Emisija "60 minuta", Federalna TV

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#62 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ovako citam post od @kajs-a i uocavam neke stvari koje je u pravu
sa halabukom oko slucaja pedofilije hodje
Pa cu reci Bakira sam imao priliku licno upoznati
ma On je covjek ono super mada ima i ona stranacke pretenzije,dosta je opredeljen,tako samim time naravno da mu ne odgovara Ceric

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#63 Post Postao/la andro »

[eusa_think.gif] u ovakvoj drzavi , kakva je, treba imati petlju da se onako javno prezentuju neke stvari a vjerujte da je najmanje 70 % istina od svih informacija a to je vec onda alarmantno .
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#64 Post Postao/la beca »

ma ne znam...Bakira čuvaju trojica ljudi baaaa....neće on biti miran dok je živ, dakle, džaba mu to sve...kad on pije kafu sa jaranom u kafiću, a trojica tjelohranitelja u bašti sjede, bjež ba, kakav je to život....a on je samo novinar...

a svi znamo koja jedna jedina stranka nije spomenuta nikad u negativnom smislu u njegovoh emisiji, kao i ko mu je punac....stoga...pst

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#65 Post Postao/la andro »

sve ja to znam , i vise nego sto mislis [oha.gif]
slika
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#66 Post Postao/la beca »

vjerujem ti, tj. ZNAM

naš je mentalitet takav - sve se zna a ništa se ne zna...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#67 Post Postao/la paparaci »

a sta to? [Happy.gif] koja stranka, ko mu puni [Happy.gif]

haj da i ja sto god pofatam [mmmux2.gif]

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#69 Post Postao/la kajs »

vidovita_dzemila je napisao/la:
LAFF je napisao/la:Ovako citam post od @kajs-a i uocavam neke stvari koje je u pravu
sa halabukom oko slucaja pedofilije hodje
kakva halabuka pa hodža je osuđen

poslije skoro svake njegove emisije bude neko uhapšen
eheheh

Pa tako reci, znaci on je i tuzilac i sudija i porota. Znam tako je bilo 2000/2002. isti slucaj Alzirska grupa, i danas se ljudi vracaju iz gvantanama bez dokaza o njihovoj krivic.

A nisi u pravu, sve ovo je bilo prije nego je on osudjen! I moj post je tada pisan. I sad poptisujem da je sramno to ako je uradio, (ovo ako, zato sto ne verujem tim sudijama i istraziteljima, ne vjerujem puno je ubistava znacajnih ljudi u Bosni u skorijem vremenu ciji krivci ne mogu da se nadju)

E nemoze, jedan bakir, (Beco ono je sdp zlatka l, oni su nevini skroz, a ko mu je punac na to neznam odgovor) da izigrava i istrazitelja i tuzioca i sudiju i porotu na FEDERALNOJ TV znaci tv svih gradjana pa i toga hodze, i na onakav nacin da se ophodi prema tome. To je nedopustivo, usta onda ovo nase drustvo prelazi, bit ce osudjen zato sto je bakir rekao?

A da je i malo pravna drzava, i te kako bi do sada taj isti bakir zbog svojih "istraznih i sudskih" radnji koje je isto vrsio nad eto ne osudjenim ljudima posle njegove emisije davno bio corkiran i prekrizan crvenom bojom kao sramni izdanak novinarske profesije.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#71 Post Postao/la kajs »

vidovita_dzemila je napisao/la: svaka čast. pravi SDA-ovac [Happy.gif]

Ovan bolan [Happy.gif]

dzemka, sto bakira ne moze moju dragos prema tebi umanjiti, al sad sam u pravu ;)

[Happy.gif]
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#73 Post Postao/la kajs »

Hajd vazi. Nije frka, nemoj gledat trenutrno pa je li sa manjim prrekidima SDP na vlasti, koga oni to vise skidaju? Zaj... nije vise komunizam i jedno partijski. Neka je, bilo samo Becino pitanje ja dao odgovor. Zlatkov je, i bolje da je njegov nego od ovih sto ih nabroja. Pisao sam i za tog dodika ima moj stav po pitanju toga. Na stranu to, pisem samo o ovom sto on radi a to tako ne valja. Odkud znam ja za koga je hodza, i bas me briga za koga je, ako mi verujes. Nisam ti ja za tihica, a drag mi Bakir Izetbegovic, no ne mislim da je on taj koji moze ista da uradi. Kad bih mogao da sklopim nesto sto se zove "Haris Silajdzic i clanstvo SDA" za to bih se zalagao. Evo ovo prvi puta javno [Happy.gif]

De bolan kakav tihic, sta ti je, ccc, Dzemka pa zar me ne poznajes [Happy.gif]
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#75 Post Postao/la kajs »

vidovita_dzemila je napisao/la:čuj silajdžić i izetbegović

sve si mi rekao [icon_chuckel.gif]
gde sam ti to rekao [Happy.gif]

Aman, ne cita sta pisem definitivno, vec ima sklopljenu sliku i toga se drzi [mmmux2.gif]
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Odgovori