Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#46 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Kako god dadoo23
Tito je uspio ono sto cijeli svijet pokusava da uspije
i Zamisli ne uspijeva
Ono sto Europa pokasava i jos nije...
A njega nema a jos ga ljudi vole i Hrvati i Muslimani i Srbi i Albanci i Slovenci
i Koreanci i mnogi drugi
Poslusaj ovo
http://www.youtube.com/watch?v=Ru642KUH-Ds

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#47 Post Postao/la mrki62 »

dadooo_23 je napisao/la:
ne mogu vjerovat da tako hladnokrvno gledas na smaknuca LJUDI! HEJ MRKI TO SU BILI LJUDI!
Ti nikako ne kontaš neke stvari ; premalo ih je pobijeno , jer da su svi smaknuti - ne bi se desilo ono što se desilo devedesetih godina na prostoru bivše Yu.
Mlad si i ne kontaš neke stvari , u svakom ratu i poslije rata se sklanjaju neprijatelji a kamo li domaći izdajnici ; Šta misliš koliko je Tuđman smaknuo ljudi ?
Jesil čuo za Obitelj Zec ?
Ko je bio Blaž Kraljević i ko ga je smakao .
Zašto Orašje u Bosanskoj Posavini nije pripalo Srbima - ako je čitava Posavina dogovorno predata Srbima .
Orašje je u ratno doba bilo u sklopu Herceg Bosne a toliko daleko od Hercegovine ,.............. izgledalo je neprirodno .
Poznajem lično / osobno Marku Maroševića i samo njemu treba zahvaliti da danas Orašje nije u sklopu RS - jer nije ispoštovao komandu da se povuku i da mjesto sa selima pripadne Srbima .
Tuđmanovci su ga prisilno odvezli u Zagreb a HVO je okrenuo svo naoružanje prema Hrvatskoj i prisilili su Tuđmana da su pustili Maroševića,............. i to je zločin !
dadooo_23 je napisao/la:
samo ti meni reci jedno! iako je tito u svome mozgu,prvo stvorio misao da ubije veliki broj ljudi,pa onda to i na usta izrekao i naredio... ipak on za tebe nije zlocinac. pa zar tako jedan covjek moze zadojiti ljude meni nije jasno nikako?
Bit će za mene zločinac tad - kad ga svjetska javnost proglasi a ne pojedinci koji su pripadnici domobrana, ustaša ili četnika .
Tebe ja ne brojim , jer si samo zatočenik nečije ideje [muzikafo1.gif]
dadooo_23 je napisao/la: sa psiholoske tocke gledista on je jedan obicni ubojica kao i ovi svi ostali kroz povijest,kao i ove obicne ubojice koje na ulici ubiju nekoga! to je cista psihologija.
Šta je Bush uradio u današnje vrijeme ?
Jel i dan danas neki robijaju samo zato što su muslimani i tobože neki alkaidovci , teroristi ,............ jel im suđeno uopšte ?
Jedno je šta se je dešavalo 1945 - 6 a drugo 2000 godine
Ponavljam, poslije rata su bili hitlerovci proganjani i ubijani svugdje a ne samo u YU - to je bilo sasvim normalna pojava.
Svakako , to za današnje doba nije pojmljivo al za tada je to bilo dio svakodnevnice.
dadooo_23 je napisao/la: ja vjerujem da ti i ja ne bi bili u stanju narediti takvo nesto! to je bit svega!
Sad ne , al pitanje je kako bi bilo TADA ?!
dadooo_23 je napisao/la: kako objasnjavas titove torture na golom otoku ciji je povod iskljucivo politicki (znaci ako ti se razmisljanje razlikuje od titovog pogotovo u politickom pogledu,jebao si jeza i zavrsit ces na golom otoku gdje ce te muciti kao u najgorim filmovima)
Objašnjašnjavam na način da toga fali danas,............... mnogi ne bi krali , kao što danas kradu , jer nisu samo neistomišljenici bili na golom otoku , bilo je i lopova DIREKTORA .
Upamti jedno ; svijet nikad nije kritikovao Yu zbog golog otoka .
Inače je Tuđman isto proganjao neistomišljenike - ako ti nije jasno , pitaj i objasnim ti !
dadooo_23 je napisao/la: pa ja sad ovako bezveze sjedim i kontam,pa taj je covjek bio obicni psihopat
Psihopat , koji je ujedinio sve narode bivše Yu a ovi poslije njega nisu sposobni svoj sopstveni narod ujediniti a kamo li sve narode - ispravi me ako griješim slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#48 Post Postao/la grga »

