Emisija "60 minuta", Federalna TV

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#91 Post Postao/la mrki62 »

Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#93 Post Postao/la mrki62 »

Ondak sam ja pogriješio, sigurno je ova [Happy.gif] http://www.youtube.com/watch?v=jBUDVZqoW1A
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#96 Post Postao/la paparaci »

svaka njemu cast! ima damu boli glava [Happy.gif] [evojele9.gif] [eusa_clap.gif] [bihbq3.gif]

ne znam sta ta bagra hoce od njega?!

sinbosnae
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 21 Nov 2009 22:17

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#97 Post Postao/la sinbosnae »

Emisija koja ima svoju funkciju u pogledu informisanosti javnosti u pogledu kriminala u BiH, međutim imam osjećaj da ponekad u neko područje i neku temu razrađuju po nečijoj narudžbi...!! [wink.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#98 Post Postao/la mrki62 »

sinbosnae je napisao/la: međutim imam osjećaj da ponekad u neko područje i neku temu razrađuju po nečijoj narudžbi...!! [wink.gif]
Sve se danas provodi po nečijoj narudžbi , čak se i putni nalog na osnovu te narudžbe dobije .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Emisija "60 minuta", Federalna TV

#100 Post Postao/la andro »

sinbosnae je napisao/la:Emisija koja ima svoju funkciju u pogledu informisanosti javnosti u pogledu kriminala u BiH, međutim imam osjećaj da ponekad u neko područje i neku temu razrađuju po nečijoj narudžbi...!! [wink.gif]
Interesantno [eusa_think.gif] Pa bi li ti nesto radio po necijoj narudzbi a da ti zbog toga neko konstantno prijeti :?:
slika
slika

Odgovori