Alija Izetbegovic

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...

Alija Izetbegovic je..

pozitivna licnost
24
33%
pozitivna licnost
24
33%
negativna licnost
6
8%
negativna licnost
6
8%
ni jedno ni drugo
6
8%
ni jedno ni drugo
6
8%
 
Ukupno glasova: 72

Poruka
Autor/ica
Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Alija Izetbegovic

#256 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Nema više smisla pisat na ovoj temi....svak se pravi pametan..budite pozdravljeni.... [icon_wave.gif] [icon_wave.gif]
slikaslikaslika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Alija Izetbegovic

#257 Post Postao/la vihor »

Niko nemisli vihor .....samo nedam da pljuje po zastavi ljiljanima za koju su se borili i očuvali B i H .
Ja o tome ne diskutujem jer je BiH za mene svetinja a sto neko misli drugacije to je njegov problem
Ne mozemo ljude sprijeciti da drugacije misle i naravno vole ili ne vole BiH, ali oni koji je vole i ne moraju drugima dokazivati da je vole
http://www.youtube.com/watch?v=tmXjUsaE ... re=related
oni koji ne vole BiH i njene vrijednosti ( tu ne racunam politicare jer oni nisu vrijedni ) zavrsice na djubristu

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Alija Izetbegovic

#258 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Vihor je napisao/la:
Niko nemisli vihor .....samo nedam da pljuje po zastavi ljiljanima za koju su se borili i očuvali B i H .
Ja o tome ne diskutujem jer je BiH za mene svetinja a sto neko misli drugacije to je njegov problem
Ne mozemo ljude sprijeciti da drugacije misle i naravno vole ili ne vole BiH, ali oni koji je vole i ne moraju drugima dokazivati da je vole
http://www.youtube.com/watch?v=tmXjUsaE ... re=related
oni koji ne vole BiH i njene vrijednosti ( tu ne racunam politicare jer oni nisu vrijedni ) zavrsice na djubristu
Problem što ti koji nevole B i H koče napredak zemlje i uvjek se vraćaju u prošlost...........u prošlosti žive i žele promjenuti prošlost...šta je bilo bilo je idemo ka budućnosti ali to je teško shvatiti pojedinim ljudima koji su na funkciji pa čak i nekim običnim ljudima....
slikaslikaslika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Alija Izetbegovic

#259 Post Postao/la vihor »

Ja jednostavno ignorisem jer nisam ovdje da nekome zadovoljavam njegove duhovne potrebe, za to su zaduzeni popovi i hodze [Happy.gif]
Ja volim BiH a ne volim politicare, ali ne volim ni ljude koji ne uvazavaju nijedan argument [smileycrushhx9.gif]

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Alija Izetbegovic

#260 Post Postao/la vihor »


Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Alija Izetbegovic

#261 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

ja volim žene... [smile.gif] [icon_wave.gif] [icon_wave.gif] [icon_wave.gif] A ljudi ko ljudi sto ljudi sto ćudi ,nije se rodio ko je narodu ugodio [icon_wave.gif] [icon_wave.gif]
slikaslikaslika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Alija Izetbegovic

#262 Post Postao/la vihor »

Maloprije gledam slike jednog prijatelja Hrvata i mog bivseg kolege i radnika
U BiH oni u seoskom domu organizovali slavljenje Nove godine i na zidu tog doma (u sali) hrvatski grb sa krstom a nigdje BiH oznaka
Kada ti Hrvati budu osjecali BiH kao svoju domovinu (isto to moraju Svrbi) tada ce BiH biti daleko vise

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Alija Izetbegovic

#263 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Vihor je napisao/la:Maloprije gledam slike jednog prijatelja Hrvata i mog bivseg kolege i radnika
U BiH oni u seoskom domu organizovali slavljenje Nove godine i na zidu tog doma (u sali) hrvatski grb sa krstom a nigdje BiH oznaka
Kada ti Hrvati budu osjecali BiH kao svoju domovinu (isto to moraju Svrbi) tada ce BiH biti daleko vise
To će se teško desit jer se još ide na to da se podjeli B i H što nisu mogli u ratu sad hoće u miru.........to je taj problem..
slikaslikaslika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Alija Izetbegovic

#264 Post Postao/la vihor »

Pirat_sa_kariba je napisao/la:
Vihor je napisao/la:Maloprije gledam slike jednog prijatelja Hrvata i mog bivseg kolege i radnika
U BiH oni u seoskom domu organizovali slavljenje Nove godine i na zidu tog doma (u sali) hrvatski grb sa krstom a nigdje BiH oznaka
Kada ti Hrvati budu osjecali BiH kao svoju domovinu (isto to moraju Svrbi) tada ce BiH biti daleko vise
To će se teško desit jer se još ide na to da se podjeli B i H što nisu mogli u ratu sad hoće u miru.........to je taj problem..
Ideja o podjeli znaci rat, i jos nesto....nije ovo '92-ga, neki bi mogli i nestati a mozda da traktora za neke bude manjak u toj frtutmi: Bjezite noge usra guzica [Happy.gif]

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Alija Izetbegovic

#265 Post Postao/la vihor »


Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Alija Izetbegovic

#266 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Vihor je napisao/la:
Pirat_sa_kariba je napisao/la:
Vihor je napisao/la:Maloprije gledam slike jednog prijatelja Hrvata i mog bivseg kolege i radnika
U BiH oni u seoskom domu organizovali slavljenje Nove godine i na zidu tog doma (u sali) hrvatski grb sa krstom a nigdje BiH oznaka
Kada ti Hrvati budu osjecali BiH kao svoju domovinu (isto to moraju Svrbi) tada ce BiH biti daleko vise
To će se teško desit jer se još ide na to da se podjeli B i H što nisu mogli u ratu sad hoće u miru.........to je taj problem..
Ideja o podjeli znaci rat, i jos nesto....nije ovo '92-ga, neki bi mogli i nestati a mozda da traktora za neke bude manjak u toj frtutmi: Bjezite noge usra guzica [Happy.gif]
Ludnica samo zavađaju jadni narod a svoj džep pune....a sve u ime naroda....treba ove političare sve smjenut...stavit neke strane političare barem bi znali gdje pare idu na njihove plate,ovi političari naši ništa nerade a plata više nego dobra.....
slikaslikaslika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Alija Izetbegovic

#267 Post Postao/la mrki62 »

Pirat_sa_kariba je napisao/la:
Vihor je napisao/la:Maloprije gledam slike jednog prijatelja Hrvata i mog bivseg kolege i radnika
U BiH oni u seoskom domu organizovali slavljenje Nove godine i na zidu tog doma (u sali) hrvatski grb sa krstom a nigdje BiH oznaka
Kada ti Hrvati budu osjecali BiH kao svoju domovinu (isto to moraju Svrbi) tada ce BiH biti daleko vise
To će se teško desit jer se još ide na to da se podjeli B i H što nisu mogli u ratu sad hoće u miru.........to je taj problem..
To je problem, to sa šahovnicom a nema državnog BiH grba ili zastave .
To je problem i nije od jučer i to se toleriše , toleriše se iz jednog drugog razloga ; da se to isto radi sa Bošnjačke strane, da se i njima omogući isto raditi u Hrvatskoj u Srbiji u CG ,.......
Vidjela žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu.
To što Srbi i Hrvati rade po BiH to nikako nije ok a niti ima opravdanja a to sad i Bošnjaci rade po ostaloj bivšoj YU.
Opet vidila žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu.
E sad,........ sad će se tražiti opravdanje za Bošnjačko ponašanje.
Kako neko može biti Bošnjak a svi su njegovi svo vrijeme živjeli u Srbiji ili Crnoj Gori i najezdom Osmanlija su preuzeli islam a preko noći postadoše Bošnjaci, mada do sad nikad to nisu bili , ne oni a niti iko iz bližnje ili daljnje prošlosti

Znam ja da vama smetaju neke činjenice i znam ja da nekima smetaju iznošenje tih činjenica i najradije bi vidjeli da te činjenice nikad ne izađu u javnost kao i ta da Alija Izetbegović nikako ne može Biti Bošnjak jer su njegovi roditelji došli u BiH kao pobjegulje iz Srbije a u Srbiji su prešli na islam , da bi u Bosanskom Šamcu se prekrstili u Izetbegović.
Popravite me ako griješim [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Alija Izetbegovic

#268 Post Postao/la selma24 »

Pirat_sa_kariba je napisao/la:ja volim žene... [smile.gif] [icon_wave.gif] [icon_wave.gif] [icon_wave.gif] A ljudi ko ljudi sto ljudi sto ćudi ,nije se rodio ko je narodu ugodio [icon_wave.gif] [icon_wave.gif]

Pirat...... [icon_chuckel.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Alija Izetbegovic

#269 Post Postao/la selma24 »

Pirat_sa_kariba je napisao/la:Nema više smisla pisat na ovoj temi....svak se pravi pametan..budite pozdravljeni.... [icon_wave.gif] [icon_wave.gif]

Pirat kad sam to ja tebi rekla....dobro si se sjetio vec jednom!!! [mmmux2.gif]
slika

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Alija Izetbegovic

#270 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Selma24 je napisao/la:
Pirat_sa_kariba je napisao/la:Nema više smisla pisat na ovoj temi....svak se pravi pametan..budite pozdravljeni.... [icon_wave.gif] [icon_wave.gif]

Pirat kad sam to ja tebi rekla....dobro si se sjetio vec jednom!!! [mmmux2.gif]
[smile.gif] [icon_flower.gif] za kraj mrkiju poruka :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=YoRTaw9dOUY [icon_wave.gif] [icon_wave.gif]
Nek podignu spomenik Bil Clintonu u Banja luci,kad smo došli 20 km od banja luke to je 2,5 sata pjehe ,došla je naredba stanite ili ćemo vas bombardovati [wow.gif] to je presudilo ,I Ubrzo nakon toga poturili nam dejtonski sporazum...Još jednom srbi trebaju spomenik dignut u Banja luci Bill Clintonu [icon_wave.gif]
slikaslikaslika

Odgovori