Dado! Teško ti se nadmetat sa onima kojima je juga ostala kao nešto sveto..Kome objasnit da je jedino HercegBosna bila jugoslavija,zato je i ispušila toliko koliko je..nažalost.. A SVATKO normalan zna da je ubijanje bilo koga,pa čak i najgoreg najgoreg neprijateljskog vojnika bez suđenja najobičnija svinjarija,najgori ratni zločin,o civilima koji se zajedno povlače sa tom vojskom da i ne govorim..
Svatko ima svoje mišljenje,bilo ovako onako,tko je kome prirasto srcu i zašto tu svatko ima svoje razloge..Normalno je nakon svega počinjenog(čitaj pobijenih),da i drug Tito spada u zločince i to u one većeg kalibra..Al ponavljam ti opet nemoj se uzalud trudit dokazivat svoje mišljenje,ispast ćeš nekakav Ustaša,Četnik itd..
Znamo što je zločin i stoga se zna i tko su zločinci..sve ostalo su prazne priče i isfuravanja bajki naučenih iz djetinstva..I u Rusiji je dan danas Staljin nekima ikona pa ajd ti njima objasni ono što cijeli svijet zna.. [laugh.gif]

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#49 Post Postao/la paparaci »

GRGA je napisao/la:.I u Rusiji je dan danas Staljin nekima ikona pa ajd ti njima objasni ono Å¡to cijeli svijet zna.. [laugh.gif]

jest. ali je Staljina osudio cijeli svijet! sto za Titu nije slucaj ;)
covjek je samo cvrstom rukom vladao, sto je bilo i neophodno u to vrijeme!

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#50 Post Postao/la grga »

paparaci je napisao/la:
GRGA je napisao/la:.I u Rusiji je dan danas Staljin nekima ikona pa ajd ti njima objasni ono Å¡to cijeli svijet zna.. [laugh.gif]

jest. ali je Staljina osudio cijeli svijet! sto za Titu nije slucaj ;)
covjek je samo cvrstom rukom vladao, sto je bilo i neophodno u to vrijeme!

REKOH NEBITNO,njima se to nemože objasnit...i tako u krug.. [icon_ballbounce.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#51 Post Postao/la sabinax »

Hebi ga i ja Titu volim
a mislim da taj navedeni zlocin vise ovise o nekom pojedincu koji se tamo nasao i bio nadređeni nego o Titu
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#52 Post Postao/la grga »

sabinaX je napisao/la:Hebi ga i ja Titu volim
a mislim da taj navedeni zlocin vise ovise o nekom pojedincu koji se tamo nasao i bio nadređeni nego o Titu
TAko je,ni A.Pavelić nije ništa znao..kriv su Luburić i ostali...

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#54 Post Postao/la grga »

vidovita_dzemila je napisao/la:znala sam da će grga biti na strani dade. opet ponavljam zna se kome je tito zločinac [icon_ballbounce.gif]


eto Dado,vidiš...a ponadao sam se da će netko razumjet što sam htio i da neće nitko komentirat..al kao što netko reče (a nije bio pjesnik),Fanatik je onaj koji nemože mijenjat ideje i ne namjerava mjenjat argumente...

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#57 Post Postao/la dadooo_23 »

