24
33%
pozitivna licnost
24
33%
negativna licnost
6
8%
negativna licnost
6
8%
ni jedno ni drugo
6
8%
ni jedno ni drugo
6
8%
 
Ukupno glasova: 72

Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Alija Izetbegovic

#2 Post Postao/la mrki62 »

Jedno je imati grešaka uz masu dobrih djela a drugo je imati greške i pokoje dobro djelo .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Alija Izetbegovic

#4 Post Postao/la sabinax »

ne znam...čovjek kao i svi ostali s velikim patriotizmom i ljudskim greskama
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Alija Izetbegovic

#7 Post Postao/la vornevljev »

Baustelac je napisao/la:Najveci covjek na Balkanu u posljednjih 100 god!!!
Svakako,kao i begovska klika što se vrtila oko njega,pa poželili momci vratiti nas u srednji vijek - ajmo malo nas par porodica vladati sa svima.

Tako mu se i sin ponaša,a tek s kim se druži...nemaš ti pojma @Bauštelac niti o Bosni i Hercegovini niti o ovdašnjem stanju,ni ratnom ni poratnom.

Ti sve gledaš iz perspektive religije (shvatam ja tebe),ali ovo nema veze sa religijom,niti njegovo djelovanje niti ovaj posljednji rat.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Alija Izetbegovic

#9 Post Postao/la vornevljev »

Uh ja sam o tome i previse pisao,nisam ti ni mislio mijenjati misljenje nego samo reci da ne poznajes ono o cemu se izjasnjavas.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Alija Izetbegovic

#11 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:Da se prisjetimo Alije Izetbegovica ,koji je bijela obraza Bosnu odbranio.
Kakvu Bosnu ?
Ideš li ti kad u Bosnu , znaš li kako je tamo , pogotovo u pojedinim dijelovima ?

Krajem jula / srpnja a početkom avgusta / kolovoza sam bio u BiH i mogu ti reći iz prve ruke : BiH je samo na papiru a četiri vlasti vladaju u njoj ,......... jel misliš na tu BiH ?
Jel tu BiH Alija stvorio ?
Imaj ti ili bilo ko muda pa se provozaj autom kroz Banjaluku sa BiH zastavom ,........ deder .

O Aliji imaš i Seferovu el fatihu :

Prvi dio , link http://www.youtube.com/watch?v=noub9VcO ... re=related

Drugi dio , link http://www.youtube.com/watch?v=GmuHVKfO ... re=related
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

BROJ1
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 56
Pridružen/a: 16 Maj 2009 15:14

Re: Alija Izetbegovic

#12 Post Postao/la BROJ1 »

ko i svaki covjek,gresan,niko nije bezgresan pa ni on...zapitajmo se sta je alternativa..da je prosao plan sa kosovcem fikijem abdicem gdje bi i sta danas bili????????????'vjerska skupina u sastavu velike srbije....pored svih gresaka je pozitivna licnost...sto bi rekao merlin"ne bi sjala ovako jako ova nasa lijepa avlija da teb nije alija..."

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Alija Izetbegovic

#14 Post Postao/la mrki62 »

BROJ1 je napisao/la:ko i svaki covjek,gresan,niko nije bezgresan pa ni on...zapitajmo se sta je alternativa..da je prosao plan sa kosovcem fikijem abdicem gdje bi i sta danas bili????????????'
Pitanje je na mjestu , samo se ne može znati odgovor al treba samo malo prokontati ko je kradom i legalno udovoljavao Srbima , pa tako je i stvorena RS [eusa_wall.gif]
BROJ1 je napisao/la:
.sto bi rekao merlin"ne bi sjala ovako jako ova nasa lijepa avlija da teb nije alija..."
Upoznaj tog Merlina malo bolje i skontat ćeš da ta pjesma nije posvijećena Izetbegoviću !

PS vidovita, jesam li bio tolerantan , ili moram biti žešće , ha :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori