Valentin Inzko

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Valentin Inzko

#31 Post Postao/la nella26 »

Ovog njegovog naglabanja mi je na vrh glave, jedino što je uradio je da je osudio stvari koje su se izdogađale, veliko brate nema šta.
I Dodikom će se pozabaviti kasnije....šta reći....čini mi se da on ne konta da sve negativne stvari koje BiH vuče i zbog kojih ne može u EU su sr..a istog.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Valentin Inzko

#32 Post Postao/la im_ex »

nella26 je napisao/la: I Dodikom će se pozabaviti kasnije....šta reći....čini mi se da on ne konta da sve negativne stvari koje BiH vuče i zbog kojih ne može u EU su sr..a istog.
Pa eto, stoga i pomenuh kalodont i pitu, na prvo citanje veze s vezom, ono ... ipak ali.

Kasnije ce biti kasno i to Inzko itekako dobro zna.
Inzko je ocijenio da visoki predstavnik Evropske unije, kada dođe do transformacije OHR-a u EUSR,više neće imati pravo da smijeni domaće političare u slučaju neadekvatnog ponašanja
Bude li se cekalo to kasnije, znaci da im je Milorad velik zalogaj da bi ga progutali; znaci da nam njegov cobanski nastup i profasisticke ideje valja trpiti i ubuduce. Uzasno.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Valentin Inzko

#33 Post Postao/la string »

Inzko je dobar covjek.Bio mi je zirant tako da ne mogu nista reci osim da je raja.
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Valentin Inzko

#34 Post Postao/la nella26 »

Inzkova izjava da će se Dodikom pozabaviti kasnije je vrhunac njegovog nerada.
Dodik naumio napraviti veliku Srbiju od BiH, i nažalost, najvjerovatnije će i uspjeti u tome, a Inzko će beli da kaže "hebi ga ne dođe on nared na vrijeme, strogo osuđujem njegov poduhvat" jer je to sve što zna reći.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Valentin Inzko

#35 Post Postao/la mrki62 »

nella26 je napisao/la:Inzkova izjava da će se Dodikom pozabaviti kasnije je vrhunac njegovog nerada.
Dodik naumio napraviti veliku Srbiju od BiH, i nažalost, najvjerovatnije će i uspjeti u tome, a Inzko će beli da kaže "hebi ga ne dođe on nared na vrijeme, strogo osuđujem njegov poduhvat" jer je to sve što zna reći.
Ništa Dodik nije naumio, to mu je omogućeno još 1995 godine.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Valentin Inzko

#36 Post Postao/la paparaci »

IM_ex je napisao/la: Inzko je ocijenio da visoki predstavnik Evropske unije, kada dođe do transformacije OHR-a u EUSR, više neće imati pravo da smijeni domaće političare u slučaju neadekvatnog ponašanja, ili da preuzme odlučujući uticaj u zemlji, ali neće ni biti bez mogućnosti da djeluje.
[To funny.gif] [To funny.gif] [To funny.gif]

pa koga oni prave budalom?! ovo je izjava stoljeca :lol:

kao da sta cine po tom planu :lol:

pa Dodik je javno dovodio autoritet Lajcaka pa Boga mi i Inzka u pitanje, pa opet niko nista :lol:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=PBjZHLWocIc

Komsic je legenda [thumbup.gif] [bihbq3.gif]

Odgovori