Zlocini mocnika druge Jugoslavije

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Zlocini mocnika druge Jugoslavije

#19 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

GRGA je napisao/la:
Hebiga,pa taj normalno i slobodno živi u RH,ne kužim tko bi ga tražio..Doduše svi mi sve ovde znamo sve o njemu,smeće udbaško i sin mu sad radi sličan posao kod stipe mesića...trebalo je to smeće svjedočit na nekom suđenju u Njemačkoj pred jedno 2-3 mjeseca..zbog ubojstva nekih hrvata no RH ga nije dala...
Znamo da je tamo i da je slobodan tacnije negdje u Karlovcu
A trazi se bas zbog ubistva koje je izvrseno bas od Udbe
eto organizuj nesto pa ga prebaci do Slovenije (nije daleko nekih 60-tak Km) ostalo je moja briga djelimo 1:1 [wink.gif]
Privitak/ci
perkovic_gross.jpg
perkovic_gross.jpg (16.94 KiB) Pogledano 1344 puta.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Zlocini mocnika druge Jugoslavije

#20 Post Postao/la paparaci »

kako 1:1 [baaa.gif]

znaci sve tebi [laugh.gif] [mmmux2.gif]

pa sto mi ne javiste prije za ovo?! mogao sam ga pokupiti odozdo. svakako prolazim kroz karlovac [Happy.gif]

hej, ima stranica od CIA cini mi se na kojoj su postavljene slike svih terorista i zlocina koje USA trazi. nagrade su debele - po 20 miliona dolara cak!
ja sam bas sa jaranom nesto razmisljao da se bacimo u taj biznis [laugh.gif]

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Zlocini mocnika druge Jugoslavije

#22 Post Postao/la grga »

Aferdita je napisao/la:Istina je da je bio ugnjetavan i ponizavan na nacionalnoj osnovi jedan od stotine Albanaca koji je u sanduku vracen sa odsluzenja vojnog roka.
Puko mu film i po starom Albanskom obicaju se digao na oruzje i na odbranu.
------------------------------
Ne, ni ovo NIJE istina. Kasnije, negdje sam citala da je sve bilo organizovano od strane Srba. Srbi su kao uvijek htjeli da pokazuju Albance kao kriminalan element u tadasnjoj SFRJ, a da bi imalu podrsku svih Republika za represiju nad njih, najbolji scenario je bio da "Albanac ubija Bosnjaka, Srbina, Hrvata" itd itd.

Zasto bi momak ubio te ljude dan prije sto bi zavrsio vojsku? Njegovi roditelji toga dana su bili stigli iz Svajcarske gdje su ziveli i cekali na njega. On je bio student prava, bogat i inteligentan. Dobra meta! Barem mi Kosovari znamo da cesto vojnici Albanci su dovedeni u kovcege, reklo bi se samoubistvo ( skoro nepoznato tada na Kosovo) i vojnici bi cuvali grobove nekoliko mjeseci. A kad su, devedesetih, Albanci poceli da otvore kovcege vidjeli su da uvijek momci vrse samoubistvo pucajuci sebe nekoliko puta na ledjima. Moj komsija Fatmir vratio se na kovcegu nedelju dana prije nego sto je zavrsio vojsku. Zvao kuci tog dana, trazeci da mu salju novu odjecu a uvece ukucani su dobili vjest da se "ubio". Imao je puno metka u ledjima. Bila sam mu na sahrani. Kunem se u Boga da je ovo istinito!
[eusa_clap.gif] Vjerujem u potpunosti ovoj priči,ja sam nažalost 1989 "branio jadan Srpski narod"na Kosovu kao redovan vojnik srpske vojske(tada se to zvalo jna),živi smijeh i laprdija uglavnom smo mi bili ti koji su napadali.Malo mi mrsko ovo "mi"al bijah tamo ni kriv ni dužan..U JEDNU RUKU možda mi je drago što sam tad bio svjedok nečega što mi je širom otvorilo oči i što sam vidio "istinu"na dijelu,tako da me malo kasnije novi pokušaji srpskog širenja sve na temelju gluposti o tobožnjem ugrožavanju svekolikogsprskog biće ma gdje god se braća nalazila nije nimalo iznenadilo i dočekalo nespremnog..već sasvim suprotno bijah u potpunosti SPREMAN ZA branit DOM i domovinu naravno..A BRAĆA S.su dobila svoje,evo još malo pa Beogradski pašaluk...svakom prema zasluzi kao što to jedan pesnik reče..

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Zlocini mocnika druge Jugoslavije

#30 Post Postao/la kajs »

ma gde ne bi on nikako to mu sigurno ovi "naturaju"

pljačkas, ubica, inspirator genocida [eusa_clap.gif]
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Odgovori