mrki62 je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:
ne mogu vjerovat da tako hladnokrvno gledas na smaknuca LJUDI! HEJ MRKI TO SU BILI LJUDI!
Ti nikako ne kontaš neke stvari ; premalo ih je pobijeno , jer da su svi smaknuti - ne bi se desilo ono što se desilo devedesetih godina na prostoru bivše Yu.
Mlad si i ne kontaš neke stvari , u svakom ratu i poslije rata se sklanjaju neprijatelji a kamo li domaći izdajnici ; Šta misliš koliko je Tuđman smaknuo ljudi ?
Jesil čuo za Obitelj Zec ?
Ko je bio Blaž Kraljević i ko ga je smakao .
Zašto Orašje u Bosanskoj Posavini nije pripalo Srbima - ako je čitava Posavina dogovorno predata Srbima .
Orašje je u ratno doba bilo u sklopu Herceg Bosne a toliko daleko od Hercegovine ,.............. izgledalo je neprirodno .
Poznajem lično / osobno Marku Maroševića i samo njemu treba zahvaliti da danas Orašje nije u sklopu RS - jer nije ispoštovao komandu da se povuku i da mjesto sa selima pripadne Srbima .
Tuđmanovci su ga prisilno odvezli u Zagreb a HVO je okrenuo svo naoružanje prema Hrvatskoj i prisilili su Tuđmana da su pustili Maroševića,............. i to je zločin !
dadooo_23 je napisao/la:
samo ti meni reci jedno! iako je tito u svome mozgu,prvo stvorio misao da ubije veliki broj ljudi,pa onda to i na usta izrekao i naredio... ipak on za tebe nije zlocinac. pa zar tako jedan covjek moze zadojiti ljude meni nije jasno nikako?
Bit će za mene zločinac tad - kad ga svjetska javnost proglasi a ne pojedinci koji su pripadnici domobrana, ustaša ili četnika .
Tebe ja ne brojim , jer si samo zatočenik nečije ideje [muzikafo1.gif]
dadooo_23 je napisao/la: sa psiholoske tocke gledista on je jedan obicni ubojica kao i ovi svi ostali kroz povijest,kao i ove obicne ubojice koje na ulici ubiju nekoga! to je cista psihologija.
Šta je Bush uradio u današnje vrijeme ?
Jel i dan danas neki robijaju samo zato što su muslimani i tobože neki alkaidovci , teroristi ,............ jel im suđeno uopšte ?
Jedno je šta se je dešavalo 1945 - 6 a drugo 2000 godine
Ponavljam, poslije rata su bili hitlerovci proganjani i ubijani svugdje a ne samo u YU - to je bilo sasvim normalna pojava.
Svakako , to za današnje doba nije pojmljivo al za tada je to bilo dio svakodnevnice.
dadooo_23 je napisao/la: ja vjerujem da ti i ja ne bi bili u stanju narediti takvo nesto! to je bit svega!
Sad ne , al pitanje je kako bi bilo TADA ?!
dadooo_23 je napisao/la: kako objasnjavas titove torture na golom otoku ciji je povod iskljucivo politicki (znaci ako ti se razmisljanje razlikuje od titovog pogotovo u politickom pogledu,jebao si jeza i zavrsit ces na golom otoku gdje ce te muciti kao u najgorim filmovima)
Objašnjašnjavam na način da toga fali danas,............... mnogi ne bi krali , kao što danas kradu , jer nisu samo neistomišljenici bili na golom otoku , bilo je i lopova DIREKTORA .
Upamti jedno ; svijet nikad nije kritikovao Yu zbog golog otoka .
Inače je Tuđman isto proganjao neistomišljenike - ako ti nije jasno , pitaj i objasnim ti !
dadooo_23 je napisao/la: pa ja sad ovako bezveze sjedim i kontam,pa taj je covjek bio obicni psihopat
Psihopat , koji je ujedinio sve narode bivše Yu a ovi poslije njega nisu sposobni svoj sopstveni narod ujediniti a kamo li sve narode - ispravi me ako griješim slika
kazes premalo ih je pobijeno - smaknuto???? ne mogu vjerovat. ja majke mi ne mogu vjerovat koja je to hladnokrvnost u tebe.
evo,ja sam dugo na ovom forumu i ne mogu shvatiti da tako nesto govoris. koji je to politicki rezim vrijedan ljudskih zivota? NEMA GA TAKVOG! druga je stvar sto takvo okruzje kreiraju vodje raznih sustava,da covjek jednostavno pocinje razmisljati o tim politickim ubojstvima na jedan matematicki nacin. svo to okruzje okrene mentalni sklop malog covjeka i ljudi pocnu razmisljati na taj nacin kao da su te stvari normalne,a ZAPRAVO NISU I NE MOGU BITI!
te stvari oko tudjmana su sitne-da ne kazem spletke i smaknuca na nekim osobnim razinama,i za to bi mu bilo sudjeno. gdje sam ja napisao da se i tudjmanu ne bi trebalo suditi da je ostao ziv?

