Emisija "60 minuta", Federalna TV

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#2 Post Postao/la diisaaa »

ponekad kad se sjetim pogledam i emisija je odlicna znas li dzemka da je Bakiru vec po ko zna koji put prijeceno smrcu zbog te emisije sad zadnji put prije 2 sedmice su mu prijetili a kaze za slobodnu bosnu da iza tog zadnjeg zastrasivanja stoji Mustafa Ceric i islamska zajednica
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#3 Post Postao/la beca »

Ne gledam redovno tu emisiju, ali kad god imam priliku, pogledam. I uvijek se iznova divim voditelju i citavoj redakciji emisije; za ono sto Bakir radi, treba puno puno hrabrosti. A smatram da je u pravu, kod njega nema opredjeljenja niti za jednu stranku, svaku je nacepio i to dobro,uvijek se smijem kad kaze za politicare kako su kriminalci, lazovi, lopovi...nema on dzaba tjelohranitelje....

Ipak, nadam se da se po njega ovo sve nece lose zavrsiti, jer redakciju ove emisije, kao sto znamo, napadali su mnogi u nekoliko navrata, salju im prijeteca pisma i sl. Neko ipak malo veci mora stajati i za Bakira, jer on to sto radi ne bi smio raditi da nije tako.... Kakvi su ovi nasi mafijozeri, sutra ce ga smaknuti, i kao sto ima x nerijesenih slucajeva, jedan manje ili vise, nece se primijetiti, ja se samo toga bojim...a mnogima se zamjerio...

Suvisno je pisati zasto je emisija zabranjena u RS, al se kladim da Dodik svaku gleda....

Najidealnije su mi bile kritike vezane za reisovu rezidenciju, ali ako pocnem pisati o tome, uzbihuzuricu se previse, a valja mi na pocinak, tako da ovaj put necu....

Poruka je jasna...sto posto sam za ovu emisiju i uz ljude koji su dezurna ekipa u realizaciji iste....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#5 Post Postao/la beca »

ZATO SAM JA ALERGICNA NA NASE VELIKE MUSLIMANE.....

et, me da mi se na spavanje mirno....sram neka ih bude, a propagirati vjeru i raditi gnusne stvari....hej, molim te....kao nasi forumasi islam, islam, Allah, a ovamo j... kome sta stigne...povraca mi se od takvih vjernika....


ODOH SPAVATI, DOBRO JE VISE DZEMKA.... [mmmux2.gif]

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#8 Post Postao/la diisaaa »

da i jos me je sokirao interviju sa onim Pašom kad rece da preko Cerica i Orica dolaze i kriju se narucene ubice

http://www.youtube.com/watch?v=WTqtY3CPpls

http://www.youtube.com/watch?v=xkg4Z8_9ELE

a tek ovo http://www.youtube.com/watch?v=TDjD-jAHQjM
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#9 Post Postao/la beca »

znate li da su kandidovani za setoaprilsku nagradu

bas mislim da su to zasluzili

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#10 Post Postao/la diisaaa »

gledam veceras emisiju i ne mogu da vjerujem sta sam cula prilikom posjete cerica zlostavljenoj djevojcici postavio joj je pitanje je li ga uspjela uzbuditi boze sacuvaj
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#12 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Nepismeni nam vode drzavu,i sta mozes ocekivati od pecinskog covjeka rijecnik ocjena 0 ,ponasanje -1,karakter obraz -2 u sustini zivotinjski nagon imaju...opasne zvijerke a mi smo im lovina...narod [huh.gif]
slikaslikaslika

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#14 Post Postao/la maida_20 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
diisaaa je napisao/la:gledam veceras emisiju i ne mogu da vjerujem sta sam cula prilikom posjete cerica zlostavljenoj djevojcici postavio joj je pitanje je li ga uspjela uzbuditi boze sacuvaj

jeste li vidjeli onaj snimak kad djevojčice iz gluhe bukovice okruže pedofila i svi zajedno plaču. fuj koji bolestan prizor.

ovaj slučaj tj podrška mještana gluhe bukovice je još jedan primjer kako je vjera oružje kojoj se manipuliše neukim, naivnim i povodljivim ljudima.
vijekovima su zli ljudi koristili vjeru za svoje ciljeve. vjera sama po sebi nije loša, ali je opasna kad na čelu te vjere (pape i imami) sjede lopovi.
ti mještani iz bukovice....dovoljno je da ih pogledaš. svaka djevojčica pokrivena. ne smatram ih lošim ljudima, ali su kako sam gore napisala naivni, neuki i povodljivi. s jedne strane imaju zlostavljanu djevojčicu, a s druge strane imama koji im je bio sve i sve i na čijoj strani je sam reis, čitava islamsk zajednica. djevojčica ne može sama protiv islamske zajednice


ne znam, samo teško njoj i njenoj porodici sa onim hajvanima. trebaju se seliti pod hitno

ovo je sve baš da se naježiš...

Su ljudi poludili ili šta se dešava... [Real mad.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#15 Post Postao/la beca »

PIRAT_SA_KARIBA je napisao/la:Nepismeni nam vode drzavu,i sta mozes ocekivati od pecinskog covjeka rijecnik ocjena 0 ,ponasanje -1,karakter obraz -2 u sustini zivotinjski nagon imaju...opasne zvijerke a mi smo im lovina...narod [huh.gif]
daj prate kakve veze nepismenost ima s ovim :?:

dzemila je napisala neukost, a to je nesto drugo...ž

vidite kako mi nismo slozan narod, trebali bi, svako u svom gradu napraviti demonstracije i svi da se potpisemo da se nesto uradi po tom pitanju,jer tako nam je sve u ovoj drzavi milion planova, od realizacija nista...

Odgovori