svjetska javnost me ne zanima. eto ti sud u haagu koji je cista politicka tvorevina i tvorevina politickih propagandi. kakav je to sud na kojem optuzeni nadigra suce koji su se mjesec dana prije toga kroz knjige upoznavali sa dogadjanjima na prostoru bivse jugoslavije? ne treba nikakva svjetska javnost tu nesto proglasavati kad su ti dokazi tu gore bas po sloveniji u kojoj se nalazis (jame i masovne grobnice) na sve strane. zasto taj sud u hagu pravedno ne osudi ove katile sto su klali hrvate po srednjoj bosni (nego odvedu blaskica,kupreskice itd... ljude koji su nevini pa ih otamo vracaju nakon godina i godina),i za stvari koje sam osobno vidio svojim ocima? zasto ne sudi dole palestincima i izraelcima? zasto ne hvataju ove mudjahedine koji svoje stomake i dan danas goje u BIH? eno,onaj abu hamza prica po TV-u (FTV) a nitko ga ne hvata. e moj mrki,moj.

ujedinio je on ljude na balkanu... ali koliko ljudi nije htjelo tu zajednicu? sta mislis? bilo ih je mrki,bilo. to ti je kao da prijatelj i ja pricamo i on pokaze prstom na bijeli papir i kaze da je zut. ja mu fino kazem da nije zut nego bijel. a on izvadi pistolj i ponovno me pita koje je boje,a ja mu kazem - pa dobro zut je! e tako ti je nastala ta jugoslavija,i zar stvarno ti svi ljudi nisu odmah mogli skontati da to mora propasti kad tad kako je i nastala?

kako objasnjavas to sto je moj stari odlezao 10 dana u zatvoru samo zato sto je imao dinamov sat na ruci ni kriv ni duzan na prijavu svog radnog kolege? OBJASNI MI TO!
u bivsoj jugoslaviji si mogao reci bez problema da si navijac hajduka,partizana,zvezde,maribora itd... ali smo reci da si navijac dinama imao si sto problema i tortura. objasni mi i to.
je li bilo ravnopravnosti medju svim narodima u toj jugoslaviji? da li su srbi bili povlasten narod? reci i to.
sad cete vi izmisliti stotinu nekih pricica koje to pobijaju,ali sve se zna.

ti mrki dobro poznajes povijest ovih prostora i naroda od 1945. pa do danas. ali sta ti mislis sta je bilo prije te jugoslavije? gdje taj tito bio kad su pojedini narodi poceli dolaziti davno,davno prije na ove prostore? je li taj tito znao (a znao je) da su ti narodi svaki za sebe imali svoju povijest,svoje obicaje i kulturu? zar nije mogao odmah skontati da ta zajednica nije moguca i da ce joj doci kraj,da je sve to na silu? praviti neku umjetnu naciju na balkanu sastavljenu od razlicitih naroda je PROSTO NEMOGUCE - pogotovo sad nakon svega ovoga. to bi trebala biti pouka svim nadolazecim narastajima politicara.

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Otkrice - Huda jama - Slovenija (Titovi zlocini)

#58 Post Postao/la dadooo_23 »

moby_76 je napisao/la:tito zlocinac smijesno....juga je bila svetinja,a herceg bosna,hmmm ja neznam za tu drzavu nazalost u nekim papirima je ima kao racuni od struje i tako dalje,kao velezov stadion pod bijelim brijegom na kojem igra zrinjski i sad njihov stadion.kao zrinjski igrao tu nnekada,smijesno,mozda jesu kad je napoleon vladao
znas sta je najveci neprijatelj covjeku? - NEZNANJE! vidis,ti ocito ne znas da je hrvatski sportski klub zrinjski nekad davno,prije ulijetanja tita i prije osnivanja jugoslavije igrao na stadionu pod bijelim brijegom. onda dolazi taj famozni tito koji ukida hrvatski sportski klub zrinjski - jednostavno gasi taj klub i oduzima stadion,da bi se nogometni klub (zrinjski) opet pojavio nakon raspada jugoslavije i poceo natjecati. eto ti samo jos jedan primjer titomanije.
I BAS ZBOG TOG RAZLOGA SAM VELIKI NAVIJAC UPRAVO HRVATSKOG SPORTSKOG KLUBA ZRINJSKI. a i rodjak mi je igrao za zrinjski.
Zadnja izmjena: dadooo_23, dana/u 27 Mar 2009 15:54, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori